Hunguest Hotel Panoráma Hévíz ★★★★

Hunguest Hotel Panoráma HévízHunguest Hotel Panoráma Hévíz
Hunguest Hotel Panoráma HévízHunguest Hotel Panoráma Hévíz

4Szolgáltatás

A Hunguest Hotel Panoráma legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Kényeztető pihenés Hévízen Tófürdő belépővel (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Húsvét Hévízen a Hunguest Panorámában (min. 3 éj)
Húsvét Hévízen a Hunguest Panorámában
03.28-04.02.
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Pünkösd a Panorámában (min. 3 éj)
Pünkösd a Panorámában
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz vélemények

Kiváló 2023. június 26.a párjával járt itt
Többször jártunk már a szállodában, összességében a csomaggal és a szolgáltatásokkal igen elégedettek voltunk.
Ami negatívum : a fürdőszoba igen kis mérete, illetve a zuhanytálca sikossága ! ! és a kapaszkodó hiánya. Mi megúsztuk baleset nélkül és megyünk ismét !
Köszönjük , nem véletlenül járunk 2 alkalommal évente és éppen a Hotel Panorámába !
Kedves Vendégünk!
A hasznos tanácsokat és visszajelzéseket nagyon szépen köszönjük, lehetőségeinkhez mérten igyekszünk majd visszaépíteni a mindennapokba.

Várjuk Önöket szeretettel legközelebb is!
2023. július 25., Hotel Panoráma, Hunguest Hotel Panoráma
Kiváló 2023. június 19.a párjával járt itt
Nagyon meg voltunk elégedve mindennel,kivéve az étkezést. 4 évvel ezelőtt jóval nagyobb színvonalú volt az étkezési szolgáltatás , szerintünk most nem felel meg a négycsillagos szálloda színvonalának. Főleg hogy még a vacsorához sem lehetett üditőt az automatákból venni. meg a választék jóval szegényebb volt.
Átlagos 2023. június 17.a párjával járt itt
Ami tetszett azt az adott pontjaim mutatják. Ami nem tetszett:a vacsorák hullámzó minősége / sós-sótlan/ és hiányoltam az éppen szezonális gyümölcsöt az epret. A vendégek zöme az idősebb korosztályba tartozik, akiknek problémát okozhat awc-ről felállni. Javaslom kapaszkodók felszerelését, Végül : nagyon jól éreztük magunkat, ha tehetjük máskor is megyünk. /
Kiváló 2023. június 14.a párjával járt itt
Ahogy a csillagozásal is jeleztem, egy elég felsőkategóriás szálloda a Panoráma, kiváló személyzettel, eszméletlen jó ételekkel, figyelmességgel. A zenés esti szórakoztatás visszahozta a gyerekkorom hetvenes, nyolcvanas éveit, köszönöm.

Köszönjük szépen értékelését.

Szállodánkban sok az idegenajkú vendég, minden náció másképp viselkedik, sajnos ebbe szállodánk személyzetének nincsen beleszólása.
Bízunk benne, hogy ettől függetlenül kellemesen érezte magát.
Reméljük hamarosan ismét vendégül láthatjuk.
2023. június 19., Hotel Panoráma, Hunguest Hotel Panoráma
Kiváló 2023. június 8.a párjával járt itt
Abban az időben jártam a szállodában, amikor még a szakszervezet szervezte a pihenést. Meglepett a nagyon pozitív változás ! Élveztük a kényelmet, a mindenre kiterjedő figyelmességet, az elfogadható ár-érték arányt, a kedvezményt és a tófürdőbe való belépési lehetőséget. Ősszel ismétlünk - ha még élünk - törzsgárda kártyát is igényeltünk !
Kedves Vendégünk!

Köszönjük szépen pozitív értékelését.

Nagy örömmel tölt el bennünket, hogy kellemes napokat töltött szállodánkban.
Reméljük hamarosan ismét vendégül láthatjuk.
2023. június 12., Hotel Panoráma, Hunguest Hotel Panoráma
2023. június 2.a párjával járt itt
Közel 70 évesek vagyunk feleségemmel. Sajnos nem tudtunk parkolni a hotelnél, sem a nyitott, sem pedig a fedett parkolóban, a focipálya környékén kellett parkolót keresnünk, így az autó elérése hosszú gyaloglásra kényszerített bennünket. Persze szeretünk mozogni, de inkább kirándulás céljából tettük volna meg ugyanezt a távot, nem pedig kényszerűségből. Elveszett időnek éreztük. . . .
Kiváló 2023. május 31.a párjával járt itt
Egy remek hosszú hétvégét töltöttünk ebben a szépen felújított hotelben barátainkkal. Szinte úgy gondoljuk telt ház volt mégis gördülékenyen jött-ment a lift is, az étkezés is. Csudajó, hogy minden este zenész dobja fel a hangulatot. Nekünk úgymond szerencsénk volt, mert kaptunk parkolót is.
Kiváló 2023. május 30.a párjával járt itt
Minden rendbe volt kicsit hiányzott a wellness csak szauna volt egy kis medence este vagy egy jakuzzi jól jött volna lazulni. Finom ételek voltak mindennap változó. . . egyedül a sütiknél nem volt választék amit mi szerettünk de így is jó volt. Gyümölcsből is volt bőségesen. Ami hiányosság volt,hogy nem működött a mini hűtő.
2023. május 27.a párjával járt itt
A szálloda közel helyezkedik el a tófürdőhöz. A tófürdőhöz kapott belépőt a kórház fürdőjében is fel lehet használni, rossz idő esetén ez nagyon jó lehetőség. A környezet csendes volt, pihenésre alkalmas hely. A személyzet barátságos, segítőkész. Az étkezés kényelmesen, gazdag választékkal biztosított volt.
2023. május 27.a párjával járt itt
A nekem szánt fürdőköpeny M-es méretű volt, nem a méretemre való , de fizetnem kellett volna egy megfelelőért , mert már mosodába kell küldeniük, amit felpróbáltam. A mosodába küldés szabálya helyes, de hogy fizetnem kellett volna a megfelelő méretű köpenyért azt nem fogadtam el. Így úgy néztem ki, a fürdőköpenyben, mint egy kamasz a kinőtt ruhájában.
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz a térképen
8380 HévízPetőfi utca 9.
2000
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Garázs, nem őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem • bár