Hirös Grill Étterem Kecskemét
6000 Kecskemét, Március 15. u. 1.

Hirös Grill Étterem Kecskemét a térképen

Szállások Kecskemét városában
Wellness csomagok Kecskemét városában

Hirös Grill Étterem Kecskemét vélemények

2020. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 23.
Svédasztalos kiszolgálás.Nagyon finom házias ételeket szolgálnak fel.Annyit ehetsz amennyi beléd fér.Az eper krém levesük nagyon finom,csak ajánlani tudom.Minden féle házias étel kapható,A rántott sajttól,a rántott szeletig,Több féle leves és másodok féle.Gyümölcsök,saláták és desszertek.Változatos ételek.

Mobilról küldte. | 2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16.
Baráti társasággal voltunk itt. Mivel ez egy svédasztalos étterem, így csak az italokat szolgálják fel. A felszolgáló hölgy stílusa, kedvessége a béka s. . . e alatt volt. Az ételek átlagosak, semmi extra, leves, rántott hús, gomba, sajt, sült, több fajta köret, tészta, tokány, pacal. . . Ezért a pénzért többet ne várjon az ember.

2019. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. április 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Nagyon örültem mikor meg nyílt egy ilyen szedd magad étterem. Az ára is nagyon kedvező. Bö választék zöldségtől a tésztáig Finom ízletes ételek de a kiszolgálás szörnyű udvariatlan, a személyzet illetlen modortalan és tapintatlan. Először gondoltam nehéz napja van,de sajnos legközelebb is ezt tapasztaltam.

2017. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több alaklommal jártunk itt családdal is szülinap alkalmábol is és párommal . Az ételek finomak választékosak, Igyekeznek feltölteni a kiürült készletet. jo árérték arány. Kissé zsufolt fő étkezés idején. Ha lefoglalunk asztalt . akkor biztositják a helyet Mindenféle megtalaálható pörkölt sültek raguk igaz süteményből 1 féle van. Jó a szakács.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 12.
Már az étterem előtt elrettentem, hogy mennyien voltak, de szerencsére jutott hely, pedig hétköznap délután volt. Sokszínű választék, mindenki talál kedvére valót, bár desszertből csak egy féle volt. Nehezen fértünk oda az ételekhez, tolongtak az emberek. A pincérek nagyon túlterheltek voltak, nagyon lassan tudtunk innivalót rendelni.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
Cserkén pihentünk egy esősre sikeredett hétvégén, így úgy gondoltuk, hogy Kecskeméten töltjük el az egyik esős napot. Az étteremben nagyon sokan voltak, de ahogy beléptünk, azonnal intett egy úr, hogy menjünk, mert pont volt két üres hely. Nem is gondoltuk, hogy nekünk int, mert olyan hirtelen történt. Bőséges és friss ételek, folyamatosan töltötték az készletet.

2016. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. november 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családi látogatás során jártunk itt, épp szerencsénk volt, hogy kaptunk helyet. Jellemzően kettő vagy több négyszemélyes asztal van összetolva, ahol akár több társaságot is leültetnek, csakhogy ki legyen használva minden hely. Akinek nem jut, az a bejárat előtt várakozik (kicsit Csillagvár étterem feeling, lsd. az értékelésem).

2016. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. október 5. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal foglaltunk asztalt egy vasárnapi napon, amikor a csúcsforgalom van. Tele van a terasz és a belső tér is sok éhes emberrel, akik a nem túl hosszú és nem túl széles önkiszolgáló pult előtt tolonganak. Nehéz odaférni. Az asztalok szűken vannak pakolva, kicsi a hely amikor leül az ember, szinte benne van a másik szájában. Olyan ez mintha egy menzán ennénk.

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 16.
Nagyon szeretünk ide járni. Még sosem csalódtunk. Kellemes a berendezés, nagy terasz. Nagy ételválaszték,többféle frissen sült, levesek, raguk, édességek. Rugalmas kiszolgálás. Az árak kedvezőek. Ár-érték arány kiváló. Az ételt elvinni is lehet, a személyzet segítőkész. Széchenyi városiak előnyben, nagyon jó helyen van. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

2016. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 9. - 2 látogató hasznosnak vélte
Már egy hónapja szemeztünk az étteremmel, mikor egy áprilisi estén megszületett az elhatározás: kipróbáljuk! Én először a brokkolikrémlevest kóstoltam, a párom a rántott részlegre repült rá, amiben aztán követtem én is. Fél óra alatt olyan szinten tele ettem magam,de annyira finom volt minden,hogy muszáj volt megvárni, míg megéhezek újra,mert még egy csomó ínycsiklandó étel volt, amit nem tudtam kóstolás nélkül hagyni!

Legnépszerűbb csomagok Kecskeméten és környékén
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness centrum és fitness terem használattal, fürdőköntössel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.03. - 2021.12.19.
Nyugi Tanya
Magyartés
2021.05.13. - 2022.05.13.
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 12.014 - 18.282,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, pályakilátással, Wi-Fi internet hozzáféréssel, parkolással
2019.05.03. - 2022.01.31.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.05.07. - 2021.08.31.
Nyerges Hotel Termál
Monor
2-3 éjszaka 9.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, sportolási lehetőséggel, kerékpárkölcsönzéssel, parkolással
2021.03.05. - 2021.12.23.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.12.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 20.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, cocktail kuponnal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, sportolási lehetőségekkel, parkolással
2021.04.20. - 2021.11.30.
Hotel Három Gúnár
2 nap/1 éjszaka 9.300 - 16.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.04. - 2021.12.28.
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2-3 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness-kuponnal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.02.18. - 2021.12.31.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-4 éjszaka 15.324,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, játszótérrel, a foglalt éjszakák számától függően programokkal, parkolással
2021.06.01. - 2021.08.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 12.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, labirintussal és boszorkányházzal, állatudvarral, parkolással
2021.05.01. - 2021.09.30.
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
2021.05.28. - 2022.05.13.

Szállodák Kecskeméten és környékén
Hotel Aquarell Kecskemét
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét
Kecskemét új, exkluzív szállodája, a Granada Wellness, Konferencia és Sport Hotel a belvárostól...
Pihenés ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Granada nyár (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással (1 éjtől)

Hirös Grill Étterem KecskemétX