Thermal Panzió Igal Igal

Thermal Panzió Igal Igal
Thermal Panzió Igal IgalThermal Panzió Igal Igal
Thermal Panzió Igal IgalThermal Panzió Igal Igal

Thermal Panzió Igal Igal bemutatkozása

A Thermal Hotel Igal szálloda Igal központjában, az Európa hírű Igali-Gyógyfürdő közelében található. Húsz jól felszerelt, kényelmes szobával várja kedves vendégeit.

A Thermal Panzió Igal legnépszerűbb csomagjai

Thermal Panzió Igal Igal - Tavaszi zsongás (min. 2 éj)
Tavaszi zsongás
2024.07.21-ig
Thermal Panzió Igal Igal - Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel (min. 4 éj)
Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal Igal - Igali lazítás fürdőbelépővel (min. 7 éj)
Igali lazítás fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal Igal - Augusztus 20. (min. 4 éj)
Augusztus 20.
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Thermal Panzió Igal Igal vélemények

2022. január 22.a párjával járt itt
Mivel voltunk itt az előző években így volt mihez hasonlítani. Az elhelyezés,kiszolgálás,étkezés kifogástalan volt. Ami viszont kevésbé sikerült, a korai beígért érkezés nem sikerült, mivel telt ház miatt nem végeztek a takarítással. Így egy óra múlva tudtuk csak a szobát elfoglalni.
2021. december 13.a párjával járt itt
A szoba tisztasága általában jó,kivéve a padló takarítását.Még az előző vendégtől maradt papírfecnik és egy félpár zokni a padlón!A fűtésbeállítás nem jó!Amikor bekapcsol gyorsan túlmelegszik a szoba,leálláskor pillanatok alatt lehűl./éjszaka garantált a megfázás/A szoba egy kicsit szűkös két személynek.
2021. november 20.a párjával járt itt
Közvetlenül a recepció mellett volt a szobánk, ahova minden beszéd behallatszott.Ez egy kicsit zavaró volt főleg késő este és korán reggel amikor új vendég érkezett.De ez a mi pechünk volt. Az ételek rendkívül finomak, ízletesek voltak, bő választék volt. Meg voltunk elégedve. Köszönjük az ott dolgozók munkáját!
2021. november 2.a párjával járt itt
Mi a 201es szobában voltunk elhelyezve. A szobának a felszereltsége nagyon hiányos,a szekrény màr kisebb nem lehetne,nincs hova leülni,asztal szék hiány,ruhát nem lehet lerakni,a komód felesleges helyette egy asztal jobb volna a tv meg már kisebb nem lehetne. Láttam pár szobát ahol mindenhol nagyobb volt .
2021. október 21.a párjával járt itt
A szállás ár-érték arányban megfelelt. A szoba megfelelő volt, viszonylag kényelmes, de a fürdő-zuhanyzó mini mérete nevetséges, 140x130cm-be zsúfolták be a WC-t, zuhanyzót, mini mosdót, melyhez nem nagyon lehetett "odabújni". Ilyen liliputi mérettel még nem találkoztunk. A tisztaság, kedvesség tökéletes volt.
2021. szeptember 4.a párjával járt itt
A wellnesst nem használtuk, ezért nem értékeltük. A szekrény teteje régóta nem volt takarítva. A rátett üres hátizsák nagyon vastagon poros lett. Kicsit szűkös volt a szobában a hely. A három csillagos hotel besorolásnak tökéletesen megfelelt. Alapvetően a tisztaság rendben volt, bár még egy tekercs WC papír elkelt volna.
2020. augusztus 17.a párjával járt itt
A kiszolgáló személyzet kifogástalan! A szakács ízei a menü sor pompás! Egy kicsit melegünk volt hiányzott a klíma. Közel volt a strand, szép, rendezett a környék. Szívesen visszamennénk! Hálával emlékezünk az itt töltött napokra! További szép napokat!
2020. július 18.gyerekekkel járt itt
Ha nyugalomra vágyik az ember, akkor nagyon jó választás. Nem is szükséges kimozdulni a településről, mert minden adott helyben. A strand közel van a szálláshoz, most fejlesztik éppen. Remek kirándulásokat lehet tenni a környéken.
2020. január 23.gyerekekkel járt itt
Minden rendben volt, köszönjük. Amire jobban kéne figyelni a mai világban már nem ritka a vegetáriánus (és egyéb) vendég. Azt kéne tudni mit jelent (Csontleves, hal, nem vega) ez, és ennek megfelelő választékot nyújtani. Mi mindig beírjuk, hogy egy vega vendég jön.
2019. október 19.a párjával járt itt
Pár napot töltöttünk itt. Mi családi szobában voltunk ez tágas. Kár, hogy nincs erkély. Hallottam és láttam, hogy most épül egy medence. Ez szuper. Az is tetszik, hogy a masszírozás helyben megoldott. Az étkezés remek volt. A szobából hiányoltuk a hűtőt. Mi jól éreztük magunkat.Máskor is megyünk.
Thermal Panzió Igal Igal a térképen
7275 IgalRákóczi tér 25/A
2000
• szauna • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • infraszauna • finnszauna • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 300 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár
Wellness Hotel Szindbád