3,5

2024.06.14-ig
Pilvax Hotel Kalocsa
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Kalocsai Halászcsárda Kalocsa vélemények

2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
2019. április 26.a párjával járt itt
Ez egy amolyan RETRO hely! Kockás abrosz, fehér tányérok,hagyományos ételek, és kedves tulajdonos! Halászlét Bajai módon gyufa tésztával készítik és minden külön tálalnak. 1 adagot ettünk ketten, mert ez nagy mennyiség. Én rakott karfiolt ettem tartárral, finom volt. Férjem túrós csuszát kapor, tejföl és sült szalonnával szóval ahogy illik. Jót ettünk és a kávé is jó volt. Ide még visszatérünk.
Átlagos 2018. augusztus 8.a párjával járt itt
Az étel finom volt, az italok kellemesen hűtöttek. A kiszolgálás figyelmes, jó. A "hangulat"viszont igen érdekes, ami köszönhető volt a mögöttünk lévő asztalnál ülő vendég felettébb illetlen viselkedése miatt. Étteremben nem szokás "böfögni és fingani", legfeljebb a mellékhelyiségben, én így tudom.
Átlagos 2014. január 27.barátokkal járt itt
A Kalocsai Halászcsárda kopottas, választéka hagyományos, a kreativitásnak legfeljebb a szele csapta meg őket (készítenek például halgulyást, ami jó dolog, de bevett elemek kombinációja), mindazonáltal szerethető. A terasz kellemes, a kiszolgálás kedves, az adagok nagyon, az árak barátságosak.
Kalocsai Halászcsárda Kalocsa - Étel/italKalocsai Halászcsárda Kalocsa - Étel/ital