Rigó Vendéglő Kecskemét

Rigó Vendéglő Kecskemét
Rigó Vendéglő KecskemétRigó Vendéglő Kecskemét
Rigó Vendéglő KecskemétRigó Vendéglő Kecskemét

Rigó Vendéglő Kecskemét bemutatkozása

A Rigó Vendéglő az M5-ös autópálya Kecskemét déli lehajtójától 2 km-re található az 54-es út 8,3 km-nél. Magyaros konyhával rendelkező étterem,mely egyszerre 104 vendég befogadására alkalmas. Mely kiegészül egy önkiszolgáló teremmel és jó idő esetén 36 fős terasszal.
Szolid árak,könnyű megközelíthetőség jó parkolási lehetőség.

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Kettőnk titka
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Húsvét
Húsvét
03.28-04.01.
Granada Hotel Kecskemét

Rigó Vendéglő Kecskemét vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2401 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 24966 feltöltött kép
2021. június 23.barátokkal járt itt
A Kecskemét külterületén működő Rigóba beülni felér egy időutazással. A beltér tiszta, rendezett, de elég személytelen és hangulattalan, a kínálat és az árak visszarepítenek néhány évet. Pontosabban a kínálat 30-40 évet, az árak kb. tízet. Adnak kis adagot is, mely egyébként felér egy teljessel.
Rigó Vendéglő Kecskemét - Külső képRigó Vendéglő Kecskemét - BelsőRigó Vendéglő Kecskemét - Étel/italRigó Vendéglő Kecskemét - Étel/italRigó Vendéglő Kecskemét - Étel/italRigó Vendéglő Kecskemét - Étel/italRigó Vendéglő Kecskemét - Étel/italRigó Vendéglő Kecskemét - Külső kép
Kiváló 2020. augusztus 10.a párjával járt itt
Nyaralni indultunk Kiskőrösre, Kecskemét után megálltunk ebédelni. Törökfái, Matkópuszta után. Nagyon ízletes ragu levest, csülköt és csirkemellet ettünk. A kiszolgálást kiváló volt, igaz nem is voltak túl sokan .
Az árak megfelelőek voltak, közepes árkategóriával.
Nagyon hangulatos teraszon, árnyékos helyen foglaltunk helyett.
Mindenkinek csak ajánlani tudom
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
2020. július 24.egyedül járt itt
Vasárnap reggel 1/2 9 körül álltam meg az 54-es út melletti Rigó vendéglönél. Reggeli ajánlat a pult mögül rántott húsos szendvics volt. Tojásrántottára gondoltam válaszoltam. A konyha csak fél 10-kor nyit, szomorított el a pultos. A hatást látva így folytatta: Tudja mit, megcsinálom.
Kiváló 2013. június 8.a párjával járt itt
Az étterem jó helyen van ételek ízletesek bőségesek a kiszolgálás kiváló. A hely tágas nem füstös az ételeket frissen készítik úgy gondolom legalább is az ízük ezt mutatja én magam is szeretek főzni ezért talán túlzottam is kemény kritikus vagyok. De itt szerintem minden jó volt. Az italok hidegek az ételek melegek voltak. A parkolási lehetőség nagyon jó még teherautóval is.
Rigó Vendéglő Kecskemét a térképen
6034 KecskemétTörökfái 138.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • zártkörű rendezvény lehetősége
H-P
Szo-V