Pilvax Hotel Kalocsa ★★★

Pilvax Hotel Kalocsa
6300 Kalocsa, Szent István király út 21.

Pilvax Hotel Kalocsa a térképen

Pilvax Hotel Kalocsa értékelése:

1. helyezett a 13 kalocsai szállás közül
10. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Pilvax Hotel Kalocsa képei

Pilvax Hotel Kalocsa

Pilvax Hotel Kalocsa vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 2.
Kedves fogadtatás,annak ellenére, hogy korábban érkeztünk, (busz),bejelentkezés után rögtön elfoglalhattuk a szobát. A reggeli naponta ugyanaz volt, de sokféle, így minden nap más-más ételt fogyaszthattunk. Az épület állaga ellenére a berendezés,kialakítás méltó a 3* viselésére. Elhelyezkedése révén minden látnivaló könnyen megközelíthető, (ez nem a szálláshely hibája) de nem mindegyik volt nyitva.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 28.
Most szeptember végén 3 napot töltöttünk ebben a nagyszerűen felújított műemléki-védettséget élvező szállodában, ahol nagyon jól éreztük magunkat, tényleg minden kiváló volt, egyet kivéve, talán elvárható lett volna egy mini-hűtő. De kérésünkre azonnal egy mobilhűtővel pótolták. Az összes személyzet kedves, udvarias, a svédasztalos reggeli finom,a szoba kényelmes, modern, maximálisan tiszta.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
A mini hűtőszekrény nagyon hiányzott a szobából. A reggelinél nem volt friss a pékáru egy része.
A személyzet nagyon barátságos, a berendezés nagyon modern.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Kiváló kis szálloda, jó megközelíthetöség a centrumban. A szaunája átlagon felüli. A személyzet udvarias és rugalmas. Az ételek ízletesek. A szálloda kellemes meglepetést okozott pozitív értelemben. Kalocsa városa egy igazi ékszerdoboz.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 12.
Kalocsán már jártunk, de ennek a felújított szállodának a nagyon kedvezményes ajánlatának nem tudtunk ellenállni. Nem bántuk meg. Nagyon kellemes környezetben a centrumban van. A személyzet kedvessége kifogástalan. A svédasztalos reggeli gazdag kinálattal. A szálló szaunnával is rendelkezik, de ezt nem vettük igénybe. Helyette a városi gyógyfürdőbe mentünk.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
A hotel Kalocsa közepén egy műemlék házból kialakított szállás. A felújítás és hozzáépítés szép é ötletes. Külön tetszett, hogy a szomszéd ház tűzfalát egy hatalmas, printelt ponyvával eltakarták, így nem volt nyomasztó a fal. A szoba, minőségi, tiszta. A szauna csodás, bár a folyosó felé üvegfal van, ami - ha sokan lettek volna a szálláson biztos sokkal zavaróbb lenne - , véleményem szerint savmart üveggel még diszkrétebb lehetett volna.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
Három napot töltöttünk a hotelban. Nagyon szép,hangulatos,tiszta szállás. Nagyon jó helyen van bent a városközpontban. Egyetlen dolog nem tetszett. A válaszfalak gipszkartonból vannak és a szomszédos szobából minden áthallatszott(telefon rezgés,beszélgetés,nagy puffanás a falon,stb. )Erre az épitő,épitető cég gondolhatott volna.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 23.
Minden kiváló volt, a wi-fi néha rendetlenkedett. Felkerestük a 48 évvel ezelőtti helyszíneket(katonaság) és az egyházi létesítményeket.
Baross Gyula és Angéla
2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet kedves, segítőkész volt. Maga a megszervezett program - disznóvágással, egy kis népművészeti bemutatóval - szintén megfelelő volt. Ami kevésbé nyerte el a tetszésünket: (a szállodában csak a reggelit bonyolították) a közeli étteremben szervezett étkezések, szilveszter este eléggé szűk helyen kerültek megszervezésre, mely a komfort érzést rontotta.
Válasz az értékelésre - 2018. január 7.
Kedves Vendégünk!

Köszönjük, hogy időt szánt szállodánk értékelésére. Sajnálattal láttam, hogy nem volt mindennel megelégedve, a jövőben igyekszünk javítani szolgáltatásaink minőségén. Reméljük, hogy ettől függetlenül legközelebb is vendégeink közt tudhatjuk majd Önöket.

Takács Szilvia (Pilvax Hotel)

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Új szálloda, szép, modern környezet. Műemlék ház, szépen megcsinálva. Kalocsa főutcájában, közel a belvárosi látnivalókhoz. Rendkivül jó az elhelyezkedése. Kedves segitőkész személyzet. A légkondi sajnos csöpögött, remélem nem tette tönkre a parkettát. A reggeli bőséges, finom. Kávéjuk a bárban ajánlott, az is finom.

Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 10.414 - 16.944,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
Érvényes: 2021.10.17-ig
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
3 nap/2 éjszaka 7.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, borkóstolóval, kerékpárhasználattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 11.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szilveszteri ünnepi vacsorával, szilveszter éjjel tűzijátékkal, pezsgővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.06.17-ig
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
3 nap/2 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 14.900,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.30-ig
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 6.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, finn szauna és pihenő használattal, kedvezményes éttermi fogyasztással, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Kalocsa
2 nap/1 éjszaka 7.900 - 18.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.02-ig
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 14.800,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szauna és pihenő használattal, éttermi kedvezménnyel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.18. - 2020.12.22.
Tó Szálló
Dunapataj
Érvényes: 2021.09.25-ig
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.414 - 13.679,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
Érvényes: 2021.10.22-ig

Szállodák Kalocsa környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Tókert Fogadó Nagymányok
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)
Relax Wellness Félpanzióval 10% kedvezménnyel! (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

KalocsaX