Szélmalom Csárda Kecskemét

Szélmalom Csárda KecskemétSzélmalom Csárda Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Napi árak reggelis ellátással
2024.12.28-ig
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Szélmalom Csárda Kecskemét vélemények

Kiváló 2015. április 9.családjával járt itt
A kecskeméti mercedes gyárban voltunk gyárlátogatáson /nagyon jó program,ajánlom /. A Szélmalom csárda látványa is nagyon vonzó. Zárás előtt fél órával érkeztünk, de ennek ellenére nagyon kedves fogadtatásban volt részünk. A pincér nagyon barátságos és segítőkész. Hatalmas nagy adagokat adnak,szépen tálalva, nagyon-nagyon finom .
Kiváló 2015. április 8.gyerekekkel járt itt
A 2015-ös tavaszi szünetet három gyermekünkkel Kalocsa és környékére terveztük. Ennek keretén belül április 5-én Kecskemétet céloztuk, konkrétan a legkisebb magyarországi állatkertet. Hogy mégse éhesen menjünk a "vadak" közé megálltunk a Malom Csárdánál. Már kívülről is lenyűgöző volt, de a bent tapasztaltak mindent felülírtak.
Szélmalom Csárda Kecskemét - Külső képSzélmalom Csárda Kecskemét - Belső
Kiváló 2015. január 22.a párjával járt itt
Férjemmel átutazóban voltunk Kecskeméten. Ebédelni szerettünk volna amikor elmentünk a szélmalom mellett és láttuk, hogy az egy étterem. A külseje már egy bizonyos hangulatot teremtett. Beléptünk és a pincér már szinte kérdezte is ,hogy ebédelni szeretnénk? Rögtön megmutatta hol foglalhatunk helyet és az étlap már is a kezünkben volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 14.a párjával járt itt
2014. október 11. -én jártunk ebben a csárdában. Miután a feleségem kitalálta, hogy még nem járt Kecskeméten, szombaton elmentünk megnézni a várost, a vadasparkot és úgy döntöttünk, hogy keresünk egy jó kis vendéglőt, ahol jót tudunk ebédelni. Miután a programokon túljutottunk, éreztük, hogy közeleg az ebédidő, mert mindkettőnk kezdett megéhezni.
Kiváló 2014. május 28.gyerekekkel járt itt
Az ételek, rendkívül finomak és bőségesek, a kerthelyiség hangulatos, a kiszolgálás szakszerű és udvarias. Gyereknapon voltunk, egy sor ingyenes szolgáltatással várták a gyereket ,(pl. palacsintasütés saját kezűleg, arcfestés stb. )Az ételek ár/érték aránya nagyon jó.