Fodor Cukrászda Kecskemét

2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Fodor Cukrászda Kecskemét vélemények

Gyenge 2023. június 30.gyerekekkel járt itt
December 30. -án Kecskeméten jártonk és sétálás közben megpillantottunk egy cukrászdát. Gondoltuk bemegyünk sütizünk egyet. Csodák csodájára még fagyi is volt úgyhogy volt aki azt evett.
Sajnos igen szegényes volt a sütemény kínálat. Úgyhogy nem igazán volt jó ötlet ide betérni.
Régimódi cukrászda ez látszik a külső és belső részen is.
Soha többé ide.
Fodor Cukrászda Kecskemét - BelsőFodor Cukrászda Kecskemét - Étel/italFodor Cukrászda Kecskemét - Étel/italFodor Cukrászda Kecskemét - EgyébFodor Cukrászda Kecskemét - BelsőFodor Cukrászda Kecskemét - Étel/italFodor Cukrászda Kecskemét - Étel/italFodor Cukrászda Kecskemét - Étel/italFodor Cukrászda Kecskemét - Étel/ital
Kiváló 2022. augusztus 16.a párjával járt itt
Én azért megadom neki az őtős pontszámot. Számomra ez egy antik cukrászda, újhullámos termékekkel. Na azért az elvadult nevű fagylaltokat ne keressük, de van többféle gyümölcs és csokifagyi, sima édes és csokistölcsér. Süteményekből is a hagyományos, de nem elvadult becenevű sütemények voltak.
2018. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
A Szabadság téren található a cukrászda, a város egyik gyönyörű parkjában. Forró nyári napon nagyon vágytunk egy kis külső-belső lehűlésre. A fagylalt választék eléggé visszafogott volt, megszokott ízkínálattal (alapízek). Vonatkozik ez a süteményekre is. Mennyiség és árarány kedvező, de ez kevés ahhoz, hogy legközelebb is visszatérjünk.
2016. március 31.egyedül járt itt
A Fodor cukrászda Kecskemét központjában működik, s mivel meglepően jó ár/érték arányt nyújt, igen népszerű. Múlt hónapban a Rozmaring étterem meglátogatása után csomagoltattam be itt két süteményt, kb. 500 forintot fizettem a kettőre, őszintén szólva nem nagy reményt fűztem hozzájuk.
Fodor Cukrászda Kecskemét - Étel/italFodor Cukrászda Kecskemét - Étel/italFodor Cukrászda Kecskemét - BelsőFodor Cukrászda Kecskemét - Külső képFodor Cukrászda Kecskemét - Külső képFodor Cukrászda Kecskemét - Étel/italFodor Cukrászda Kecskemét - Étel/italFodor Cukrászda Kecskemét - Étel/ital