Kecskeméti Csárda Kecskemét
6000 Kecskemét, Kölcsey utca 7.

Kecskeméti Csárda Kecskemét a térképen

Szállások Kecskemét városában
Wellness csomagok Kecskemét városában

Kecskeméti Csárda Kecskemét vélemények

2020. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2020. május 12.
Az elmúlt években több alkalommal jártunk az étteremben, már telefonon is rendkívül udvariasan fogadták az asztalfoglalást. A csárda hangulata megalapozza a betérő vendég hangulatát, ezt fokozza a felszolgálók kellemes stílusa. Az étlapon hatalmas a választék, az ételek bőségesek, igazán finomak. Érezhető, hogy itt a vendég az első!

2019. decemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. december 16.
Minden évben adventkor meglátogatjuk egy-egy várost, most Kecskemétre esett a választásunk! Belváros megtekintése után beültünk megebédelni a Kecskeméti Csárda nevű vendéglőbe. Az volt az érzésünk, hogy haverokhoz benéztünk egy ebédre. Baráti fogattatás, hangulatos és kellemes hely, finomak az ételek, bőséges adagok, tökéletes ár/értek arány.

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. október 4.
Szeptemberben újra felkerestük az éttermet. Legutóbb ebédeltünk most viszont vacsorázni tértünk be. Ugyanaz a szívélyes fogadtatás várt minket mint legutóbb. Pillanatok alatt asztalt kaptunk és egy kiváló pincért. Azonnal megkaptuk az étlapot és hamar a kért italokat. Az ételek választéka fantasztikus. Rendeltünk és rövid időn belül megkaptuk a vacsoránkat.

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 16.
Kora délután látogattunk az étterembe. Helyünkre kísértek bennünket, azonnal kaptunk étlapot, felvették az ital rendelést, majd diszkréten vártak, hogy kiválasszuk az ételeket. Mind utóbb megtudtuk egy tanuló fiatalember lett a pincérünk. Nagyon profin szolgált ki minket, tájékozott volt mind az ételek mind az italok terén, az ételek asztalra helyezése és az asztal leszedése is szabályos volt, kedves és figyelmes.

Mobilról küldte. | 2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. május 21.
Tökéletes lezárása volt egy háromnapos kirándulásnak.17 fővel erkeztunk váratlanul. Megoldották, hibatlan ízvilágú ételek, klasszikus, gyors kiszolgálás, rég nem tapasztalt kedvesség.

2017. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. február 2.
Kedves Csárdám lefelé tartó ágban van. Az adagok csökkentek, igaz az árak is csökkentek. Az ételek eddigi harmonikus ízletessége, tálalása, összességében az igényessége határozottan romlott. Próbálkoztunk többször is, nem javult. Egyszer előre bejelentve két órát vártunk a tálalásra . . . Tömeg étkeztetés jellegű lett a kínálat, a minőség, ahogyan elkészítik.

2017. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. április 7.
A neten való étterem keresés után esett a választásunk erre a korhű csárdára.
Nem csalódtunk,tényleg hangulatos kis hely.
A személyzet nagyon kedves udvarias volt.
A felszolgáló a második látogatásunkkor megismert minket és nagyon szívélyesen fogadott.
Az ételek isteni finomak voltak és nagyon bőségesek!
Csak ajánlani tudom!

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. november 8.
Az előzőekben itt leírtak alapján látogattuk meg ezt a csárdát, átutazóban, ebédidőben. Időnként amerre járunk célzottan, ajánlás alapján térünk be kiemelt, jobb helyekre. Lehet, hogy sokat vártunk tőle, de számunkra nem azt teljesítette, amit vártunk. Ez tényleg egy korhű csárda, annak megfelelő környezettel, hangulatos berendezéssel.
Szolnok

2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. június 26. - 2 látogató hasznosnak vélte
Mostanában sokat járunk Kecskemétre,nagyon megéheztünk és a belváros szívében találtunk rá erre a hangulatos ,régi kort időző csárdára. Nagyon tetszett hogy minden részletben korhű,még a pincér öltözéke,a halk népzene szólt. Úgy érzi az ember magát mintha vissza cseppent volna 100 évet. Recsegős padló,kemence,kékfestő abroszok és minden a régi kort idézi.

2016. májusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. május 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Kecskeméti Csárda. A cégünktől rendszeresen járunk a kecskeméti csárdába ünnepi rendezvények alkalmából. Az étterem Kecskemét központjában van, egyszerűen megtalálható és ami nagyon fontos, a parkolás vagy közvetlenül előtte, vagy a környező kis utcákban megoldott. Ha valaki drágább kocsival érkezik, az sem gond, mert az étterem frekventált helyen van, nem volt eddig semmilyen problémánk.

Legnépszerűbb csomagok Kecskeméten és környékén
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 14.375,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, forralt borral, wellness-részleg és fitneszterem, fürdőköpeny használattal, hidromasszázzsal
2020.12.01. - 2021.02.28.
Tünde Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.03.15. - 2022.01.20.
Garden Hotel Wellness & Konferencia
Szolnok
2 nap/1 éjszaka 18.450,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.01.20. - 2021.12.31.
Aqua Hotel Kistelek
Kistelek
4 nap/3 éjszaka 9.983,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázzsal, fürdőbelépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.02.01. - 2021.06.30.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
2021.03.01. - 2021.12.31.
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 14.149 - 27.250,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, pályakilátással, Wi-Fi internet hozzáféréssel, parkolással
2019.05.03. - 2021.08.30.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
2021.01.19. - 2022.01.20.
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.11.19. - 2021.12.31.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 15.022 - 22.708,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2021.11.30.
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
2 nap/1 éjszaka 17.500 - 31.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.13. - 2022.02.27.
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.23. - 2022.01.31.
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
2 nap/1 éjszaka 10.950 - 24.950,- Ft/fő/éj között: önellátással, pezsgőfürdő és szauna használattal, sportolási lehetőségekkel, játszóparkkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.30. - 2021.12.22.

Szállodák Kecskemét környékén
Hotel Aquarell Kecskemét
Nyári szünidei akció (min. 5 éj)
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)
Nádas tóparti láblógatás (min. 2 éj)

Kecskeméti Csárda KecskemétX