Asztrik Panzió Kalocsa
6300 Kalocsa, Szentháromság tér 4.

Asztrik Panzió Kalocsa a térképen

Wellness csomagok Kalocsa városában

Asztrik Panzió Kalocsa vélemények

2017. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. november 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
2017. júniusában 5 nagyon kellemes napot töltöttünk itt (nagyszülők 10 éves unokával). Tudtuk, hogy milyen szálláshelyre megyünk, előző évben megnéztük és információkat is gyűjtöttünk. A szoba nem túl nagy, berendezése egyszerű (de sok a tárolóhely), tiszta és az ágynemű is rendben. A fürdőszoba nagyon kopott, de jól takarított. Nagyon kellemes a parkosított udvar.

2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 1.
A hírdetés nagyon kíváncsivá tett bennünket,ezért is,na meg azért is mentük ebbe a városba,mert még nem jártunk ott. A szállás picit lehangoló volt,pedig az épület maga régen biztosan szép és elegáns lehetett. A kert hangulatos,este különösen jól festett a lámpafényekkel. A szoba levegőtlen de tiszta volt. Igaz a falak sajnos kissé vizesek.

assy24 TOP fotófeltöltő
2017. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 19. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos ki voltunk a nagy melegtől, a szálláson semmi légkondicionálás, csak néhány ventilátor. Ezért nem ajánlom a szállást csak akkor ha nincs kánikula! Maga az épület nagyon régi. Az érzésem olyan mintha egy úttörőtáborban lettünk volna hiszen a szállás hangulata teljesen retro! Olyan koszos törülközőt kaptunk, hogy azt én csak géprongynak használnám.

hazai tájak TOP szállásértékelő
hazai tájak TOP étteremértékelő
hazai tájak TOP egyébhely értékelő
2017. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ami negatívum:szűk, sötét szoba,ablaka hozzáférhetetlen, így éjjel csak az udvarra nyíló ajtón tudtunk szellőztetni / túlzott fűtés /. A fürdőszoba lehangoló. Viszont a szolíd reggeli után bőséges és nagyon finom volt az ebéd és a vacsora . / Olyan finom levest kaptunk egyik nap, amilyet még csak egyszer ettem. / A személyzet kedves, szolgálatkész-- egy kislány kivételével.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 4. - 4 látogató hasznosnak vélte
Az Asztrik Panzió sajnos óriási csalódás volt nekünk, nem 3 napos felejthetetlen kikapcsolódás ! ! ! Pedig nincsenek hatalmas elvárásaink. 2 után elfoglalhattuk a 29-es szobát, de a látottak alapján inkább menekültünk. Ugyanis. Kicsi és sötét a szoba, de nem nagy baj, gondoltam, úgyis csavarogni akarunk. Aztán következett a fürdőszoba, ami katasztrófa.

2017. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
Először voltunk itt, ár-érték arányban teljesen megfelelő volt. A személyzet készséges, az ételek finomak voltak (még az elutazás napján is kaptunk ebédet!) A csodálatosan felújított nagytemplom és a püspöki palota mellett, központi helyen van a panzió. A porcelán manufaktúra könnyű sétával megközelíthető, végig a Főutcán.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 17. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nekünk mindenféle téren megfelelő volt, sőt nagyon elégedettek voltunk mindennel, pedig sok éve járjuk az ország lehetőségeit, de ide nagyon szívesen jövünk vissza mindahányszor. Már harmadszor voltunk itt, de reméljük, még hamarosan megismételhetjük. A személyzet kedvességével, az ellátással és a lakhatással is igazán maximálisan elégedettek vagyunk.

2017. márciusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. március 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jól éreztük magunkat a panzióban, szívesen visszamennénk, de annyi helyen nem jártunk még, és már 63-64 évesek vagyunk. . . Nem a panzió hibája, hogy 1 mozgássérült embernek fárasztó volt végiggyalogolni a sétálóutcán a Szentháromság térig, de kárpótolt a kedves, udvarias fogadtatás, kiszolgálás. . . . Mielőtt mentünk láttunk 1 olyan véleményt, hogy a vendég fázott.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 8. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagy csalódás volt Kalocsa minden téren. A szállás a régi Hotel gazdasági épületében volt. Sötét, nagyon pici szoba pici ablakkal amit nyitni nem lehet,a kilincset leszerelték. A szállás ingyenes WIFI-t hirdet, de az csak az étteremben van. A szobában a világítás takarékon működik már amelyik egyáltalán felkapcsolható.

hdorcsi TOP fotófeltöltő
2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 1. - 7 látogató hasznosnak vélte
Január elején egy körutazás első állomásaként látogattunk el Kalocsára, ahol az Asztrik Panzióban foglaltunk szállást félpanzióval. Nekünk hatalmas csalódás volt a szálláshely. A feltöltött képek és az itteni értékelések alapján teljesen másra számítottunk.

Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 10.091 - 25.317,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorákkal, úszómedence, szauna és jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.01-ig
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 9.750 - 12.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.08.05-ig
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
3 nap/2 éjszaka 16.225 Ft/fő/éj ártól; félpanziós ellátással, welcome pezsgővel, masszázzsal, wellness részleg és fitnesz terem használattal
Érvényes: 2021.12.19-ig
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
Érvényes: 2021.12.31-ig
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, transzferrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 6.475,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.04.02. - 2021.12.22.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 14.344 - 30.636,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
Érvényes: 2022.01.02-ig
Trófea Étterem és Szállás
Szálka
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, 1 alkalommal ajándék vacsorával, 1 alkalommal ajándék street food menüvel, kerékpár használattal, korai bejelentkezéssel, késői távozással, parkolással
Érvényes: 2021.03.07-ig

Szállodák Kalocsán és környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Relax Wellness Félpanzióval (1 éjtől)
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)

KalocsaX