Hirös Grill Étterem Kecskemét

2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Hirös Grill Étterem Kecskemét vélemények

Kiváló 2016. május 9.a párjával járt itt
Már egy hónapja szemeztünk az étteremmel, mikor egy áprilisi estén megszületett az elhatározás: kipróbáljuk! Én először a brokkolikrémlevest kóstoltam, a párom a rántott részlegre repült rá, amiben aztán követtem én is.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat
Kiváló 2016. május 5.gyerekekkel járt itt
Az étterem közösségi oldalán majd' minden héten indítanak nyereményjátékot,ahol 2 személyes fogyasztás a tét. Mivel sűrűn járunk Kecskemétre és szeretünk minden újat kipróbálni,játszottam és nyertem! Tegnap is Kecskeméten volt dolgunk a lányommal,így el is mentünk,hogy megebédeljünk.
Kiváló 2016. április 23.egyedül járt itt
Mindenkinek csak ajánlani tudom, egyszer legalább probálja ki. Önkiszolgálás tökéletes megoldás. Elég nagy, de néha még igy is szükös. Személyzet kedves, ételek változatosak, és többfélék. Hasonlók vannak USA-ban és sokat járunk oda, mert nagy a felhozatal, vegetáriánus,vigen, a glukózérzékeny, a diabetes, minden féle étel megtalálható.
Kiváló 2016. április 11.barátokkal járt itt
Mivel Kecskeméten kevés hasonló étterem van ,így kicsit nehéz a viszonyítás. Az étterem elég nagy, de néha még ez is kevés. Nyáron ki is lehet ülni, sőt a külső rész bővítés alatt áll. Elég jó kultusz hely lesz belőle. A személyzet nagyon kedves és segítőkész. Az önkiszolgáló rész jól kitalált.
Kiváló 2015. szeptember 27.családjával járt itt
Az éttermet mindekinek ajánlom! A felszolgálók munkája kiváló! A kiszolgálás gyors! A felszolgálók nagyon segítőkészek! Az ételválaszték fantasztikus! Mi szem szájnak ingere,itt minden megtalálható! A leves,a pörkölt,s a rengeteg sült féle,a rántott húsok,rántott zöldségek,savanyúságok tömkelege megtalálható!
Hirös Grill Étterem Kecskemét - Egyéb
Kiváló 2015. július 29.barátokkal járt itt
2015. július 15-én nyitott az étterem sokunk örömére. A kínálatuk mindenféle finomságból (levesek, második fogások és desszertek) áll. Magyar pénztárcának is elfogadható összegért, 1190 Ft-ért korlátlan mennyiségben lehet fogyasztani 2 óra alatt. Több féléből keveset: a legjobb ebéd számomra.
Hirös Grill Étterem Kecskemét - Külső képHirös Grill Étterem Kecskemét - BelsőHirös Grill Étterem Kecskemét - Külső képHirös Grill Étterem Kecskemét - BelsőHirös Grill Étterem Kecskemét - Étel/ital