Hunguest Hotel Panoráma Hévíz ★★★★

Hunguest Hotel Panoráma HévízHunguest Hotel Panoráma Hévíz
Hunguest Hotel Panoráma HévízHunguest Hotel Panoráma Hévíz

4Szolgáltatás

A Hunguest Hotel Panoráma legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Kényeztető pihenés Hévízen Tófürdő belépővel (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz vélemények

Kiváló 2023. október 17.a párjával járt itt
Nekem minden nagyon tetszett és máskor is szívesen töltöm a pihenésemet a hotel szolgáltatásaival. Az élőzene nagyszerű hangulatot adott,hogy nagyon jól érezzük magunkat. Az ételeik is nagyon finomak,változatosak és bőségesek voltak. A szoba barátságos,tiszta és kényelmes és a fűrdő is kellemes volt,Nagyon jól éreztük magunkat. Köszönjük szépen!
Hunguest Hotel Panoráma válasza
Kedves Vendégünk! Ilyenkor érezzük, hogy megéri az a sok energia, amit belefektetünk a munkánkba, hogy vendégeink valóban jól érezzék magukat nálunk. Öröm olvasni ezeket a vidám sorokat, bearanyozta számunkra a napot. Várjuk szeretettel legközelebb is Önöket!
Kiváló 2023. október 15.a párjával járt itt
Kiváló elhelyezkedésű,jól felszerelt szobákkal,biztonságos városi környezetben fekvő szálloda. Ételkínálata széles választékú egészséges fogásokból áll. Az árban benne volt a tófürdői belépő ,ill. eső esetén a kórházi fürdői jegy. A parkolást megoldottuk a földalatti garázsban.
Kedves Vendégünk!
Mindig jó hallani, mikor vendégeink csak pozitívan tudnak nyilatkozni pihenésükről. Örömmel tölt el bennünket, hogy Ön is ezek közé a vendégek közé tartozik.
Várjuk Önöket szeretettel legközelebb is!
Kiváló 2023. október 11.a párjával járt itt
Nagyon kellemes napokat töltöttünk ott! Amit kiemelték,hogy MINDEN NAPRA kaptunk fürdő belépőt, mivel nagyon jó időnk volt, igénybe is vettük! ! Tudom, ha 1 napra is elmegyünk, milyen drága még a nyugdíjas belépő is! Az ott szolgáltatott étkezés remek volt, a felszolgálók kedvesek, figyelmesek, gyorsak voltak!
Kedves Vendégünk!
Nagy öröm számunkra ezeket a kedves sorokat olvasni, pláne úgy, hogy immáron nem az első alkalommal jártak szállodánkban. Köszönjük. Reméljük, a jövőben is lesz alkalmunk újabb elismerő szavakat szereznünk.
2023. október 11.a párjával járt itt
Hangulatos,retros jellegű,ami kifejezetten nekünk tetszett,az étkeztetésnêl lehetne tőbb szárnyast,illetve bővebben is,mert sajnos mi jártunk úgy hogy lementünk olyan 19 körűl és nem volt már ami le volt írva, a menün(kacsa)sült közölték,hogy elfogyott kicsit kellemetlenűl ért minket,azt nem tudom,ha még késöbb mentunk vólna mi lett volna. ez ízek egyformák volta.
Kedves Vendégünk!
A Hunguest Hotel Panoráma nevében köszönjük visszajelzését és értékelését.
Azt az egyet sajnáljuk, hogy nem volt mindennel maradéktalanul elégedett. Örülünk azonban, hogy leírta nekünk, segítve ezzel munkánkat és fejlődésünket. Várjuk szeretettel legközelebb is Önöket!
Gyenge 2023. október 8.barátokkal járt itt
Pozitívumok : Az étterem kiváló ízei , elhelyezkedés
Negatívumok : lepukkant épület, a hűtő rossz, cserélni kellett, a TV órája jelentősen késik, az étteremben egy kirívóan modortalan pincér rontja a hangulatot, erős lefolyóbűz a kényelmetlenül apró fürdőszobában, a zuhany fülke zuhanytálcája életveszélyesen csúszik, parkolóhelyet nem tudnak adni, és ez a szálloda négycsillagosnak nevezi magát
Kedves Vendégünk!
Minden munkatársunkkal, azon fáradozunk, hogy vendégeink feltöltődve, élményekkel gazdagon távozzanak szállodánkból, sajnáljuk hogy Önök nem csak pozitív élményekkel távoztak.
2023. október 11., Hotel Panoráma, Hunguest Hotel Panoráma
2023. október 7.egyedül járt itt
A szállod jó helyen van, a wellness részleget lehetne bővíteni medencével. A szobában nem lehetett szellőztetni, mert bejöttek a poloskák, az erkély ajtóra kellene szerelni szúnyog hálót. Az étterem, az ételek nagyon finomak voltak. A szobában a légkondi és a többi dolog kezeléséről kellene egy tájékoztatót kitenni.
Hunguest Hotel Panoráma válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük véleményét, akkor is, ha akad a pozitívok között negatív is. Vendégeink véleménye minden esetben fontos számunkra, hiszen mi is csak így tudunk fejlődni és minden igénynek lehetőségeinkhez mérten megfelelni. Éppen ezért köszönjük szavait, igyekszünk a jövőben az Ön által említett dolgokra odafigyelni, hogy amikor újra nálunk jár, ezekkel is tökéletesen elégedett legyen!
2023. október 11., Hotel Panoráma, Hunguest Hotel Panoráma
Gyenge 2023. szeptember 30.a párjával járt itt
Megérkezéskor 15 óra után foglalhattuk el a szobát, mert nem volt kitakarítva. A szoba tisztasága nem volt megfelelő, folyosó és a többi közös közlekedő szintén nagyon koszos volt. (szőnyeg szemetes,járólap poros, porcicás, büdösbogarak tetemei). 5 éjszakát töltöttünk el, de ez idő alatt a mi szintünkön nem történt takarítás.
Kedves Vendégünk!
Sajnálattal olvastuk visszajelzését, hogy ez alkalommal ilyen rossz szájízzel távoztak szállodánkból. Kérem, engedjék meg, hogy tájékoztassuk, hogy panaszát továbbítottuk az érintett részlegvezető felé, ezúton szeretnénk elnézését kérni az okozott kellemetlenségekért.
Gyenge 2023. szeptember 28.a párjával járt itt
A bejelentkezes gyorsan megtortent. A szoba tiszta volt . Ejjel borzaszto budosseg jott ki a furdoszobabol. Az erkely ajtot, nem lehetet kinyitni mivel poloska invazio volt. Masnap reggel jelentettem a recepcion ahol megigertek megnezik . Kovetkezo ejjel ugyan az volt. Reggelinel a peksutemenyek kemenyek elvezhetetlenek voltak. A szuletesnapi ajandek teljesen elvezhetetlen volt.
Hunguest Hotel Panoráma válasza
Kedves Vendégünk! Sajnálattal olvastuk visszajelzését, hogy ilyen rossz szájízzel távoztak szállodánkból. Tudjuk, hogy nem tudunk minden vendégünknek 100%-ban megfelelni, de természetesen mindig azon vagyunk, hogy egyszer ez így legyen. Éppen ezért köszönjük szavait, igyekszünk a jövőben az Ön által említett dolgokra nagyon odafigyelni, hogy amikor újra nálunk jár, megelégedve távozzon.
Gyenge 2023. szeptember 27.a párjával járt itt
Több Hunguest hotelben voltunk már,de eddig ez tetszett a legkevésbé. Én takarítottam le a wc-t. Elfelejtettek értesíteni,hogy a parkolási díj megemelkedett a beígérthez képest, majdnem a duplája (1800 forint helyett 3500 forint), és nem is volt a szálloda parkolójában hely. Az ingyenes parkoló hely több utcányira volt, egy magas lépcsősoron kellett felsétálni.
Kedves Vendégünk!
Köszönjük véleményét, akkor is, ha akad a pozitívok között negatív is. Vendégeink véleménye minden esetben fontos számunkra, hiszen mi is csak így tudunk fejlődni és minden igénynek lehetőségeinkhez mérten megfelelni. A parkolással kapcsolatos információkat minden ajánlatunkban és visszaigazolásunkban feltüntetjük.
Átlagos 2023. szeptember 26.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett: a szoba kényelmes, jó kilátással a városra. Az étteremben bőséges választék, ízletes ételek svéd asztalos rendszerben. Ingyenes belépő mind a két napra a hévízi Tófürdőbe. Ami hiányosságot tapasztaltunk: a parkolási lehetőség "kissé" korlátozott a hotelben. A város egyik nyílt parkolójában tudtunk csak parkolni, nem a hotel közelében.
Hunguest Hotel Panoráma válasza
Kedves Vendégünk! Szomorúan olvastuk véleményét, hogy nem volt néhány szolgáltatásunkkal tökéletesen elégedett, reméljük azonban, hogy a programjaink és egyéb szolgáltatásunk kárpótolta mindezért. Köszönjük szavait, igyekszünk a jövőben lehetőségeinkhez mérten az Ön által említett problémákat orvosolni, hogy amikor újra nálunk jár, ezekkel is tökéletesen elégedett legyen!
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz a térképen
8380 HévízPetőfi utca 9.
2000
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Garázs, nem őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem • bár