Rigó Vendéglő Kecskemét
6034 Kecskemét, Törökfái 138.

Rigó Vendéglő Kecskemét a térképen

Rigó Vendéglő Kecskemét értékelése:

66. helyezett a 109 kecskeméti étterem közül
467. helyezett Dél Alföldön - 901 étterem közül

H-P 06:00-20:00
Szo-V 07:00-20:00
hagyományos magyar fogások ...
magyar, német, szerb
Gyors éétterem - max. 20 fő
Visa, EC/MC, Amex, Diners Club
nincs

Rigó Vendéglő Kecskemét bemutatkozása

A Rigó Vendéglő az M5-ös autópálya Kecskemét déli lehajtójától 2 km-re található az 54-es út 8,3 km-nél.Magyaros konyhával rendelkező étterem,mely egyszerre 104 vendég befogadására alkalmas.Mely kiegészül egy önkiszolgáló teremmel és jó idő esetén 36 fős ... Tovább >>
A Rigó Vendéglő az M5-ös autópálya Kecskemét déli lehajtójától 2 km-re található az 54-es út 8,3 km-nél.Magyaros konyhával rendelkező étterem,mely egyszerre 104 vendég befogadására alkalmas.Mely kiegészül egy önkiszolgáló teremmel és jó idő esetén 36 fős terasszal.
Szolid árak,könnyű megközelíthetőség jó parkolási lehetőség.

Rigó Vendéglő Kecskemét képei

Szállások Kecskemét városában
Wellness csomagok Kecskemét városában

Rigó Vendéglő Kecskemét vélemények

2020. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 10.
Nyaralni indultunk Kiskőrösre, Kecskemét után megálltunk ebédelni. Törökfái, Matkópuszta után. Nagyon ízletes ragu levest, csülköt és csirkemellet ettünk. A kiszolgálást kiváló volt, igaz nem is voltak túl sokan . Az árak megfelelőek voltak, közepes árkategóriával. Nagyon hangulatos teraszon, árnyékos helyen foglaltunk helyett. Mindenkinek csak ajánlani tudom

Mobilról küldte. | 2020. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. július 24.
Vasárnap reggel 1/2 9 körül álltam meg az 54-es út melletti Rigó vendéglönél. Reggeli ajánlat a pult mögül rántott húsos szendvics volt. Tojásrántottára gondoltam válaszoltam. A konyha csak fél 10-kor nyit, szomorított el a pultos. A hatást látva így folytatta: Tudja mit, megcsinálom. Tíz perc után már elém is tette a paprikával megszórt, friss csípös zöldpaprika karikkákkal díszített ízletes adagot.

2013. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterem jó helyen van ételek ízletesek bőségesek a kiszolgálás kiváló. A hely tágas nem füstös az ételeket frissen készítik úgy gondolom legalább is az ízük ezt mutatja én magam is szeretek főzni ezért talán túlzottam is kemény kritikus vagyok. De itt szerintem minden jó volt. Az italok hidegek az ételek melegek voltak.

Legnépszerűbb csomagok Kecskeméten és környékén
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
Akár 1 éjszaka 16.400,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, pezsgő és csokoládé bekészítéssel, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal
2020.01.04. - 2020.12.19.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 11.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.09.28. - 2021.09.28.

Szállodák Kecskeméten és környékén
Hotel Aquarell Kecskemét
Aquarell őszi áreső (min. 2 éj)
Alföldi wellness (min. 2 éj)
Párosan szép az élet (1 éjtől)

Rigó Vendéglő KecskemétX