Arany Kanál Étterem Jászberény

5100 Jászberény, Mészáros Lázár u. 4.

Arany Kanál Étterem Jászberény a térképen

Arany Kanál Étterem Jászberény értékelése:

7. helyezett a 17 jászberényi étterem közül
260. helyezett Észak Alföldön - 726 étterem közül

étterem

Arany Kanál Étterem Jászberény vélemények

Mobilról küldte. | 2020. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. március 13.
Végre egy igazán családbarát színvonalas étterem a jászságban!! Az ételek mind ízvilágukban mint külemükben fantasztikusak!!! A kiszolgálás remek , mintha a barátoknál vacsoráztunk volna!! Köszönöm szépen és remélem még sok közös vacsoránk lesz!!

Mobilról küldte. | 2020. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. március 13.
Többször jártam már itt. Folyamatos fejlödés. Kedves kiszolgálás. Az adott helyböl amit lehet kihoznak. Több néven futott már ez a hely, de most látszik hogy értő kezekben van. Vissza jövünk máskor is!

2019. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. július 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nyitás óta sokszor ettünk már az étteremben, és sokszor rendeltünk már elvitelre is ételt - beleértve ballagási tálakat is. Sajnos az első pár hónapban tapasztalt finom ízek után rohamosan romlott a teljesítmény, bele is futottunk 3x elcserélt rendelésekbe (a sültes tálakról hiányoztak amit rendeltünk, teljesen mást kaptunk ugyanazért az árért), plusz rágós, kemény sültek és zsírban tocsogó köretek a jellemzőek.

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. április 24. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sokféle néven üzemelt már itt étterem. Most a tulajdonos a főszakács, ez a nyitáskor érezhetően magas minőséget is jelentett,
sajnos mostanában a nyitás után megnövekvő forgalmat már nem bírja el az étterem. A felszolgálók kedvesek, de lassú a kiszolgálás mert szinte mindig telt ház van. Az ételek minősége kezd lecsúszni, néha kihűlt, vagy kiszáradt .

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 26. - 6 látogató hasznosnak vélte
Ezen a helyen már több néven működött étterem. Volt, amelyik jó volt, volt amelyik kevésbé. A szakácsokon múlott. Nagyon jó helyen van, a város közepén, a Múzeum mellett. Az étteremnek kerthelyisége is van, ami addig jó, amíg nincs kánikula. A kiszolgálás elfogadható, nem kellett túl sokat várni az ételre,de nem is csoda, mert felmelegített ételt kaptunk.

Legnépszerűbb csomagok Jászberényben és környékén
Hotel Anna
Mátrafüred
3-5 éjszaka 10.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, apró ajándékkal a szobában, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2020.12.20.
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500 - 8.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.06.01. - 2021.05.31.
Avar Hotel
Mátrafüred
5 nap/4 éjszaka 22.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.19.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 8.330,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.31. - 2021.05.31.
Thermál Park Hotel
Egerszalók
2 nap/1 éjszaka 20.800 - 28.050,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, játszótér és játszószoba használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.29. - 2020.10.25.

Szállodák Jászberény környékén
Hotel Villa Völgy Jászberény
Kastélyhotel Sasvár Jászberény
Hotel Panoráma Jászberény
A Panoráma Hotel Eger belvárosában, kertvárosi környezetben található. Különlegessége, hogy...
Kedvezményes hétköznapok (min. 2 éj)
ÚJRA EGYÜTT (min. 2 éj)
Családi csomag (min. 2 éj)

Arany Kanál Étterem JászberényX