7400 Kaposvár, Fő u. 2.

Wellness csomagok Kaposvár városában

Trattoria La Prima Kaposvár vélemények

2018. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. július 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mai vacsoránk a hangulatát kellőképpen megalapozta a pincér,miután a térre néző teraszra nem ülhettünk,mondván borús az idő,és vizesek a székek,és eshet is. . . Három pincér bámulta a járókelőket,egyik sem törölt. Másokat is eltanácsoltak a teraszról,közben kisütött a nap. . . Két szénsavmentes limonádéból kettőt sikerült bubisan kihoznia. . .

2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. április 11.
Születésnapi vacsora alkalmából kerestük fel az éttermet. A kiszolgálás nagyon udvarias volt, az ételek mindenki számára nagyon élvezetesek, finomak voltak. A hangulat kellemes és ünnepi. Egyéb alkalmakkor is felkerestem már a helyet és mindig megelégedéssel távoztam. Egyszerű hétköznapon is ebédeltem már itt, menüt fogyasztva.

Alfoto TOP fotófeltöltő
2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tudtam, hogy itt ér majd az ebédidő, így a honlapról választottam a helyet. Kint ültem le és azonnal érkezett a felszolgáló hölgy, kérdezve, hogy menüre jöttem-e. Azt hiszem rosszul válaszoltam, mikor pizzát kértem. Később láttam, hogy a nagyon szimpatikus formát mutató menüt szélvész sebességgel szolgálják fel, én meg várhattam (na jó nem sokáig) a pizzámra.
Zalaegerszeg

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 13.
Tetszik a hely! Legjobb helyen van a városban, a gyönyörű Főtérre néz a terasz, mintha mi is a tér részesei lennénk. Mivel itt nem járhatnak autók, valahogy a régi időkbe repít vissza, már csak a hatalmas ruhák hiányoznak. Teraszon voltunk eddig, de a belseje is hangulatosan van berendezve! Étlapon különleges ételek mellett megtalálhatóak egyszerűek is, így mindenki talál magának valót.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 25.
Jó étterem, finom ételekkel, szép helyen; nagyjából minden 5 csillag lenne, viszont a kiszolgálás illetve a pincérek viselkedése miatt csak négy csillagot tudok adni a helyre. Velünk nem bántak lekezelően vagy flegmán (egyszerűen csak kimérten, ahogy mindenkivel, ami nem is lenne baj), de mivel a bejárat mellett ültünk, minden új vendég érkeztekor hallottuk, ahogy dohog magában valamelyik munkaerő.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 7.
A hely Kaposvár főterén található, nagyon szép helyen, a Kossuth-szobor mögött. Terasza is van, ami tavasztól őszig jó időben nagyon hangulatos és szemetgyönyörködtető látványt nyújt. A kiszolgálás udvarias, barátságos és gyors. Én pizzázni szoktam ott a barátokkal, szerintem a város legfinomabb olasz-jellegű pizzáját sütik. Csak ajánlani tudom.

Legnépszerűbb csomagok Kaposváron és környékén
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
2020.07.02. - 2021.02.28.
Gálosfa Vendégház
Gálosfa
3 nap/2 éjszaka 14.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.02. - 2020.12.31.
Tihany
2021.03.12. - 2021.09.30.
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, borkóstolóval, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.10.22.

Szállodák Kaposvár környékén
Hotel Wellamarin Kaposvár
Residence Konferencia és Wellness Hotel Kaposvár
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Hotel Panoráma Balatongyörök Kaposvár
Őszi szünet (min. 2 éj)
Október 23. (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)

Trattoria La Prima KaposvárX