Villa Karibu Hévíz

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Villa Karibu Hévíz vélemények

Kiváló 2019. augusztus 2.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép helyen van a szállás,kedves segítő kész a személyzet. Finom elegendő reggeli. Kérés nélkül minden segítséget megkaptunk. Minden közel van a helyhez. Tiszta szobák,légkondi,nagy tisztaság,kedvesség. Tiszta ágyneműk,tv,wifi, kedvezmények a szálláshoz,. Kényelmes ágyak.
Szép kilátás,közel a tófürdő. A tófürdühöz is jár kedvezmény.
Kiváló 2019. április 29.a párjával járt itt
Nagyon tetszett a hely. A közös teraszról gyönyörű a kilátás, főleg este, szépek a fények. A szoba kellemes, kényelmes. Egyetlen apró hiányosság, hogy nincs a szobákhoz önálló fürdőszoba. A mi estünkben ez annyira nem volt vészes, mert olyan időszakban voltunk ott két éjszakát, amikor nincs szezon, így rajtunk kívül vendégek nem voltak.
Kiváló 2019. március 20.a párjával járt itt
Igazan kellemes fogadtatasban volt reszünk, a haziasszony nagyon kedves volt, egyetlenegy hiba volt, hogy olyan szobat kaptunk, ahol közösen kellett a fürdöszobat hasznalni, es ez nagyon bajos volt ejszaka kimenni a toalettre. A reggeli gyönyörüen felszolgalva, friss peksütemenyek voltak, es igazi vajas kiflit kaptunk, amit mar evek ota Györ-sopron megyeben sehol sem kapni.
Villa Karibu Hévíz - BelsőVilla Karibu Hévíz - BelsőVilla Karibu Hévíz - Környék
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. október 5.családjával járt itt
Fejedelmi vendéglátásban volt részünk számtalan kisebb-nagyobb figyelmességgel, kedvességgel fűszerezve. Pl. térkép tájékoztatással / kérés nélkül /, polifom hurka a tófürdőhöz - és sorolhatnám. . Tágas, kényelmes szoba terasszal,kilátással a városra, a fürdőszobában zuhanyfülke, kád + bidé is !
Villa Karibu Hévíz - Szobák
Kiváló 2018. október 4.a párjával járt itt
Rendkívül kedves háziasszony, csodás ételek ( csekély felár ellenében vacsora igényelhető ), gyönyörű tágas szobák, fürdőszobák, tájékoztató kiadvány a környékről és programokról. Egy apartman külön bejáratú, privát kertkapcsolatos, így kutyákkal együtt is üdülhetünk.
Kiváló 2018. október 4.családjával járt itt
Testvérem hívott meg egy kis kikapcsolódásra, mely igazán nagyon kellemesre sikerült. A villában a fogadtatás felülmúlta az elképzelésemet, kedves, családias, figyelmes, mindenre kiterjedő tájékoztatásban volt részünk. (utóbbit sok esetben több csillagos szállodában sem kapunk meg, csak kérdezésre).