Tengerszem Étterem Jósvafő
3759 Jósvafő, Tengerszem oldal 1.

Tengerszem Étterem Jósvafő a térképen

cserebogár TOP egyébhely értékelő
cserebogár TOP fotófeltöltő
2019. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 25. - 1 látogató hasznosnak vélte
Úti célunk Jósvafőn a Tengerszem volt. Mire oda értünk kellő képen meg is éheztünk. Adott volt a környezetben levő Tengerszem étterem. Kellemes időben a teraszon foglaltunk helyet. Nem voltak sokan, a felszolgáló fiatalember hamar ott termett. Nagyon udvariasan tette elénk az étlapot, nincs nagy választék, de éhesen nem lehet távozni.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. március 14. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mi csak az étterembe tértünk be, de igen kedves vendéglátásban volt részünk.
A felszolgáló hölgy kedves, udvarias és segítőkész volt, az étel ízletes, finom és igen bőséges, az árak pedig kfejzetten olcsók. A mellékhelység ragyogott a tisztaságtól.
Legközelebb szeretnénk a szállásukat is kipróbálni.

Aminda TOP szállásértékelő
Aminda TOP étteremértékelő
Aminda TOP egyébhely értékelő
Aminda TOP fotófeltöltő
2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. december 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Nincs sok választása annak, aki egy kiadós barlangtúra vagy kirándulás után szeretne jóllakni. A Tengerszem Étterem szinte a barlang bejáratánál, pazar kilátással kínálja magát. Még este sem lehet eltévedni, hangulatos kivilágítás hívogatja az arra járót. A kétszintes, és kinti terasszal ellátott étterem a 60as éveket idézi.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 30.
A szállóban töltött napok alatt, a kirándulásoktól megéhezve tértünk be az étterembe. Nagyon jó szakácsuk van, nagyon ízletesen készítette el az ennivalókat, a felszolgálok pedig nagyon kedvesek voltak. Az étterem berendezése is nagyon kellemes. Egyetlen hátránya, hogy nem teljesen üvegezett az oldalfal, igy nem lehet a tájban gyönyörködni étkezés, kávézás közben.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 24.
Egy hétköznap délután szó szerint bőrig ázva estünk be az étterembe. A pincér rögtön ott termett és vette fel a rendelést. Ahhoz képest, hogy levest és két bőséges tartalmú tálat rendeltünk, varázslatos gyorsasággal készültek el a finom és friss fogások. Bár vendégként rajtunk kívül nem volt más, a pincér nem tűnt el hosszú időre, a szükséges pillanatokban mindig megjelent kedves és figyelmesen kiszolgálva.

HULAMA TOP fotófeltöltő
2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az Aggteleki Nemzeti Parkban töltött néhány napra beterveztük a Baradla Barlang látogatást. A bejáratától néhány lépésre találtuk a Tengerszem Éttermet, így adott volt, hogy ebéd náluk. Tisztaság, és figyelmes pincér fogadott. Az étterem kívül és belül stílusosan van dekorálva. Az ételek jóízűek és mennyiségileg is megfelelőek voltak.

Legnépszerűbb csomagok Jósvafőn és környékén
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és Flabélos használattal, külső és belső játszótér használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.12.20.
Csillagtúra Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.03. - 2021.04.11.
Alfa Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, wellness kedvezménnyel, szauna szeánsszal, játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.26. - 2020.08.30.
Hotel Eger & Park
3 nap/2 éjszaka 15.338 - 25.161,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szauna szeánsszal és vízi programokkal, szabadidős szolgáltatásokkal
2019.03.01. - 2021.03.31.
Apartman Ildikó Vendégház
Bogács
2020.07.03. - 2021.07.03.
Kék Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sétakocsikázással, Szalajka-völgybe kisvonatjeggyel, Millenniumi kilátó belépőjeggyel, gyönyörű látnivalókkal, színes programokkal
2020.03.06. - 2020.12.31.

Szállodák Jósvafő környékén
Kikelet Club Hotel Jósvafő
Hotel Eger & Park Jósvafő
A Hotel Eger & Park, Eger patinás szállodakomplexuma a belvárosban, Eger történelmi központjától,...
La Contessa Kastélyhotel Jósvafő
Szilvásváradon, a Bükk fennsík zöldjében várja vendégeit a La Contessa Kastélyhotel. A...
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Legjobb ár félpanzióval (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár (min. 2 éj)

Tengerszem Étterem JósvafőX