Pilvax Hotel Kalocsa ★★★

Pilvax Hotel Kalocsa
6300 Kalocsa, Szent István király út 21.

Pilvax Hotel Kalocsa a térképen

Pilvax Hotel Kalocsa értékelése:

1. helyezett a 12 kalocsai szállás közül
22. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Pilvax Hotel Kalocsa képei

Pilvax Hotel Kalocsa

Pilvax Hotel Kalocsa vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. július 2.
Kedves fogadtatás,annak ellenére, hogy korábban érkeztünk, (busz),bejelentkezés után rögtön elfoglalhattuk a szobát. A reggeli naponta ugyanaz volt, de sokféle, így minden nap más-más ételt fogyaszthattunk. Az épület állaga ellenére a berendezés,kialakítás méltó a 3* viselésére. Elhelyezkedése révén minden látnivaló könnyen megközelíthető, (ez nem a szálláshely hibája) de nem mindegyik volt nyitva.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 28.
Most szeptember végén 3 napot töltöttünk ebben a nagyszerűen felújított műemléki-védettséget élvező szállodában, ahol nagyon jól éreztük magunkat, tényleg minden kiváló volt, egyet kivéve, talán elvárható lett volna egy mini-hűtő. De kérésünkre azonnal egy mobilhűtővel pótolták. Az összes személyzet kedves, udvarias, a svédasztalos reggeli finom,a szoba kényelmes, modern, maximálisan tiszta.

2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 11.
A mini hűtőszekrény nagyon hiányzott a szobából. A reggelinél nem volt friss a pékáru egy része.
A személyzet nagyon barátságos, a berendezés nagyon modern.

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 23.
Kiváló kis szálloda, jó megközelíthetöség a centrumban. A szaunája átlagon felüli. A személyzet udvarias és rugalmas. Az ételek ízletesek. A szálloda kellemes meglepetést okozott pozitív értelemben. Kalocsa városa egy igazi ékszerdoboz.

Editmami TOP szállásértékelő
Editmami TOP étteremértékelő
Editmami TOP egyébhely értékelő
Editmami TOP fotófeltöltő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 12.
Kalocsán már jártunk, de ennek a felújított szállodának a nagyon kedvezményes ajánlatának nem tudtunk ellenállni. Nem bántuk meg. Nagyon kellemes környezetben a centrumban van. A személyzet kedvessége kifogástalan. A svédasztalos reggeli gazdag kinálattal. A szálló szaunnával is rendelkezik, de ezt nem vettük igénybe. Helyette a városi gyógyfürdőbe mentünk.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 18.
A hotel Kalocsa közepén egy műemlék házból kialakított szállás. A felújítás és hozzáépítés szép é ötletes. Külön tetszett, hogy a szomszéd ház tűzfalát egy hatalmas, printelt ponyvával eltakarták, így nem volt nyomasztó a fal. A szoba, minőségi, tiszta. A szauna csodás, bár a folyosó felé üvegfal van, ami - ha sokan lettek volna a szálláson biztos sokkal zavaróbb lenne - , véleményem szerint savmart üveggel még diszkrétebb lehetett volna.

2018. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 3.
Három napot töltöttünk a hotelban. Nagyon szép,hangulatos,tiszta szállás. Nagyon jó helyen van bent a városközpontban. Egyetlen dolog nem tetszett. A válaszfalak gipszkartonból vannak és a szomszédos szobából minden áthallatszott(telefon rezgés,beszélgetés,nagy puffanás a falon,stb. )Erre az épitő,épitető cég gondolhatott volna.

2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 23.
Minden kiváló volt, a wi-fi néha rendetlenkedett. Felkerestük a 48 évvel ezelőtti helyszíneket(katonaság) és az egyházi létesítményeket.
Baross Gyula és Angéla
2018. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
A személyzet kedves, segítőkész volt. Maga a megszervezett program - disznóvágással, egy kis népművészeti bemutatóval - szintén megfelelő volt. Ami kevésbé nyerte el a tetszésünket: (a szállodában csak a reggelit bonyolították) a közeli étteremben szervezett étkezések, szilveszter este eléggé szűk helyen kerültek megszervezésre, mely a komfort érzést rontotta.

2017. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Új szálloda, szép, modern környezet. Műemlék ház, szépen megcsinálva. Kalocsa főutcájában, közel a belvárosi látnivalókhoz. Rendkivül jó az elhelyezkedése. Kedves segitőkész személyzet. A légkondi sajnos csöpögött, remélem nem tette tönkre a parkettát. A reggeli bőséges, finom. Kávéjuk a bárban ajánlott, az is finom.

Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.274 - 28.165,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
Érvényes: 2022.01.09-ig
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
2021.09.06. - 2022.06.23.
Tókert Fogadó
Nagymányok
4 nap/3 éjszaka 7.333,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, gyertyafényes vacsorákkal, úszómedence, szauna és jacuzzi használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.07.01-ig
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 9.750 - 12.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.08.05-ig
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
5 nap/4 éjszaka 14.113,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlő süteménnyel, wellness részleg és fitnesz terem használattal, kerékpárbérléssel, parkolással
2021.09.01. - 2021.12.20.
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
Érvényes: 2022.06.23-ig
Fried Kastélyszálló Resort
Simontornya
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázzsal, transzferrel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.23-ig
Pilvax Hotel
Kalocsa
4 nap/3 éjszaka 6.650,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, finn szauna és pihenő használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Tó Szálló
Dunapataj
3 nap/2 éjszaka 11.248,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással
Érvényes: 2021.08.30-ig
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.141 - 27.752,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
Érvényes: 2022.01.09-ig
Trófea Étterem és Szállás
Szálka
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2021.12.28-ig

Szállodák Kalocsa környékén
Tókert Fogadó Nagymányok
A Tókert Fogadó gyönyörű természeti környezetben foglalja el helyét a Kelet-Megyek...
Erzsébet Nagy Szálloda Paks
Az Erzsébet Nagy Szálloda közvetlenül a Duna part mellett, Paks belvárosában kínálja...
Zichy Park Hotel Bikács
Aktív pihenés természetkedvelőknek (min. 3 éj)
Őszi-téli akciós hétköznapok 3=4
Lazítás a Zichy Birtokon (min. 2 éj)

KalocsaX