L' Altro Étterem Kaposvár

duchemin TOP étteremértékelő
duchemin TOP egyébhely értékelő
2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szilveszter estéjén foglaltunk asztalt, csodálkoztam, hogy egyáltalán még volt. Később jutott eszembe, hogy rákérdezzek egy helyi lakos cimborámra, egyáltalán ajánlja-e a helyet, de megnyugtatott, hogy jól választottunk. A étterem Kaposvár szépen felújított és ebben az időben látványosan kivilágított főutcáján van, közel a fő térhez.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. október 8.
Beszélgetéshez kértem előzetesen napokkal előtte asztalt. A galérián a lépcső mellett kaptunk egyet, közvetlenül a közlekedési útvonal mellett. Nem volt ideális. A pincér kicsit esetlen volt, de igyekezett. Az étel valószínűleg nem lehetett kimagasló, mert sajnos egyáltalán nem emlékszem mit ettem. Éppen ezért, ha arra járok kapnak még egy esélyt, hogy emlékezetessé váljanak.

bépé14 TOP étteremértékelő
2019. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 10.
Kaposvár Fő utcájában található ez az étterem. Kiváló hamis-gulyás-levest (leveses tálban szervírozva!) és jól hangzó, de átlagos második fogást (bolgár húsos-sajtos rakott tök) ebédeltem. Gyors és udvarias volt a kiszolgálás. Hangulatos a terasz és a belső tér. Korrekt árak. Ja, és van 25 féle pizzájuk. Legközelebb ebből fogyasztok.

Legnépszerűbb csomagok Kaposváron és környékén
Jókai Villa
3 nap/2 éjszaka 10.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, ajándék pezsgővel, délutáni teázással, wellness-részleg használattal, masszázskuponnal, kedvezményes fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.10.26.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2021.02.28.
Hotel Európa Gunaras
Dombóvár
3 nap/2 éjszaka 7.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással
2020.08.28. - 2021.04.02.

Szállodák Kaposvár környékén
Hotel Wellamarin Kaposvár
Residence Konferencia és Wellness Hotel Kaposvár
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Hotel Panoráma Balatongyörök Kaposvár
Őszi szünet (min. 2 éj)
Október 23. (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)

L' Altro Étterem KaposvárX