Hunguest Hotel Panoráma Hévíz ★★★★

Hunguest Hotel Panoráma HévízHunguest Hotel Panoráma Hévíz
Hunguest Hotel Panoráma HévízHunguest Hotel Panoráma Hévíz

4Szolgáltatás

A Hunguest Hotel Panoráma legnépszerűbb csomagjai

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Kényeztető pihenés Hévízen Tófürdő belépővel (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Húsvét Hévízen a Hunguest Panorámában (min. 3 éj)
Húsvét Hévízen a Hunguest Panorámában
2024.04.02-ig
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Legjobb ár (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - Pünkösd a Panorámában (min. 3 éj)
Pünkösd a Panorámában
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros

Hunguest Hotel Panoráma Hévíz vélemények

Szörnyű 2024. január 15.egyedül járt itt
Régebben jó radiátoros fűtés volt. Most hőszivattyús ami rosszul van elhelyezve, igen rossz a hőérzet és ráadásul zajos. Az üvegportálon lehült levegőt a hőszivattyú ventillátora rányomja a közeli ágyra. Megfáztam, taknyam nyálam csurgott végig. A konyha közepes. A fürdőhöz vezető folyósó /kb.
Hunguest Hotel Panoráma válasza
Kedves Vendégünk!
Szeretnénk ezúton is megköszönni visszajelzésüket, melyet a javunkra fordítva kívánunk felhasználni, hogy a jövőre való tekintettel még nagyobb körültekintéssel és figyelemmel álljunk vendégeink rendelkezésére.
2024. február 22., Hunguest Panoráma, Hunguest Hotel Panoráma
Szörnyű 2023. január 29.a párjával járt itt
A szálloda felújított modern berendezésű, a személyzet kedves, szolgálatkész. Az ételek finomak. Negatívumként a parkolás problémáját említeném, ill. egy 4++++-os 13 szintes hotel felújításakor gondolhattak volna a dohányzókra egy dohányzószoba kialakítással , amit több hotelban is tapasztaltunk. Ami kiváló a 6.
Szörnyű 2022. augusztus 20.a párjával járt itt
Kezdeném azzal,hogy parkoló nem volt a szállodai parkolóba . A fájós labammal elég messzire kellett parkolni. A kaja borzalmas . Az agy kényelmetlen kifeküdt matracok voltak. A pincérek akkor jöttek megkérdezni,hogy szeretnénk e inni valamit mikor már befejeztük a vacsorát. Mellesleg a vallasztèk nem volt az ételbe. Mi biztos nem megyünk többet .
Szörnyű 2017. augusztus 8.a párjával járt itt
Héviz csodàlatos! A Panorama Hotel fölött azombanmàr eltelt az idö! A Betonbunker 40C fokban egy Katasztrofa! Most 10x szer és talàn utoljàra voltam ott. A személyzet reménytelenül tùlfeszitet, ideges és nem rugalmas. Egyszobacsere nem lehetséges hiànyzò àgynemü és a személyzet miatt.
Szörnyű 2017. március 14.családjával járt itt
A karácsonyi ünnepekre mentünk, de hajléktalan szállón eltöltött időnek tűnt. Egy lelakott koszfészek a hely. Szenteste italpincér nélkül vacsoráztunk! Ismerőseink el is mentek innen az első éjszaka után, mi azért nem mert előre utaltunk. Soha többet, egyik Hunguestbe sem!
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz - BelsőHunguest Hotel Panoráma Hévíz - BelsőHunguest Hotel Panoráma Hévíz - BelsőHunguest Hotel Panoráma Hévíz - BelsőHunguest Hotel Panoráma Hévíz - BelsőHunguest Hotel Panoráma Hévíz - Belső
Szörnyű 2016. augusztus 2.egyedül járt itt
Miután megérkeztem a legnagyobb nyári kánikulában, alig vártam, hogy a szobába érjek, hogy letusoljak. Amikor kinyitottam a szoba ajtaját, mintha a pokol kapuját nyitottam volna ki, mellbe vágott a szoba hője, és MIVEL KLÍMA NINCS, rohantam kinyitni az erkély ajtót. Itt ért a második "mellbevágás", a lenti szárny (talán a konyha?
Szörnyű 2016. augusztus 1.a párjával járt itt
A szemben folyó építkezés zaja csak az egyik rossz élmény volt. A személyzet flegma, unott, rémisztő hozzáállása megszokhatatlan volt. Összesen 2, azaz KETTő olyan felszolgáló volt, aki erre a szakmára is való. Fogyasztottunk volna, de zömmel rendelni sem volt kinél!
Senkinek nem ajánlom a szállodát.
Szörnyű 2016. július 30.gyerekekkel járt itt
Két éve már voltunk a szállodában és akkor jó emlékekkel távoztunk és idén visszatértünk. Rossz ötlet volt. Egyrészt nemdohányzók vagyunk és dohányzó szobába raktak minket. A szoba lepukkant volt és rendkívül zajos a szomszédban zajló építkezés és különböző berendezések folyamatos zaja miatt.
Szörnyű 2013. július 30.családjával járt itt
Én csak pokoli toronynak nevezném. 2013. július 26-28-án jártam ott. Nagy volt a meleg. A tizedik emeleten kaptunk szobát. A pokoli hőséget úgy tudtuk elviselni, hogy éjjel nyitott ajtóval aludtunk. (még szerencse, hogy megtehettük, mert a folyosó utolsó szobája volt a mienk a Ny-i oldalon)
A szállodában a 1015-ös szobában nem volt hűtőszekrény!
Gyenge 2024. február 26.a párjával járt itt
Ott álltunk reménytelenül a lift előtt sokszor 20 percig is, mert csak 2 lassú lift van , a 13 emelethez. Telt ház esetén ez is nagyon bosszantó. Szombat - vasárnap délután 4 kor zár a termál.! A kijelentkezést 10 óráig kell megtenni, de már fél 10 -kor , a reggeli után lezárták a szobát , nem tudtunk bemenni.
Hunguest Hotel Panoráma válasza
Kedves Vendégünk! Köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére, számunkra vendégeink visszajelzése a legfontosabb, mert ezekből tudunk építkezni és szállodánk szolgáltatásain javítani. Reméljük, a közeljövőben ismét ellátogatnak hozzánk és észrevételeit szem előtt tartva igyekszünk az Ön által észrevételezett kellemetlenségeket kiküszöbölni.
2024. február 29., Hunguest Panoráma, Hunguest Hotel Panoráma
Hunguest Hotel Panoráma Hévíz a térképen
8380 HévízPetőfi utca 9.
2000
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Garázs, nem őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
• Zárt parkoló, nem őrzött: 3500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 5 kg-ig: 10000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem • bár