Kecskeméti Csárda és Borház Kecskemét

Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Kecskeméti Csárda és Borház Kecskemét vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 63 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 120 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 3010 feltöltött kép
Kiváló 2016. június 26.a párjával járt itt
Mostanában sokat járunk Kecskemétre,nagyon megéheztünk és a belváros szívében találtunk rá erre a hangulatos ,régi kort időző csárdára. Nagyon tetszett hogy minden részletben korhű,még a pincér öltözéke,a halk népzene szólt. Úgy érzi az ember magát mintha vissza cseppent volna 100 évet.
Kecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - Étel/italKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - BelsőKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - Étel/italKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - Étel/italKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - Külső képKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - Külső kép
Kiváló 2016. május 18., kollégákkal járt itt
A Kecskeméti Csárda. A cégünktől rendszeresen járunk a kecskeméti csárdába ünnepi rendezvények alkalmából. Az étterem Kecskemét központjában van, egyszerűen megtalálható és ami nagyon fontos, a parkolás vagy közvetlenül előtte, vagy a környező kis utcákban megoldott.
Kiváló 2016. március 18.a párjával járt itt
A konyhájuk és a hely hangulata miatt is, hiszen ezek nagyon fontosak. De tudom, hogy a személyzet miatt szeretjük igazán. Ha mennének, mennénk Velük!
Szeretjük az ódon téglaburkolt udvari terítést, a régi épület szagát a kicsit füstös illatú kemencével, a kiállított savanyúságokat és borokat, a kékfestett abroszt és felszolgálók üngjeit.
Kiváló 2016. március 14. járt itt
Az ittjartam. hu ajanlasa alapjan talaltuk a helyet, es nem bantuk meg! Kellemes hangulat, kivalo kiszolgalas, remek etelek! Oriasi a valasztek, biztosan mindenki talal az izlesenek megfelelot! Ez igaz az itallapra is, minden tajegyseg bora megtalalhato volt! Az adagok oriasok, a nagyetkuek is jollakhatnak! A pincerek figyelmesek voltak, elso osztalyu volt az kiszolgalas!
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. július 13., üzleti partnerrel járt itt
Ezt a helyet nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek, aki igazán finom magyaros ételekre vágyik. Több alkalommal jártam itt barátokkal és üzleti partnerekkel is, de még sosem csalódtam benne. Az ételek ízletesek, a borok választéka bőséges, a felszolgálás udvarias.
Kecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - Étel/ital
Kiváló 2015. június 8.a párjával járt itt
A Kecskeméti Csárda étterem, nekem nagyon elnyerte a tetszésemet! A barátommal itt voltunk először együtt étteremben. Az ételek nagyon finomak, az ételek mennyisége is kiváló, és a kiszolgálás valami szuper! ! Nagyon barátságos a környezet és a hangulat, és a pincérek is nagyon közvetlenek, ami a hangulatot is segíti!
Kiváló 2015. május 11.gyerekekkel járt itt
Kecskeméti kirándulásunk alkalmával az ittjartam. hu értékelése alapján választottam ki az éttermet. Nem kellett csalódnom. Nagyon finom és bőséges ételeket kaptunk. Ha legközelebb erre járunk, akkor mindenképpen visszatérünk egy ebéd vagy egy vacsora keretében.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 33 helyen első értékelőNépszerű író - 62 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 181 feltöltött kép
Kiváló 2015. május 10.barátokkal járt itt
A gimnáziumi ballagás után ültünk be a szűk családdal és barátokkal a Kecskeméti Csárdába. Sültes tálat rendeltünk, ami most is magasan hozta a jól megszokott Kecskeméti Csárda minőséget. Az ételek nagyon frissek és finomak, a pincérek mérhetetlenül udvariasak, maga a hely pedig klassz én hangulatos.
Kiváló 2015. február 21.a párjával járt itt
Nagyon kellemes hely, kiváló kiszolgálás, remek konyha. Nagyon jó volt a Kecskeméti Csárdában vendégeskedni, igen, a vendéglátás az ilyenfajta hozzáállásról szól, ezt tanítani kellene. Nagy élmény volt minden tekintetben, köszönjük, mi biztosan visszatérünk amikor Kecskeméten járunk és bátran, szeretettel ajánljuk őket mindenkinek.
Kiváló 2014. október 23., üzleti partnerrel járt itt
Ódon kis utca, gerendás, paraszti hangulatú csárda a hírös város központjában.
Fogadó ahol fogadják a vendéget, tisztelettel, kulturáltan!
Nagy étlap, nagy ízek, hírös gasztronómiai élmények!
Itt a pincérek kiszolgálnak, szolgálnak, mert értik a vendéglátás lényegét, mindent a "vevőért"!
Ez a hely méltán hírös, melegön ajánlom!