Városháza Kaposvár

Városháza Kaposvár
Városháza KaposvárVárosháza Kaposvár
Városháza KaposvárVárosháza Kaposvár

Városháza Kaposvár bemutatkozása

A város főterén, a Kossuth téren áll a Városháza, melynek külső falain három, belső tereiben pedig két emléktábla található. Kívülre 1986-ban helyezték el a törökök kiűzésére emlékeztető táblát, 2004-ben a Kaposvár 1712-es újjátelepítési engedélyt adó Esterházy Pál herceg emléktábláját, 2013-ban pedig Siposs Géza helyi főjegyző tábláját.

La Pergola Panzió és Étterem Kaposvár - Napi árak
2024.12.31-ig
La Pergola Panzió és Étterem Kaposvár
Villa Plattensee Vonyarcvashegy - Legjobb ár
04.26-09.29.
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Városháza Kaposvár vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1056 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. szeptember 10.a párjával járt itt
Városházát látogatni Magyarországon nem tipikus turistaprogram, de azért van néhány híresség ebben a körben is. Nekünk most a somogyi kirándulásunk után Kaposvár városházája a legszebb! Amikor elkezdtem a túránkra felkészülni, és olvasgattam, fotókat nézegettem, nem igazán értettem elsőre, hogy mi ez a még egy templom a főtéren.
Városháza Kaposvár - EgyébVárosháza Kaposvár - EgyébVárosháza Kaposvár - EgyébVárosháza Kaposvár - EgyébVárosháza Kaposvár - EgyébVárosháza Kaposvár - EgyébVárosháza Kaposvár - EgyébVárosháza Kaposvár - EgyébVárosháza Kaposvár - EgyébVárosháza Kaposvár - EgyébVárosháza Kaposvár - EgyébVárosháza Kaposvár - EgyébVárosháza Kaposvár - EgyébVárosháza Kaposvár - EgyébVárosháza Kaposvár - EgyébVárosháza Kaposvár - Egyéb