Majerik Hotel Hévíz ★★★

Majerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz

Majerik Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz főterén, a gyógytótól néhány perc sétára található a háromcsillagos Majerik Hotel. A szálloda két épületben kínál kényelmes szállást és változatos programlehetőségeket vendégei számára.

A Majerik Hotel legnépszerűbb csomagjai

Majerik Hotel Hévíz - Hévízi kikapcsolódás reggelivel (min. 2 éj)
Hévízi kikapcsolódás reggelivel
Majerik Hotel Hévíz - Augusztus 20. (min. 2 éj)
Augusztus 20.
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Majerik Hotel Hévíz vélemények

Kiváló 2022. március 29.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat. A hotel személyzetének a munkája csillagos 5-ös.
A recepciósok,
az éttermi felszolgálók és a takarítók munkája dicséretet érdemel. Az ételek finomak voltak. A reggelik kiemelkedőek voltak. Bőségesek és nagyon jó minőségűek. A szálloda fekvése nagyon jó, mindenhez közel. Nagyon jó ár érték arány. Szívesen ajánlom másoknak, mi is többször jártunk itt.
Kiváló 2022. január 3.a párjával járt itt
Az első pozitívum, ahogyan a szobánkba léptünk az a csodálatos illat, a frisseség és tisztaság a lelkemig hatolt. Az ágy matrac nagyon kényelmes, a szoba tágas és csendes. Kiváló aktív pihenésre. Az ételek háziasak finomak és igen kiadósak. A reggelinél friss ropogós kenyereket kínálnak. A szilveszteri gálavacsoráról ódákat tudnék zengeni.
Kiváló 2022. január 3.barátokkal járt itt
Maximálisan elégedett voltam mindennel. Az étel kiemelkedően finom volt, a személyzet kedves volt és készséges. A szoba felszereltsége kifogástalan volt. Szilveszter éjszakáján isteni finom volt a menü, gyors volt a kiszolgálás és nagyon tetszett a néptáncos műsor. Bármikor nagyon szívesen megszállok a hotelben.
Kiváló 2021. december 29.barátokkal járt itt
Számunkra (baráti társaság) - teljesen rendben volt a szállás, étkezés, tisztaság. Egyetlen apróbb kifogásunk az egyik felszolgálóval szemben volt, panaszkodós volt (amire nem voltunk kíváncsiak) és csaknem sértésnek vette, ha valamit kértünk tőle. Külön öröm volt, hogy helyette dec. 26-tól már egy nagyon kedves, humoros felszolgáló dolgozott.
Kiváló 2021. december 28.gyerekekkel járt itt
Az ételek finomak és változatosak voltak. Mivel mi korán érkeztünk még tudtunk szobát cserélni ( hogy a gyerekek szemben legyenek). Minden nap jöttek takarítani. A szálloda retró. A délutáni forralt borozásra alul méretezték a forralt bor mennyiségét. Karácsonyi vacsorára 2 pincér volt 100 főre, ami miatt elúsztak az ételek szervírozásával, így kicsit rontott a karácsonyi hangulaton. Közel van mindenhez. Egészében jó volt ez a karácsony!
Kiváló 2021. november 5.a párjával járt itt
A múlt évben is itt voltunk, így tudtuk, mire számíthatunk. Az épület kicsit retrós, ám a személyzet rendkívül figyelmes, segítőkész, az ellátás, a tisztaság, a kényelem, az ár-érték arány megfelelt az igényeinknek. A szálloda elhelyezkedése kiváló, a Tófürdő könnyen megközelíthető, a környezet rendezett. Jó szívvel ajánlom minden Hévízre látogatónak.
Kiváló 2021. november 1.a párjával járt itt
Az elvárásaimnak megfelelö
Kiváló 2021. június 5.a párjával járt itt
Egyszerű az internetes foglalás, nem kell az előleggel bajlódni, nagy előnye a tó közelsége, kényelmes a szoba, bőséges svédasztalos reggeli, ízlett a kétféle menüből választható vacsora, nagyon udvarias a személyzet, ide még szeretnénk visszamenni!
Kiváló 2019. január 4.a párjával járt itt
Elégedetten távoztunk, remek szilveszterünk volt, remek retró zenével, utolsóként hagytuk el a tánctermet.
A felújított étterem minőségi, kényelmes, nem egy "népbili" összetolt asztalokkal kevés tánchellyel ebben az időszakban, amit nagyon sok négy-ötcsillagos szállodában tapasztaltunk. A wellness-részleget nem vettük igénybe.
Javasoljuk barátainknak!
Gratulálunk a szálloda-vezetésnek!
Kiváló 2018. október 21.gyerekekkel járt itt
Jómagam idős egyedülálló nő vagyok és a kisebbik lányommal voltam Önöknél. Mindkettőnknek tökéletesen megfelelt és jól éreztük magunkat. A személyzet kifejezetten udvarias és kellemes volt. Egy szóval otthon éreztük magunkat, nem is beszélve az otthoni ízekre emlékeztető finom és bőséges reggeli és ebédről.
Majerik Hotel Hévíz a térképen
8380 HévízKölcsey Ferenc utca 6.
• szauna • fodrászat • masszázs • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár