Bagatell Étterem Kecskemét

Bagatell Étterem KecskemétBagatell Étterem Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Bagatell Étterem Kecskemét vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
Kiváló 2014. október 16., kollégákkal járt itt
Az étteremben jártunk már ezelőtt is, most sem csalódtunk. Kiváló alapanyagokból, finom ételeket fogyasztottunk. Régi kedvencünk az előételek közül a kenegető, mely 5-6 féle kenhető finomságot takar, mint például tonhalkrém, padlizsánkrém, tatár, sajtkrém.
Bagatell Étterem Kecskemét - BelsőBagatell Étterem Kecskemét - Külső képBagatell Étterem Kecskemét - Étel/italBagatell Étterem Kecskemét - Étlap/itallap
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Kiváló 2014. október 14.barátokkal járt itt
A Bagatell valószínűleg a legjobb étterem Kecskeméten. Első ízben nem sokkal a nyitás után voltunk itt, talán 2009-ben, azóta évente-kétévente be-benézünk. Kovács Sándor, az egyik séf-tulaj a Bocuse D’Oron is képviselte hazánkat. A beltér elegáns, de nem feszengős, hangulatos, az étlap rövid, áttekinthető, minden friss.
Bagatell Étterem Kecskemét - EgyébBagatell Étterem Kecskemét - EgyébBagatell Étterem Kecskemét - EgyébBagatell Étterem Kecskemét - EgyébBagatell Étterem Kecskemét - EgyébBagatell Étterem Kecskemét - EgyébBagatell Étterem Kecskemét - Étel/italBagatell Étterem Kecskemét - Külső képBagatell Étterem Kecskemét - Belső
Kiváló 2014. július 30.a párjával járt itt
Először jártunk az étteremben, ezt szúrtuk ki az interneten az előzetes vélemények alapján, és mondhatom, nem csalódtunk. :) Rendkívül készséges, kedves és udvarias volt a kiszolgálás, a választott ételek valóban "újragondoltan" készültek: a paprikás harcsaragu tőkegombával és a konfitált kacsacomb a kacsamellraguval a legnagyobb ínyenceknek is igazi gasztronómiai élményt jelenthet.
Kiváló 2014. május 28.barátokkal járt itt
Sokszor jártam az étteremben, valódi konyha Művészet korrekt árakon, táplálékallergiám van, mindig figyelmesen együttműködtek velem nehogy gond legyen , a személyzet diszkrét, jól képzett. A berendezés egységes, átgondolt, minden évszakban diszkréten díszített. A városközpontban van, ablakaiból a színház és a városháza látható. Remek hely!
Kiváló 2014. május 24. járt itt
Egy napot töltöttünk Kecskeméten és a Bagatell étteremben vacsoráztunk. Ritka az ilyen letisztult mégis igényesen berendezett vendéglátó hely ( már nagyon sok helyen megfordultam) ahol minden együtt megtalálható. Ízletes, szépen tálalt ételek, tisztaság és a személyzet figyelmessége kedvessége.
Bagatell Étterem Kecskemét - Étel/italBagatell Étterem Kecskemét - Étel/ital
Kiváló 2013. november 13.barátokkal járt itt
Többször választottuk már a Bagatell éttermet barátokkal, családdal egyaránt. Mindennel meg voltunk mindig elégedve, kedvesek, gyorsak és az ételek mindig kifogástalanok voltak. Változatos az étlap udvariasak a pincérek, az étlap nem 20 oldalas,könnyen áttekinthető. Évszakonként variálják, mindig valami újat mutatnak. Kecskeméten mindenképpen a legjobb választás.
Kiváló 2013. április 27.családjával járt itt
Kecskemét egyik legszínvonalasabb étterme minden szempontból. Kitűnő a kiszolgálás,kellemes,barátságos a hangulat. Széles választék ételekből és italokból,kiváló minőséggel. A fantasztikus ízekről pedig a két kiváló, olimpiai és világbajnok mesterszakács gondoskodik. Kovács Sándor és Kecskeméti Krisztián.