Sasfészek Étterem Kecskemét

2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Sasfészek Étterem Kecskemét vélemények

Kiváló 2015. május 7.a párjával járt itt
Nekem ez az egyik kedvenc éttermem! A felszolgálok kedvesek, az ételek finomak. :) Nagyon színvonalas és kellemes a környezet. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :)Ez a legjobb étterem ahova volt szerencsém betérni, és azóta is ide járunk vissza a családommal, vagy a párommal! :) Nagyon figyelmes, kedves, barátságos pincérek vannak itt! Nem véletlen az sem, hogy rengeteg esküvői vacsorát is tartanak itt!
Kiváló 2014. november 3.a párjával járt itt
Gyulára tartva ebédelni álltunk meg az étteremnél és nagyon jól tettük! Még igazából nyitva sem voltak amikor megérkeztünk, csak készülődtek a nyitáshoz, ennek ellenére nagyon kedvesen invitáltak befelé. A képen látható 2 személyes tálat rendeltük, ami bőséges és nagyon ízletes volt. Az étterem a kerthelyiséggel együtt tiszta és hangulatos. Az árak kifejezetten barátiak. Szívből ajánlom minden arra járónak!
Sasfészek Étterem Kecskemét - Étel/ital
Kiváló 2014. július 14.családjával járt itt
Nagyon finomat az ételek,nagy adagok, jó áron. A kiszolgálás is rendkívül udvarias, a pincérek nagyon segítőkészek. Maga az étterem is szép kialakítású, kulturált. Bő étel-ital választék, a húsételek összhangban vannak a köretekkel, egy szóval : minden tökéletes. Általában a ballagásokat,sikeres vizsgákat,stb.
Kiváló 2014. március 20.családjával járt itt
Gyors és udvarias kiszolgálás. Az étel amit ettünk az halászlé volt tésztával ami bőséges és nagyon finom volt. Az étterembe belépve, halk zene fogadott, ami nagyon kellemes és magával ragadó volt. Azonnal a rendelkezésünkre álltak ami jólesett , mert külföldi kirándulásból tértünk haza és már nagyon vágytunk egy kis finom hazai halászlére, amiben persze nem csalódtunk.
Kiváló 2014. február 28.gyerekekkel járt itt
Többször felkerestem már az éttermet. Családi rendezvényekhez, ballagáshoz vagy csak egy vacsora erejéig kiváló hely. Udvarias kiszolgálás, mértéktartó árak, fenséges ízek és igen emberes adagok várják a vendégeket.Teljes szívemből ajánlom a Hagymaleves buciban és az Urak kedvence fogásukat.
Kiváló 2013. október 22.a párjával járt itt
Én a férjemmel jártam a Sasfészek étteremben júliusban Egy nagyon hangulatos barátságos étteremről van szó !
Az ételek bőségesek és nagyon gusztusosan vannak tálalva , és nagyon finom , az árak elfogadhatóak , a kiszolgálás udvarias ! !
Én a kedvenc ételemet fogyasztottam náluk a brassóit , és mondhatom itt ettem a legfinomabb brassóit és alig bírtam a hatalmas adaggal ! Csak ajánlani tudom az arra utazóknak ! !
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2442 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25652 feltöltött kép
Átlagos 2013. szeptember 24.barátokkal járt itt
Már nézegettük egy ideje a Sasfészek éttermet, amikor autóval felkanyarodtunk Dunaújvárosból jövet az M5-ösre. Idén februárban úgy alakult, hogy be is tudtunk nézni. Négyen rendeltünk négy főételt, s jól tettük, hogy mást nem kértünk, mert gigantikus adagokat adnak, alapvetően korrektül elkészítve.
Sasfészek Étterem Kecskemét - EgyébSasfészek Étterem Kecskemét - Belső
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2013. szeptember 1.a párjával járt itt
Augusztus végén jártunk itt a párommal. Nagyon szép helyen van,tisztasága is remek. Kicsit sokat vártunk a rendelés után,hogy kihozzák az ételt,pedig nem valami extrát rendeltünk,a párom egy pacalt,én egy gombás harcsapaprikást rendeltem. Fél óra múltán végre hozzájutottunk,pedig nem voltak túl sokan.
Sasfészek Étterem Kecskemét - Külső kép
Kiváló 2013. április 25.családjával járt itt
Évek óta itt tartjuk meg a családi ünnepeket, legyen az diplomakiosztó, esküvő, születésnap, vagy egyszerűen csak ha valami finomat szeretnénk enni, akkor is idejövünk. Széles, megújuló étel választék, kiváló minőség, korrekt árak, hihetetlen adagok. Mindig udvarias kiszolgálás, családias hangulat. Tiszta, elegáns, hangulatos belső tér.
Kiváló 2013. április 24.a párjával járt itt
Márton-nap után jártunk Kecskeméten. Már sehol nem tudtak nekünk Sült libacombot, lilakáposztát. . . teljesen elkeseredtünk. Nálunk ez hagyomány. . . nem akartunk eltérni tőle. Végső lehetőségként nyitottunk be a Sasfészekbe. A pincértől megérdeklődtük, hogy van -e esélyünk eme ételhez hozzájuthatni.