Deseda Kaposvár

Deseda Kaposvár
Deseda KaposvárDeseda Kaposvár
Deseda KaposvárDeseda Kaposvár

Deseda Kaposvár bemutatkozása

Kaposvártól északra található a környék legnagyobb mesterséges tava, a Deseda. A tó és környéke a Kaposváriak kedvelt helye a kikapcsolódásra. A tavon lehet hajózni, körülötte sétálni, futni, biciklizni, továbbá egy kiépített strandot is csináltak, ahol nyáron fürdeni is lehet. Ezen felül röplabdapálya, játszótér és büfék is találhatóak itt.

La Pergola Panzió és Étterem Kaposvár - Napi árak
2024.12.31-ig
La Pergola Panzió és Étterem Kaposvár
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
04.26-09.29.
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Deseda Kaposvár vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelő4 évnyi aktív tagság
Érdekes 2023. október 1.barátokkal járt itt
Kicsit retro Balatoni a hangulata.
Pár alapkajálda: hamburger, lángos, melegszendvics.
Utóbbiból van velős, bár én nem éreztem az ízét.
A lángos olcsó, a többi drágább.
És iszonyat sokat kell várni az ételekre.
2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. május 10.a párjával járt itt
Most a Dél-Dunántúli Piros túramozgalommal gyalogoltuk végig a tavat és az arborétumot csodás időben. Sokan voltak a tónál, játszadoztak, eveztek, hajókáztak és a kiskertekben is dolgozgattak. Élt az egész környék e szép tavaszi napon!
Deseda Kaposvár - EgyébDeseda Kaposvár - EgyébDeseda Kaposvár - EgyébDeseda Kaposvár - EgyébDeseda Kaposvár - EgyébDeseda Kaposvár - EgyébDeseda Kaposvár - EgyébDeseda Kaposvár - EgyébDeseda Kaposvár - EgyébDeseda Kaposvár - EgyébDeseda Kaposvár - EgyébDeseda Kaposvár - EgyébDeseda Kaposvár - EgyébDeseda Kaposvár - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2022. szeptember 12.családjával járt itt
A Deseda tökéletes helyszíne egy hétvégi családi kimozdulásnak. Mi körbetekertük a tavat, ami egy 15 kilométeres távot jelent, könnyen teljesíthető 1-2 óra alatt, attól függően, hogy hányszor áll meg az ember nézelődni. Több büfé is található a tó bejáratánál, de van szabadstrand és röplabdapálya is.
Az értékeléseket az Ittjártam.hu felhasználói írták, és nem feltétlenül tükrözik az Ittjártam.hu véleményét. Az átlag számításánál figyelembe vettünk 12 darab olyan értékelést is, melyet szöveg nélkül, csak pontozással adtak le partneroldalukon, a szallasvadasz.hu-n.