Icus

Icus adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2017.10.09

Kiváló 2013. június 17.a párjával járt itt
Az idén májusban töltöttünk el egy csodálatos hetet párommal Hajdúszoboszlón, a Major panzióban. Hajdúszoboszló különben is egy csodálatos város, gyönyörő fürdővel, mely minden igényt maximálisan kielégít. Véletlen találtunk rá a Major panzió és étteremre. Ez a családias hangulatú szálláshely nagyon tetszett nekünk, mivel, az egész tiszta és nagyon hangulatos.
Átlagos 2016. március 8.a párjával járt itt
Többször voltunk itt, de sajnos most nem volt felhőtlen a kikapcsolódásunk. A felszolgált ételnél volt problémánk, a menü egyszerűen ehetetlen volt. Ilyen tapasztaltunk még nem volt ezen a helyen, általában mindig finom, ízletes volt. Sajnos a konditerem szinte használhatatlan. A meghirdetett "wifi"a szobában nem működött.
Kiváló 2016. április 11.a párjával járt itt
Több alkalommal voltunk párommal ebben a hotelben. Minden esetben nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet figyelmes és szolgálatkész, az étel nagyon ízletes, és elégséges. Kellemesen hangulatosak a szobák. A szálloda nagyon jó helyen van, közel a buszhoz, a fürdőhöz, a központhoz. A környezet nagyon kulturált.