Majerik Hotel Hévíz ★★★

Majerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz
Majerik Hotel HévízMajerik Hotel Hévíz

Majerik Hotel Hévíz bemutatkozása

Hévíz főterén, a gyógytótól néhány perc sétára található a háromcsillagos Majerik Hotel. A szálloda két épületben kínál kényelmes szállást és változatos programlehetőségeket vendégei számára.

A Majerik Hotel legnépszerűbb csomagjai

Majerik Hotel Hévíz - Hévízi kikapcsolódás reggelivel (min. 2 éj)
Hévízi kikapcsolódás reggelivel
Majerik Hotel Hévíz - Húsvét (min. 2 éj)
Húsvét
Pihentető napok
Hotel FIT Hévíz

Majerik Hotel Hévíz vélemények

2016. október 4.a párjával járt itt
A elhelyezkedése igen kedvező, kb 100m a Volánbusz pályaudvartól. A kellemes érzést egy kicsit rontotta a szállodában fogadó látvány: régi és kopott bútorok, a fürdőszobában a már kissé ódivatú kád látványa. Az étkezés viszont jól megoldott változatos és finom, figyelmesek voltak a pincérek, rögtön pótolták a fogyó ételeket.
2016. szeptember 28.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése kiváló, közel van a tóhoz és csöndes a környezet. A személyzet szolgálatkész, az ellátás és a tisztaság kitűnő. A szobák kialakítása lehetne jobb, mert a szobák közötti szekrényeken keresztül mindent hallani a szomszédból. Az ajtók nyikorognak. A szobában sajnos kompresszoros a hűtőgép.
Kiváló 2016. május 4.egyedül járt itt
Végre egy olyan szálloda, hova egyedülállóak szívesen elmennek, mert nem kérnek felárat a szállodában! Ilyet nem nagyon lehet találni, hiszen rendszerint két fővel számolnak szinte mindenütt, vagy családokkal, gyerekekkel. Nagyon jól bejáratott hotel ez, mindenki tudja a dolgát és nagy rutinnal végzi azt a takarítónőtől kezdve a pincérekig.
2015. április 1.a párjával járt itt
A Majerik Hotel egy retro stílusú épületben helyezkedik el. Jártam már ilyen szállodában és nem igazán nyerte meg a tetszésemet. A Majerik Hotel viszont a három csillagához képest egy remek kis szálloda. Tiszta, ami nagyon fontos és a mi szobánk ízlésesen berendezett is volt. Tágas és kényelmes.
Majerik Hotel Hévíz - Egyéb
Kiváló 2015. január 5.családjával járt itt
Tavasszal és nyáron is jártam családommal ebben a szállóban. Ami ugyan nagyon igyekszik, de azért meglátszik rajta az évtizedek pora/nyoma. Egyik alkalommal nekünk sikerült egy felújított apartmant kifognunk. Az elég jó volt. A másik alkalommal, két egymás melletti szobát kaptunk, amely korábban egy lehetett, mert a szekrény volt a válaszfal, és minden áthallatszott.
Kiváló 2013. július 10.a párjával járt itt
Hétvégei tartózkodásunk a Majerik hotelban nagyon jól sikerült. Egyedüli negatívum ami zavarónak tűnt az egy allandó motorhang, valószínűleg a konyhából esetleg klimatizációs berendezéstől származott.
Javasolnánk még felszerelni egy szúnyoghálót.
Mindezek ellenére nagyon - nagyon jól éreztük magunkat és reméljük, hogy visszatérő vendégk leszünk, aminek előre is örülünk. A viszontlátásra.
Átlagos 2013. június 24.egyedül járt itt
A szálloda 3 csillagosnak nagyjából megfelelt, bár ebben a hőségben a klímatizálás nagyon hiányzott. Viszont nagy előnye , hogy központi helyen van és én igazándiból a tó miatt szeretem Hévizet, de most egy vellnesz részleg is elkellet volna. Az étkezés bőséges és ízletes volt, viszont hiányoltam a a gyümölcs választékot.
Kiváló 2013. április 23.egyedül járt itt
2012 juniusban voltam ,a személyzet kedves és segitőkész. A recepción szivesen válaszolnak kérdésünkre, problémáink megoldásában gondoskodóan segitenek. A szálloda központban van, minden elérhető közelben. /autóbusz pu,tófürdő,fagyizó/
Egy hetes tartózkodásom alatt kellemesen pihentem, az idén is ezt a szállodát választottam.
Kiváló 2013. január 17.barátokkal járt itt
a plusz szolgáltatásként nyujtott 1 csésze meleg leves ebédre, az ételek ízvilága rendkívülien jó volt. . . . . ilyen finoman elkészített étkekkel még négycsillagos szállodákban sem találkoztunk. . . . az éttermi kiszolgálás példa értékűen magas szinvonalu, udvarias és kellemes hangulatot teremtő volt. . . .
Kiváló 2013. január 3.barátokkal járt itt
A hotel által nyújtott szolgáltatás,elhelyezkedés,stb. minden tekintetben megfelelt az elvárásaimnak. Jó érzéssel emlékszem vissza az itt töltött néhány napra. A személyzet kedves és segítőkész. Proléma megoldó készség és hajlam kiváló. A szálloda igazgatója állandó jelenlétével,kedvességével kitűnő atmoszférát teremtett az egész hotelban.
Majerik Hotel Hévíz a térképen
8380 HévízKölcsey Ferenc utca 6.
• szauna • fodrászat • masszázs • finnszauna
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 2000 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Nagy testű kutya, 50 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár