Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz ★★★★★

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz
8380 Hévíz, Lótuszvirág utca 1.

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz a térképen

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz értékelése:

22. helyezett a 164 hévízi szállás közül
108. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1092 szállás közül

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz bemutatkozása

A Lotus Therme Hotel & Spa világában a lótuszvirág jegyében az ősi és az új ismeretek tökéletes szimbiózisban fonódnak össze, és így gondoskodnak a vendégek jó közérzetéről.

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz képei

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 26.
Két éjszakát töltöttünk a hotelban. Pár dolgot mindenképp kiemelnék. Az étterem fantasztikus. Az ételek nagyon finomak, a választék hatalmas. Minden kiválóan volt elkészítve. Ha kerestük volna a hibát, akkor sem találtuk volna. A személyzet nagyon kedves, barátságos, mindenben segítenek.
Válasz az értékelésre - 2020. november 5.
Kedves László!
Köszönjük szépen részletes értékelését és a kedves szavakat! Nagyszerű, hogy pihenésű élmény teli volt és sok pozitív tapasztalatot gyűjtöttek mind szolgáltatásaink, mind kollégáink tekintetében. Javaslatait is köszönjük, továbbítjuk az illetékes felé. Bízunk benne, hogy ismét találkozunk! Üdvözlettel: a Lotus Therme csapata

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Az ellátás kifogástalan, a személyzet dícséretet érdemel! A karácsonyi díszítés öt csillagos szállodához mérten nagyon kevés volt. Az étteremben csak a karácsonyi terítő utalt arra, hogy karácsony van. Amit még hiányoltam, vendég művészek fellépése. Egy ilyen jellegű hotel
megengedhetné magának, hogy az ünnep alkalmából szerződtessen művészeket.
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Nagyon tetszett, hogy barátságosan fogadtak, de a szoba nagyon kicsi volt , pláne kerekesszékkel! Az ágyakra es a bútorokra is ráférne a csere + a világítás nagyon gyenge! A wellnessz részleg nagyon szép, de emelő szerkezet nincs akinek szükséges lenne rá nem tudom hogyan oldja meg a medencékbe való bejutást!

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Végre egy olyan szálloda, ahol a személyzet minden tagja udvarias, készséges, kellemes velük beszélgetni. Érezni, hogy mindent megtesznek a vendégek jól létéért. Kiemelkedő volt az éttermi választék, gusztusos, változatos, ínycsiklandó előétel falatoktól a finom főételeken át a remek süteményekig és a sajttálakig.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ez egy igen sokoldalú kikapcsolódási formát nyújtó wellness szálloda. A fürdő rész elég hatalmas. Fel van osztva több kisebb-nagyobb különböző hőmérsékletű medencére, gyógyvizeset, pezsgőfürdőset is beleértve, így mindenki megtalálhatja a kedvére valót. A sóbarlangja is különleges, természetes hatást ad a kialakítása.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
Nagyon szép a szálloda, élveztem a wellness részleget és a sókamrát.
Az étteremben nagyon finom ételeket ettem.
Délben megkóstoltuk a ház Lotus salátatálját, amit azóta is emlegetek mindenkinek, finom volt és "szép"
Különösen tetszett az élő zene a bárban.
Máskor is szívesen megyünk.
Válasz az értékelésre - 2018. február 20.
Kedves Csordás Éva!
Köszönjük, értékelését Nagy öröm számunkra, hogy elégedettségek töltötték el a szállodánkban tapasztaltak és már a visszatérés lehetősége is felmerült. Szeretettel várjuk Önöket vissza! Szívélyes üdvözlettel: A Lotus Therme csapata
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Az egészet együttvéve igazán szerencsések voltunk. Jó és szép szobánk volt - persze a medencére nézőnek jobban örültem volna. A kiszolgálás, étel az animátor a viz a medence mind mind nagyon jó volt. Egyik reggel az egyik felszolgáló kicsit csúnya stilusban viselkedett - talán zavarta a sok vendég - de a többi minden rendben volt.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 26.
Kedves Kovács Györgyné, Helena!
Nagyon örülünk, hogy jó érezték magukat! A továbbajánlást külön köszönjük!
Reméljük, hogy nemsokára újra találkozhatunk Önökkel! Üdvözlettel: a Lotus Therme csapata

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 22.
Csodálatos a hely, a személyzet, az ellátás,egyedül a szobákra ráférne egy kis felújítás, mármint az 5 csillaghoz képest!
Ennek ellenére bárkinek szívesen ajánlom és még mi is biztosan visszatérünk, mivel minden másban olyan magas színvonalú a szálloda, hogy feledteti ezt az egy kis hiányosságot!
Válasz az értékelésre - 2017. január 23.
Kedves Éva!

Köszönjük visszajelzését! Személyzetünk célja, hogy feledhetetlen tartózkodást töltsenek nálunk, épp ezért különösen fontos számunkra vendégeink visszajelzése. Köszönjük megjegyzését, mely iránymutató számunkra a jövőre nézve. Bízunk benne, hogy hamarosan találkozunk!
2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
Nagyon szép,tiszta hotel. Ár-érték aránynak megfelelő. A személyzet rendkívűl udvarias,figyelmes. Az ételek finomak,jó a választék,bár nagyon nincsenek gyerek ételek,azt hiányoltam. Tetszett minden este vacsora után az élő zene,tánc lehetőség a bárban,jó hogy nem kellett egyből vacsora után aludni menni,ennek főleg a gyerekek örültek nagyon.
Válasz az értékelésre - 2017. január 2.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük, hogy megosztotta velünk és a többi utazóval véleményét! A gyermekek számára- amennyiben a kínálatban nem találnak megfelelőt- szakácsaink örömmel elkészítik a választott ételt, bátran lehet jelezni a kollégáknak. A Wifi rugalmasabb működésére igyekszünk mielőbb megoldást találni. Szeretettel visszavárjuk Önöket!

grocceni TOP fotófeltöltő
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 28.
Hogy mi is teszi feledhetetlenné az itt töltött három napot? A csodálatos elhelyezés egy parkban, a nap ellen védett parkolóhelyek, a baldachinos ágyak, a zalai ízeket is felsorakoztató csodálatos konyha, a medence szélénél sütött grill-specialitások, a wellness részlegen tapasztalt sokféleség: a medencékben, pihenőágyakban és szaunákban, a kristálytiszta víz, a medencében olvasható vízhatlan koktéllap, majd a koktél és még sorolhatnám.

Lotus Therme Hotel & Spa
2 nap/1 éjszaka 28.720 - 65.550,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa és szauna világ használattal, sportolási lehetőségekkel, élőzenével, parkolással
Lotus Therme Hotel & Spa
2 nap/1 éjszaka 30.150 - 58.995,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa és szauna világ használattal, sportolási lehetőségekkel, élőzenével, parkolással
Hunguest Hotel Panoráma
2021.12.01. - 2022.12.31.
Palace Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.153 - 28.450,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és fitnesz terem használattal, kedvezményekkel, gyermek szobával
Érvényes: 2021.07.31-ig
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 27.170 - 35.435,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2021.12.30-ig
Hotel Európa Fit
2 nap/1 éjszaka 23.310 - 42.480,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 9.250 - 12.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.01.02-ig
Hotel FIT Hévíz
4 nap/3 éjszaka 7.883,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, levesebéddel, wellness-részleg használattal, billiárd használattal
2021.09.01. - 2021.12.22.
Lekics Apartmanok
Érvényes: 2021.10.31-ig
Hotel Erzsébet
2 nap/1 éjszaka 11.900 - 14.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szaunahasználattal, Wi-Fi internet elérhetőség
2021.07.01. - 2021.12.22.
Berki Margit Apartman
Érvényes: 2021.12.31-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
8 nap/7 éjszaka 29.186 - 37.371,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa és szauna világ használattal, sportolási lehetőségekkel, élőzenével, parkolással

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Vital Zalakaros
Palace Hotel  Hévíz
Őszi csobbanás (min. 2 éj)
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Ugrás a nyárba (min. 2 éj)

HévízX