Hirös Grill Étterem Kecskemét

Hirös Grill Étterem KecskemétHirös Grill Étterem Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Kettőnk titka
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Húsvét
Húsvét
03.28-04.01.
Granada Hotel Kecskemét

Hirös Grill Étterem Kecskemét vélemények

2022. október 11.a párjával járt itt
2022. 10. 09 vasárnap 16óra körül voltunk ebédelni
szerencsére volt hely. a választék nekem megfelelő volt. a filézet csirkecomb és a cordon blue karajból sajtal nekem bejött finom volt . érdekes volt hogy kérdeztem a gomboc milyen turost mondtak nekem de kokuszgolyó volt.
Hirös Grill Étterem Kecskemét - EgyébHirös Grill Étterem Kecskemét - EgyébHirös Grill Étterem Kecskemét - EgyébHirös Grill Étterem Kecskemét - EgyébHirös Grill Étterem Kecskemét - EgyébHirös Grill Étterem Kecskemét - EgyébHirös Grill Étterem Kecskemét - EgyébHirös Grill Étterem Kecskemét - EgyébHirös Grill Étterem Kecskemét - EgyébHirös Grill Étterem Kecskemét - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 58 városban járt márFelfedező - 46 helyen első értékelő6 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1679 feltöltött kép
Kiváló 2020. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
Svédasztalos kiszolgálás.Nagyon finom házias ételeket szolgálnak fel.Annyit ehetsz amennyi beléd fér.Az eper krém levesük nagyon finom,csak ajánlani tudom.Minden féle házias étel kapható,A rántott sajttól,a rántott szeletig,Több féle leves és másodok féle.Gyümölcsök,saláták és desszertek.Változatos ételek.
Átlagos 2020. augusztus 16.barátokkal járt itt
Baráti társasággal voltunk itt. Mivel ez egy svédasztalos étterem, így csak az italokat szolgálják fel. A felszolgáló hölgy stílusa, kedvessége a béka s. . . e alatt volt. Az ételek átlagosak, semmi extra, leves, rántott hús, gomba, sajt, sült, több fajta köret, tészta, tokány, pacal. . . Ezért a pénzért többet ne várjon az ember.
Gyenge 2019. április 4.barátokkal járt itt
Nagyon örültem mikor meg nyílt egy ilyen szedd magad étterem. Az ára is nagyon kedvező. Bö választék zöldségtől a tésztáig Finom ízletes ételek de a kiszolgálás szörnyű udvariatlan, a személyzet illetlen modortalan és tapintatlan. Először gondoltam nehéz napja van,de sajnos legközelebb is ezt tapasztaltam.
2018. május 20.a párjával járt itt
Több alaklommal jártunk itt családdal is szülinap alkalmábol is és párommal . Az ételek finomak választékosak, Igyekeznek feltölteni a kiürült készletet. jo árérték arány. Kissé zsufolt fő étkezés idején. Ha lefoglalunk asztalt . akkor biztositják a helyet Mindenféle megtalaálható pörkölt sültek raguk igaz süteményből 1 féle van.
Átlagos 2017. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Már az étterem előtt elrettentem, hogy mennyien voltak, de szerencsére jutott hely, pedig hétköznap délután volt. Sokszínű választék, mindenki talál kedvére valót, bár desszertből csak egy féle volt. Nehezen fértünk oda az ételekhez, tolongtak az emberek. A pincérek nagyon túlterheltek voltak, nagyon lassan tudtunk innivalót rendelni.
Kiváló 2017. május 9.a párjával járt itt
Cserkén pihentünk egy esősre sikeredett hétvégén, így úgy gondoltuk, hogy Kecskeméten töltjük el az egyik esős napot. Az étteremben nagyon sokan voltak, de ahogy beléptünk, azonnal intett egy úr, hogy menjünk, mert pont volt két üres hely. Nem is gondoltuk, hogy nekünk int, mert olyan hirtelen történt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. november 22.gyerekekkel járt itt
Családi látogatás során jártunk itt, épp szerencsénk volt, hogy kaptunk helyet. Jellemzően kettő vagy több négyszemélyes asztal van összetolva, ahol akár több társaságot is leültetnek, csakhogy ki legyen használva minden hely. Akinek nem jut, az a bejárat előtt várakozik (kicsit Csillagvár étterem feeling, lsd. az értékelésem).
Átlagos 2016. október 5.családjával járt itt
Családdal foglaltunk asztalt egy vasárnapi napon, amikor a csúcsforgalom van. Tele van a terasz és a belső tér is sok éhes emberrel, akik a nem túl hosszú és nem túl széles önkiszolgáló pult előtt tolonganak. Nehéz odaférni. Az asztalok szűken vannak pakolva, kicsi a hely amikor leül az ember, szinte benne van a másik szájában.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. június 16.a párjával járt itt
Nagyon szeretünk ide járni. Még sosem csalódtunk. Kellemes a berendezés, nagy terasz. Nagy ételválaszték,többféle frissen sült, levesek, raguk, édességek. Rugalmas kiszolgálás. Az árak kedvezőek. Ár-érték arány kiváló. Az ételt elvinni is lehet, a személyzet segítőkész. Széchenyi városiak előnyben, nagyon jó helyen van. Mindenkinek csak ajánlani tudom!