Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz ★★★★★

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz
8380 Hévíz, Lótuszvirág utca 1.

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz a térképen

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz értékelése:

22. helyezett a 154 hévízi szállás közül
81. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1062 szállás közül

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz bemutatkozása

A Lotus Therme Hotel & Spa világában a lótuszvirág jegyében az ősi és az új ismeretek tökéletes szimbiózisban fonódnak össze, és így gondoskodnak a vendégek jó közérzetéről.

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz képei

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz vélemények

2019. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. december 27.
Az ellátás kifogástalan, a személyzet dícséretet érdemel! A karácsonyi díszítés öt csillagos szállodához mérten nagyon kevés volt. Az étteremben csak a karácsonyi terítő utalt arra, hogy karácsony van. Amit még hiányoltam, vendég művészek fellépése. Egy ilyen jellegű hotel
megengedhetné magának, hogy az ünnep alkalmából szerződtessen művészeket.
2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
Nagyon tetszett, hogy barátságosan fogadtak, de a szoba nagyon kicsi volt , pláne kerekesszékkel! Az ágyakra es a bútorokra is ráférne a csere + a világítás nagyon gyenge! A wellnessz részleg nagyon szép, de emelő szerkezet nincs akinek szükséges lenne rá nem tudom hogyan oldja meg a medencékbe való bejutást!

2018. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. február 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Végre egy olyan szálloda, ahol a személyzet minden tagja udvarias, készséges, kellemes velük beszélgetni. Érezni, hogy mindent megtesznek a vendégek jól létéért. Kiemelkedő volt az éttermi választék, gusztusos, változatos, ínycsiklandó előétel falatoktól a finom főételeken át a remek süteményekig és a sajttálakig.

Mobilról küldte. | 2018. júniusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. június 22. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ez egy igen sokoldalú kikapcsolódási formát nyújtó wellness szálloda. A fürdő rész elég hatalmas. Fel van osztva több kisebb-nagyobb különböző hőmérsékletű medencére, gyógyvizeset, pezsgőfürdőset is beleértve, így mindenki megtalálhatja a kedvére valót. A sóbarlangja is különleges, természetes hatást ad a kialakítása.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 19.
Nagyon szép a szálloda, élveztem a wellness részleget és a sókamrát.
Az étteremben nagyon finom ételeket ettem.
Délben megkóstoltuk a ház Lotus salátatálját, amit azóta is emlegetek mindenkinek, finom volt és "szép"
Különösen tetszett az élő zene a bárban.
Máskor is szívesen megyünk.
Válasz az értékelésre - 2018. február 20.
Kedves Csordás Éva!
Köszönjük, értékelését Nagy öröm számunkra, hogy elégedettségek töltötték el a szállodánkban tapasztaltak és már a visszatérés lehetősége is felmerült. Szeretettel várjuk Önöket vissza! Szívélyes üdvözlettel: A Lotus Therme csapata
2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 7.
Az egészet együttvéve igazán szerencsések voltunk. Jó és szép szobánk volt - persze a medencére nézőnek jobban örültem volna. A kiszolgálás, étel az animátor a viz a medence mind mind nagyon jó volt. Egyik reggel az egyik felszolgáló kicsit csúnya stilusban viselkedett - talán zavarta a sok vendég - de a többi minden rendben volt.
Válasz az értékelésre - 2017. szeptember 26.
Kedves Kovács Györgyné, Helena!
Nagyon örülünk, hogy jó érezték magukat! A továbbajánlást külön köszönjük!
Reméljük, hogy nemsokára újra találkozhatunk Önökkel! Üdvözlettel: a Lotus Therme csapata

2017. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 22.
Csodálatos a hely, a személyzet, az ellátás,egyedül a szobákra ráférne egy kis felújítás, mármint az 5 csillaghoz képest!
Ennek ellenére bárkinek szívesen ajánlom és még mi is biztosan visszatérünk, mivel minden másban olyan magas színvonalú a szálloda, hogy feledteti ezt az egy kis hiányosságot!
Válasz az értékelésre - 2017. január 23.
Kedves Éva!

Köszönjük visszajelzését! Személyzetünk célja, hogy feledhetetlen tartózkodást töltsenek nálunk, épp ezért különösen fontos számunkra vendégeink visszajelzése. Köszönjük megjegyzését, mely iránymutató számunkra a jövőre nézve. Bízunk benne, hogy hamarosan találkozunk!
2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
Nagyon szép,tiszta hotel. Ár-érték aránynak megfelelő. A személyzet rendkívűl udvarias,figyelmes. Az ételek finomak,jó a választék,bár nagyon nincsenek gyerek ételek,azt hiányoltam. Tetszett minden este vacsora után az élő zene,tánc lehetőség a bárban,jó hogy nem kellett egyből vacsora után aludni menni,ennek főleg a gyerekek örültek nagyon.
Válasz az értékelésre - 2017. január 2.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük, hogy megosztotta velünk és a többi utazóval véleményét! A gyermekek számára- amennyiben a kínálatban nem találnak megfelelőt- szakácsaink örömmel elkészítik a választott ételt, bátran lehet jelezni a kollégáknak. A Wifi rugalmasabb működésére igyekszünk mielőbb megoldást találni. Szeretettel visszavárjuk Önöket!

grocceni TOP szállásértékelő
grocceni TOP étteremértékelő
grocceni TOP egyébhely értékelő
grocceni TOP fotófeltöltő
2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. április 28.
Hogy mi is teszi feledhetetlenné az itt töltött három napot? A csodálatos elhelyezés egy parkban, a nap ellen védett parkolóhelyek, a baldachinos ágyak, a zalai ízeket is felsorakoztató csodálatos konyha, a medence szélénél sütött grill-specialitások, a wellness részlegen tapasztalt sokféleség: a medencékben, pihenőágyakban és szaunákban, a kristálytiszta víz, a medencében olvasható vízhatlan koktéllap, majd a koktél és még sorolhatnám.

2016. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 1.
Barátnőmmel töltöttünk két éjszakát a szállodában. Tökéletes volt minden, a szállodát kívülről első ránézésre nem mondtuk volna öt csillagosnak ,de ahogy beértünk ez a kétségünk el is múlt. Gyönyörű belső,kedves,udvarias szállodai dolgozók. Kitűnő ételek, wellness. . Összességében teljesen megvoltunk elégedve. .
Válasz az értékelésre - 2016. március 3.
Kedves Vendégünk!
Nagyon köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére! A továbbiakban is azon leszünk, hogy szolgáltatásaink színvonalát folyamatosan fejlesszük és vendégeink már távozáskor a visszatérést tervezgessék. Üdvözletét küldi: a Lotus Therrme csapata

Lotus Therme Hotel & Spa
6 nap/5 éjszaka 27.780,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.01. - 2020.09.30.
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 39.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és meglepetés bekészítéssel, páros masszázzsal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Mirage Apartman
4 nap/3 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül
Érvényes: 2021.04.04-ig
Hotel FIT Hévíz
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hunguest Hotel Hélios
3 nap/2 éjszaka 11.690 - 14.190,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.04-ig
Hunguest Hotel Panoráma
2 nap/1 éjszaka 10.990 - 11.990,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, kultúrális programmal, élőzenével, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.03.31-ig
Hotel Napsugár Hévíz
2 nap/1 éjszaka 8.300 - 10.300,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.06.02. - 2020.12.31.
Palace Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.958 - 21.425,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szállodai élményfürdő, pezsgőfürdő, finn és aroma szauna valamint gőzkabin használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, fitnesz terem használattal, játszósarok használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.22-ig
Hotel Európa Fit
4 nap/3 éjszaka 29.300,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, változatos programokkal, internet elérhetőséggel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Naturmed Carbona Hotel
3 nap/2 éjszaka 25.300 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, rekreációs és sportprogramokkal
Érvényes: 2020.12.30-ig
Lekics Apartmanok
4 nap/3 éjszaka 6.600,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2020.10.31-ig
Lotus Therme Hotel & Spa
4 nap/3 éjszaka 34.833,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, italfogyasztással, sóbarlang vagy halvarázs élménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig

Szállodák Hévízen és környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Palace Hotel  Hévíz
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

HévízX