Asztrik Panzió Kalocsa

Asztrik Panzió KalocsaAsztrik Panzió Kalocsa

Pilvax Hotel Kalocsa - Napi árak reggelis ellátással
2024.06.15-ig
Pilvax Hotel Kalocsa
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Duna Relax Hotel Ráckeve - Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
Duna-parti tavaszi kikapcsolódás
2024.06.20-ig
Duna Relax Hotel Ráckeve

Asztrik Panzió Kalocsa vélemények

Átlagos 2017. augusztus 19.családjával járt itt
Sajnos ki voltunk a nagy melegtől, a szálláson semmi légkondicionálás, csak néhány ventilátor. Ezért nem ajánlom a szállást csak akkor ha nincs kánikula! Maga az épület nagyon régi. Az érzésem olyan mintha egy úttörőtáborban lettünk volna hiszen a szállás hangulata teljesen retro! Olyan koszos törülközőt kaptunk, hogy azt én csak géprongynak használnám.
Asztrik Panzió Kalocsa - Külső képAsztrik Panzió Kalocsa - Medence/kertAsztrik Panzió Kalocsa - BelsőAsztrik Panzió Kalocsa - Medence/kertAsztrik Panzió Kalocsa - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Gyenge 2016. október 1.a párjával járt itt
Január elején egy körutazás első állomásaként látogattunk el Kalocsára, ahol az Asztrik Panzióban foglaltunk szállást félpanzióval. Nekünk hatalmas csalódás volt a szálláshely. A feltöltött képek és az itteni értékelések alapján teljesen másra számítottunk.
Asztrik Panzió Kalocsa - BelsőAsztrik Panzió Kalocsa - BelsőAsztrik Panzió Kalocsa - BelsőAsztrik Panzió Kalocsa - VendéglátásAsztrik Panzió Kalocsa - VendéglátásAsztrik Panzió Kalocsa - VendéglátásAsztrik Panzió Kalocsa - VendéglátásAsztrik Panzió Kalocsa - BelsőAsztrik Panzió Kalocsa - VendéglátásAsztrik Panzió Kalocsa - BelsőAsztrik Panzió Kalocsa - BelsőAsztrik Panzió Kalocsa - BelsőAsztrik Panzió Kalocsa - Külső képAsztrik Panzió Kalocsa - KörnyékAsztrik Panzió Kalocsa - VendéglátásAsztrik Panzió Kalocsa - VendéglátásAsztrik Panzió Kalocsa - SzobákAsztrik Panzió Kalocsa - SzobákAsztrik Panzió Kalocsa - Szobák
Szörnyű 2017. június 4.a párjával járt itt
Az Asztrik Panzió sajnos óriási csalódás volt nekünk, nem 3 napos felejthetetlen kikapcsolódás ! ! ! Pedig nincsenek hatalmas elvárásaink. 2 után elfoglalhattuk a 29-es szobát, de a látottak alapján inkább menekültünk. Ugyanis. Kicsi és sötét a szoba, de nem nagy baj, gondoltam, úgyis csavarogni akarunk.
Szörnyű 2017. február 8.a párjával járt itt
Nagy csalódás volt Kalocsa minden téren. A szállás a régi Hotel gazdasági épületében volt. Sötét, nagyon pici szoba pici ablakkal amit nyitni nem lehet,a kilincset leszerelték. A szállás ingyenes WIFI-t hirdet, de az csak az étteremben van. A szobában a világítás takarékon működik már amelyik egyáltalán felkapcsolható.