Golf Panzió Kaposvár

7400 Kaposvár, Kaposváry Gy. u. 2.

Golf Panzió Kaposvár a térképen

Wellness csomagok Kaposvár városában

Golf Panzió Kaposvár vélemények

Bolya TOP étteremértékelő
2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
A szobakulcsot mindig le kellett adni. A bejárati ajtóhoz és az emeleti ajtóhoz nem kaptunk kulcsot, csengetni kellett a ki-be járásnál. Azt is megszabták, hogy a dohányosok mikor csengethetnek, mikor dohányozhatnak. Olyan érzés volt, hogy korlátoznak a szabadságunkban. A menekülési útvonal tűz esetére ki volt függeszte, de be voltunk zárva. . .

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26.
Egy idős házaspár üzemelteti ezt a kis panziót ami Kaposvár Városligeti részén, szép környezetben található. Ennek ellenére nem volt tömeg a szálláson. A buszpályaudvar nagyon közel esik, de nem zajos. A szoba tiszta volt, a fürdő is. Reggelit és vacsorát is ettünk. Egyszerű de finom ételek voltak. Amire készülni kell, hogy kártyával nem lehet fizetni.

2018. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 31.

A kollégával kedden érkeztünk meg Kaposvárra,hogy ott pihenjünk a másnapi munka előtt. Mikor megérkeztünk,fura volt,hogy csendes,és kicsit sötét a panzió,belépve egy hölgy fogadott,aki segítő kész volt,de olyan érzése volt az embernek,mintha a háta közepére se kívánná a vendéget.

Corso Hotel Pécs
Pécs
3 nap/2 éjszaka 16.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, romantikus bekészítéssel, belépőkkel, kedvezményekkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.02.14. - 2020.02.16.
Tea Apartman
Balatongyörök
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.28-ig
Hotel Bonvino Wine & Spa
Badacsony
3 nap/2 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, borkóstolóval, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.20-ig

Szállodák Kaposvár környékén
Holiday Hotel Csopak Csopak
Hotel Wellamarin Zamárdi
Hunguest Hotel Pelion  Tapolca
Senior ajánlat (min. 5 éj)
WELLAShow (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

KaposvárX