Golf Panzió Kaposvár

7400 Kaposvár, Kaposváry Gy. u. 2.

Golf Panzió Kaposvár a térképen

Szállások Kaposvár városában
Wellness csomagok Kaposvár városában

Golf Panzió Kaposvár vélemények

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. május 26.
A szobakulcsot mindig le kellett adni. A bejárati ajtóhoz és az emeleti ajtóhoz nem kaptunk kulcsot, csengetni kellett a ki-be járásnál. Azt is megszabták, hogy a dohányosok mikor csengethetnek, mikor dohányozhatnak. Olyan érzés volt, hogy korlátoznak a szabadságunkban. A menekülési útvonal tűz esetére ki volt függeszte, de be voltunk zárva. . .

Medvehagyma TOP szállásértékelő
Medvehagyma TOP étteremértékelő
Medvehagyma TOP egyébhely értékelő
2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 26.
Egy idős házaspár üzemelteti ezt a kis panziót ami Kaposvár Városligeti részén, szép környezetben található. Ennek ellenére nem volt tömeg a szálláson. A buszpályaudvar nagyon közel esik, de nem zajos. A szoba tiszta volt, a fürdő is. Reggelit és vacsorát is ettünk. Egyszerű de finom ételek voltak. Amire készülni kell, hogy kártyával nem lehet fizetni.

2018. márciusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. március 31.

A kollégával kedden érkeztünk meg Kaposvárra,hogy ott pihenjünk a másnapi munka előtt. Mikor megérkeztünk,fura volt,hogy csendes,és kicsit sötét a panzió,belépve egy hölgy fogadott,aki segítő kész volt,de olyan érzése volt az embernek,mintha a háta közepére se kívánná a vendéget.

Ambient Hotel & AromaSPA Sikonda
Sikonda
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 26.840,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.30-ig
Somogy Kertje Üdülőfalu és Étterem
Bonnya
3-5 éjszaka 9.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, gyermek programokkal, sportolási lehetősséggel, családi belépőjeggyel a Kereki Madárparkba, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.22. - 2020.11.01.
Malom-tó Vendégház
Tapolca
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Tavas-barlang belépővel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.02.28-ig

Szállodák Kaposvár környékén
Hotel Wellamarin Zamárdi
Residence Konferencia és Wellness Hotel Siófok
A megújult Hotel Residence Siófok egyik legszebb szállodája, a város csendes villa negyedében,...
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Őszi szünet (min. 2 éj)
Október 23. (min. 2 éj)
Őszi árvarázs (min. 2 éj)

KaposvárX