Hotel Kalma Hévíz ★★★

Hotel Kalma Hévíz
8380 Hévíz, Rákóczi utca 12-14.

Hotel Kalma Hévíz a térképen

Hotel Kalma Hévíz értékelése:

5. helyezett a 153 hévízi szállás közül
19. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1046 szállás közül

Hotel Kalma Hévíz bemutatkozása

A Hotel Kalma a kikapcsolódás és pihenés oázisa. Az exkluzív gyógyszálloda Hévíz központjában, a Hévízi Tófürdőtől 2 percre található. Az apartman szálloda saját gyógyászati részlege hagyományos hévízi kúrával és sokrétű egészségügyi kezelésekkel várja a gyógyulni vágyókat. Akinek nincs ideje a hosszú gyógykúrára, kényeztető wellness szolgáltatások, masszázsok egyikével teheti tökéletessé a hévízi pihenés napjait.

Hotel Kalma Hévíz képei

Hotel Kalma Hévíz

Hotel Kalma Hévíz vélemények

2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 4.
Csend. Tulipánok és tavirózsa illata lebeg. A szobában a tavasz és a kora nyár színei égnek. Mindenhol fény és fény. Az ágyon roppan a fehér és a virágok színei. Az erkélyről gyerekkacaj és pánsíp hangja varázsolja a hallgatót távoli hegyek közé. A sétányon túl a tó lassan hűlni kezd. A liliomok széttárják kelyheiket mintha táncolni vágynának.
Válasz az értékelésre - 2019. április 30.
Kedves Vendégünk! Köszönjük észrevételét, igyekszünk az itt tartózkodást még kellemesebbé tenni. Reméljük, hogy a közeljövőben ismét vendégeink sora közt tudhatjuk majd Önöket! Üdvözlettel: Kalma Hotel
Anna Lewandowska (Hotel Kalma)

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 8.
A hotel nagyon jó helyen van közel a fürdőhöz boltokhoz.
Az ellátás is jo volt udvarias személyzet.
A tisztaság kifogástalan.Amit megjegyeznék, hogy tusfürdöt csak 2 picike tasakkal készítettek be kettönknek 2 napra .Ahelyükben én ezen nem spórolnék ennyire.
Minden más nagyon jó volt, kényelmes,finom.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Hotel kalmába foglaltam és Kalma villába kaptam visszaigazolást.Ami 200-méterre található sok lépcsővel.Mindig átkellet menni Hotel kalmába reggelizni vacsorázni.Wifi hozzáférés fizetni kell érte.Tófürdő kedvezmény csak a 3-órásra vonatkozik.Wellness oázisba szeretünk volna menni hideg volt a víz(jakuzzi)

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Szép volt a szobánk, a személyzet nagyon kedves volt. Az ételek ízletesek voltak, reggelinél bőséges választék, a vacsoránál pedig 2 előétel 3 főétel és 2 desszert lehetőség közül választhattunk. Mindennel elégedettek voltunk. A hotel központi helyen van ami nagyon szuper, mert pár perc sétával megközelíthető nagyjából minden.
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Szép volt a szobánk, jól felszerelt kis konyhával. Ami nem tetszett az sajnos az ágy matraca, nagyon puha volt ami először kényelmesnek tűnt, viszont reggelre hát- és derékfájással ébredtünk. Tetszett a hotel étterme. Ízletesek voltak az ételek. A hotel elhelyezkedése nagyon előnyös azok számára is akik még nem jártak hévízen.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 31.
Nagyon jól éreztük magunkat! A személyzet nagyon kedves volt, az étteremben is . 6 hónapos kisfiúval érkeztünk , és mindenben segítségünkre voltak, amikor szükségünk volt valamire! Köszönjük, élmény volt az egész családnak!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Hévíz! Nem ismertem álmodni, hogy ilyen áron tudunk megszállni. A hotel teljesen a központban van. A mozi a hotellel szembe, nagy élmény volt számomra, mert legalább 15 éve nem voltam moziban ( az ár is nagyon megfelelő). Az elhelyezés és kiszolgálás maximális volt. Nagyon kényelmes, tágas szoba. Az étteremben nagyon oda figyeltek mindenre és nagyon jó volt az étel és a kiszolgálás.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27.
Jó választás azoknak, akik központi helyen, szeretnének apartmant. Kellemes, családias, barátságos, minden korosztálynak megfelelő szállás, különböző férőhelyes szálláslehetőséggel (párok, családok). A svédasztalos reggeli bőséges, igaz az ital utántöltését kérni kellett (gyümölcslé, volt amikor egyféle volt).

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 4. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nagy marketing hatására vettünk egy szilveszteri csomagot. . . nem kellett volna. Érkezésünkkor a szoba jéghideg volt. . . villanyradiátorral kellett volna kifűtenünk, amit nem tudtunk beállítani. Fáztunk. Személyzettől kaptunk telefonos segítséget, sikerült beüzemelni, de nagyon hangos volt. . . ősrégi ventilátoros konstrukció.
Válasz az értékelésre - 2016. január 19.
Tisztelt Vendégünk!

Köszönjük értékelését, melyet a Kalma Villában töltött pihenésével kapcsolatban osztott meg velünk.
A fűtéssel kapcsolatban meg kívánom jegyezni, hogy a Kalma Villában szilveszterkor teltház volt. Egyik apartmanból sem érkezett bejelentés amiatt, hogy a fűtés ne rendeltetésszerűen működött volna, ez nem is fordulhatott elő, hiszen ugyanazon gép adja a meleget az összes apartmanba , fen col rendszerű.
Németh Krisztina (Hotel Kalma)

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 4.
Minden tetszett ahogy volt. Kényelmes csodálatos hely. Szívesen térnénk vissza legközelebb is. A villa és a környezet is csodálatos és a személyzet is nagyon kedves. Ajánlom mindenkinek.

Hotel Kalma
2 nap/1 éjszaka 9.965 - 12.456,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Kalma
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 12.456,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, WIFI-vel
Mirage Apartman
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
2019.11.06. - 2020.10.24.
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019.12.22-ig
Hunguest Hotel Hélios
2 nap/1 éjszaka 9.990 - 13.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.31-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 9.490 - 12.990,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 23.252,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ünnepi vacsorával, karácsonyi műsorral, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, játszóház használatával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.22. - 2019.12.27.
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 33.150,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, fitneszterem és játszószoba használattal
Érvényes: 2019.11.03-ig
Park Hotel Hévíz
3 nap/2 éjszaka 13.990,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.02.29-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 24.900 - 35.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2020.12.30-ig
Hotel Kalma
2 nap/1 éjszaka 8.969 - 11.958,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Hévízen és környékén
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
Pörögj rá az újévre! (min. 3 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

HévízX