L' Altro Étterem Kaposvár

étterem, pizzéria

L' Altro Étterem Kaposvár vélemények

duchemin TOP étteremértékelő
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3.
Szilveszter estéjén foglaltunk asztalt, csodálkoztam, hogy egyáltalán még volt. Később jutott eszembe, hogy rákérdezzek egy helyi lakos cimborámra, egyáltalán ajánlja-e a helyet, de megnyugtatott, hogy jól választottunk. A étterem Kaposvár szépen felújított és ebben az időben látványosan kivilágított főutcáján van, közel a fő térhez.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 8.
Beszélgetéshez kértem előzetesen napokkal előtte asztalt. A galérián a lépcső mellett kaptunk egyet, közvetlenül a közlekedési útvonal mellett. Nem volt ideális. A pincér kicsit esetlen volt, de igyekezett. Az étel valószínűleg nem lehetett kimagasló, mert sajnos egyáltalán nem emlékszem mit ettem. Éppen ezért, ha arra járok kapnak még egy esélyt, hogy emlékezetessé váljanak.

bépé14 TOP étteremértékelő
2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Kaposvár Fő utcájában található ez az étterem. Kiváló hamis-gulyás-levest (leveses tálban szervírozva!) és jól hangzó, de átlagos második fogást (bolgár húsos-sajtos rakott tök) ebédeltem. Gyors és udvarias volt a kiszolgálás. Hangulatos a terasz és a belső tér. Korrekt árak. Ja, és van 25 féle pizzájuk. Legközelebb ebből fogyasztok.

Legnépszerűbb csomagok Kaposváron és környékén
Két Korona Konferencia & Wellness Hotel
Balatonszárszó
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék wellness ebéddel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.03. - 2020.04.05.
Hotel Makár Sport & Wellness
Pécs
2-3 éjszaka 20.125,- Ft/fő/éj/ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, választható programmal, masszázzsal, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.07. - 2020.12.31.
Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, belépőkkel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.

Szállodák Kaposvár környékén
Holiday Hotel Csopak Kaposvár
Hotel Wellamarin Kaposvár
Hunguest Hotel Pelion  Kaposvár
Senior ajánlat (min. 5 éj)
WELLAShow (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

L' Altro Étterem KaposvárX