Hotel Kalma Hévíz ★★★

Hotel Kalma Hévíz
8380 Hévíz, Rákóczi utca 12-14.

Hotel Kalma Hévíz a térképen

Hotel Kalma Hévíz értékelése:

7. helyezett a 155 hévízi szállás közül
34. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1064 szállás közül

Hotel Kalma Hévíz bemutatkozása

A Hotel Kalma a kikapcsolódás és pihenés oázisa. Az exkluzív gyógyszálloda Hévíz központjában, a Hévízi Tófürdőtől 2 percre található. Az apartman szálloda saját gyógyászati részlege hagyományos hévízi kúrával és sokrétű egészségügyi kezelésekkel várja a gyógyulni vágyókat. Akinek nincs ideje a hosszú gyógykúrára, kényeztető wellness szolgáltatások, masszázsok egyikével teheti tökéletessé a hévízi pihenés napjait.

Hotel Kalma Hévíz képei

Hotel Kalma Hévíz

Hotel Kalma Hévíz vélemények

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 5.
4 napot töltöttünk ebben a hotelben.Nagyon jól éreztük magunkat.Udvarias segítőkész személyzet., tökéletes ellátás kiváló elhelyezkedés.Ha lehetőség lesz rá, visszatérünk.Mindenkinek csak ajánlani tudjuk
Válasz az értékelésre - 2020. február 7.
Köszönjük értékelését. Minden munkatársunkkal együtt nap mint nap azért fáradozunk, hogy minden vendégünk elégedett legyen, örömmel fogadjuk építő jellegű kritikáját, hogy tudjuk mik azok a konkrét területek, amiben javításra szorul a szállodánk. Üdvözlettel Hotel Kalma
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 31.
Mindenkinek tudom ajánlani a hotelt . Ha nem akarsz kimozdulni csak a pihenésre vágysz itt sikerül. A szobák jol felszereltek, étterem is jo valamint a wellnes részleg is kellemes.
Válasz az értékelésre - 2020. január 30.
Tisztelt Bizóné Kiss Ágnes!
Köszönjük értékelését. Minden munkatársunkkal együtt nap mint nap azért fáradozunk, hogy minden vendégünk elégedett legyen. Várunk vissza a Hotel Kalmában!

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 23.
Többször voltunk már Hévizen, de ezt a szállodát még nem ismertük, pedig fő helyen van. A mozival és a múzeummal szemben. A szobák teljes konyhai résszel is fel vannak szerelve. A berendezés nagyon elegáns. A személyzet kedves, udvarias. A jakuzzi nagyon kellemes és nem volt más, amikor mi voltunk. Érdekesség, hogy a szállóban fizetni kell a wifiért, de szerencsére már van mobil internet.
2018. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. május 4.
Csend. Tulipánok és tavirózsa illata lebeg. A szobában a tavasz és a kora nyár színei égnek. Mindenhol fény és fény. Az ágyon roppan a fehér és a virágok színei. Az erkélyről gyerekkacaj és pánsíp hangja varázsolja a hallgatót távoli hegyek közé. A sétányon túl a tó lassan hűlni kezd. A liliomok széttárják kelyheiket mintha táncolni vágynának.
Válasz az értékelésre - 2019. április 30.
Kedves Vendégünk! Köszönjük észrevételét, igyekszünk az itt tartózkodást még kellemesebbé tenni. Reméljük, hogy a közeljövőben ismét vendégeink sora közt tudhatjuk majd Önöket! Üdvözlettel: Kalma Hotel

2018. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 8.
A hotel nagyon jó helyen van közel a fürdőhöz boltokhoz.
Az ellátás is jo volt udvarias személyzet.
A tisztaság kifogástalan.Amit megjegyeznék, hogy tusfürdöt csak 2 picike tasakkal készítettek be kettönknek 2 napra .Ahelyükben én ezen nem spórolnék ennyire.
Minden más nagyon jó volt, kényelmes,finom.

2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 19.
Hotel kalmába foglaltam és Kalma villába kaptam visszaigazolást.Ami 200-méterre található sok lépcsővel.Mindig átkellet menni Hotel kalmába reggelizni vacsorázni.Wifi hozzáférés fizetni kell érte.Tófürdő kedvezmény csak a 3-órásra vonatkozik.Wellness oázisba szeretünk volna menni hideg volt a víz(jakuzzi)

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Szép volt a szobánk, a személyzet nagyon kedves volt. Az ételek ízletesek voltak, reggelinél bőséges választék, a vacsoránál pedig 2 előétel 3 főétel és 2 desszert lehetőség közül választhattunk. Mindennel elégedettek voltunk. A hotel központi helyen van ami nagyon szuper, mert pár perc sétával megközelíthető nagyjából minden.
2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2.
Szép volt a szobánk, jól felszerelt kis konyhával. Ami nem tetszett az sajnos az ágy matraca, nagyon puha volt ami először kényelmesnek tűnt, viszont reggelre hát- és derékfájással ébredtünk. Tetszett a hotel étterme. Ízletesek voltak az ételek. A hotel elhelyezkedése nagyon előnyös azok számára is akik még nem jártak hévízen.

2017. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. december 31.
Nagyon jól éreztük magunkat! A személyzet nagyon kedves volt, az étteremben is . 6 hónapos kisfiúval érkeztünk , és mindenben segítségünkre voltak, amikor szükségünk volt valamire! Köszönjük, élmény volt az egész családnak!

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 30.
Hévíz! Nem ismertem álmodni, hogy ilyen áron tudunk megszállni. A hotel teljesen a központban van. A mozi a hotellel szembe, nagy élmény volt számomra, mert legalább 15 éve nem voltam moziban ( az ár is nagyon megfelelő). Az elhelyezés és kiszolgálás maximális volt. Nagyon kényelmes, tágas szoba. Az étteremben nagyon oda figyeltek mindenre és nagyon jó volt az étel és a kiszolgálás.

Hotel Kalma
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 16.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, wi-fi elérhetőséggel.
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Kalma
3 nap/2 éjszaka 13.625 - 21.125,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Hotel FIT Hévíz
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Hunguest Hotel Hélios
Érvényes: 2021.06.05-ig
Hunguest Hotel Panoráma
Érvényes: 2021.06.05-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 11.000,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.241 - 23.656,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.05.01-ig
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 20.825 - 31.800,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.300 - 34.700,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2020.12.30-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 34.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, italfogyasztással, sóbarlang vagy halvarázs élménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Lekics Apartmanok
Érvényes: 2020.10.31-ig
Hotel Kalma
3 nap/2 éjszaka 9.592 - 14.872,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig

Szállodák Hévíz környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hotel Vital Zalakaros
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

HévízX