Ambrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika

4,4
a 8 kazincbarcikai étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Ambrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika
Ambrózia Étterem és Panzió KazincbarcikaAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika

Hotel Szeleta Lillafüred - Kedvezményes ajánlat
2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Ambrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika vélemények

2017. április 6.a párjával járt itt
Átutazóban voltunk Kazincbarcikán, így adott volt, hogy az ebédünk ott lesz. Helybeli lakost kérdeztünk meg, hogy hol van lehetőség és az Ambróziát ajánlotta. Első benyomás: tiszta helyiség, figyelmes pincér. Az ételek finomak voltak, elegendő mennyiségűek. Kreatív a séf is, mert szemnek tetsző volt a tálalás úgy, hogy nem volt túldíszítve.
2016. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
A közelmúltban vettünk részt egy vacsorán ebben az étteremben! Finom, ízletes és bőséges volt a feltálalt ételek. Nagyon figyelmesek voltak a pincérek kicsi gyermekeinkkel szemben is! A desszert is finom volt, de a választék kicsit lehetne bőségesebb!Az étterem tisztasága kifogástalan. Másoknak is ajánlom ezt az éttermet!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 29.családjával járt itt
Egy családi ebédet ejtettünk meg ebben az étteremben. A tisztaság megfelelő volt, az ételek is megfelelőek voltak, nem kellett különösen sokat várni az ételre. A desszertet viszont nem tartottam megfelelő méretűnek, kicsit lehetett volna bőségesebb.