Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz ★★★★★

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz
Lotus Therme Hotel & Spa HévízLotus Therme Hotel & Spa Hévíz
Lotus Therme Hotel & Spa HévízLotus Therme Hotel & Spa Hévíz

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz bemutatkozása

A Lotus Therme Hotel & Spa világában a lótuszvirág jegyében az ősi és az új ismeretek tökéletes szimbiózisban fonódnak össze, és így gondoskodnak a vendégek jó közérzetéről.

A Lotus Therme Hotel & Spa legnépszerűbb csomagjai

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
Napi árak félpanzióval (1 éjtől)
2025.01.05-ig
Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Lotus Love (min. 3 éj)
Lotus Love
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2025.01.06-ig
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz vélemények

Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 7.barátokkal járt itt
Egy tökéletes szálloda, jól képzett, udvarias személyzettel és kiváló adottságokkal. Ide mindig szívesen megyünk és még sosem csalódtunk benne. Már többször itt is Szilvesztereztünk, de mindig nagyon jól éreztük magunkat. Kiváló a konyhája, bőséges az ételválaszték, kedves és figyelmes a kiszolgálás.
Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz - VendéglátásLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - VendéglátásLotus Therme Hotel & Spa Hévíz - Vendéglátás
Kiváló 2014. június 11.a párjával járt itt
Nagyon kényelmes, kiváló kiszolgálás és étterem! A mednencék mozgássérültek részére is jól megközelíthetőek,combnyaktörés után, járókerettel voltam. A személyzet mindenben segítőkész volt, udvarias, kitűnően éreztem magam! Minden alkalommal figyelmesek voltak, nem felejtették el, hogy csak zuhanyzót tudok használni.
Kiváló 2014. március 13.a párjával járt itt
Az egyik legkiválóbb hazai szálloda. A személyzet tökéltesen képzett, ez vonatkozik a welness-és szauna részlegre is. Magas színvonalú, de barátságos, bensőséges érzetű hotel, nincs hatalmas tömeg, emberi léptékű, a külvilágtól kicsit eldugott, gyermek nélküli pihenésre és kikapcsolódásra kiválóan alkalmas.
Kiváló 2014. március 13.barátokkal járt itt
Ebben az 5 csillagos szállodában minden tekintetben 5 csillagos kiszolgálásban volt részünk! A szálloda nagyon szép és gyönyörű környezetben található. A környék nyugodt és csendes, itt tényleg nagyon jól kipihenheti magát az ember. A wellness részlegben minden megtalálható, amire szükség van, főleg a kültéri medencét szerettük.
Kiváló 2014. március 5.a párjával járt itt
Csodálatos kikapcsolódás volt egy hétvégére. Kár hogy csak ennyit maradhattunk, mert aztán indulnunk kellett tovább. Biztos vagyok benne hogy még visszatérünk! De akkor minimum egy hétre, vagy tovább! Medencék, szaunák szépek voltak, különlegesek. Ételek finomak, személyzet kedves, segítőkész. A szoba minden igényünket kielégítette.
Kiváló 2014. február 27.a párjával járt itt
Iszonyat jól éreztük magunkat a párommal nagyon jót pihentünk. Életemben nem ettem még ilyen finom és változatos ételekből mint amit ott adtak. Ha visszagondolok egyből éhes leszek. :-)
A szobák meg úgy az egész létesítmény tiszta és kellemes volt. A wellness részlegben a víz/szauna jó hőfokú, személyzet kedves.
Kiváló 2014. január 25.a párjával járt itt
Gyönyörű a hotel, nagyon kellemes helyen fekszik. Szépen megépített és jól megszerkesztett hely. Tetszett a bár, szoba, wellness részleg. Néhány szolgáltatást kipróbáltunk, azzal is meg voltam elégedve. A szauna csodálatos. Az azt követő pihenés nagyon jól esett kint a szabadban. (Ugye nyáron voltunk). Csak ajánlani tudom. Érdemes elmenni.
Kiváló 2013. november 20.a párjával járt itt
A szálloda kialakitása környezete számomra kimelkedő bár a pálmák nem voltak a legjobb ötletek,ez nem Albánia. A szolgáltatások és a személyzet családias hozzáállása tette ezt a szállodát olyan hellyé hogy többször is meglátogattuk és barátainknak is jószivvel ajánlhattuk Kár ,hogy kevés ilyen szálloda van országunkban.
Kiváló 2013. augusztus 27.a párjával járt itt
Fantasztikus környezetben helyezkedik el, golfpályával és teniszpályával. Hetente golf oktatást is tartanak, így aki még nem próbálta, van lehetőse! Gyönyörű a kinti medencéje. A benti termálmedencék is nagyon kellemesek, tiszták. Nagyon gondos kedves segítőkész személyzet. Az ételek minősége és választéka fantasztikus! A bárban minden este nagyon hangulatos élő zene van!
Kiváló 2013. július 25.a párjával járt itt
Egyszerűen imádom.
A szálló tökéletes helyen van csendes nyugodt tényleg ki lehet pihenni magunkat,a környezet szuper. Nincs messze semmitől. Nagyon jó kiindulóhely kiránduláshoz is.
A kiszolgálás csúcs a szobák, az étterem, az ételek, a wellness,télen-nyáron csodálatos. A bárban az élőzene szuper nagyon tetszett minden. Remélem újra megyünk.
Gyerekbarát is.
Lotus Therme Hotel & Spa Hévíz a térképen
8380 HévízLótuszvirág utca 1.
2000
• fedett úszómedence • szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • fodrászat • kozmetika • manikűr • masszázs • pedikűr • pezsgőfürdő • szépségszalon • szolárium • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • Kneipp taposómedence • gyógymedence • sóbarlang • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Fedett parkoló, nem őrzött: 1500 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • medence bár • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár