Tepsi Gastropub Kecskemét

Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét

Tepsi Gastropub Kecskemét vélemények

2018. június 25.a párjával járt itt
Nagy várakozásokkal érkeztünk ide, mert előtte a hely oldalán jó kis képeket láttam az ételekről. Miután láttam, hogy a kedvencem, lasagne is kapható, egyértlemű volt a választás. Sajnos azonban miután leadtam a rendelést, jött vissza pár perc múlva a hölgy, hogy nincs lasagne. Jó néven vettem volna, ha azt mondja, hogy elfogyott,de készítenek.
2018. január 15.barátokkal járt itt
Tudatosan választottuk ezt a helyet, egy könnyű ebéd elfogyasztására.
A kínálat nem mondható gazdagnak,sőt az étlapról kiválasztott lasagne-t, sem tudtuk megkóstolni. A kiszolgálással meg voltunk elégedve. Az étel kissé hideg volt, ezt megemlítettük a felszolgálónak, aki teljes értetlenséggel nézett ránk. Kipróbáltuk, visszatérésre nem ösztönöz.
2017. július 9.gyerekekkel járt itt
Nem esküdnék meg rá, de ez gasztro-kocsma mintha a „Na és? bár” helyén működne a Kéttemplom közben, mely Kecskemétnek egyfajta gasztro-utcája, mint a Ráday vagy a Liszt Ferenc tér Budapesten. Vonzóbb volt a vele szemben levő cseh söröző, de egyrészt volánnál ültem, másrészt a velem levő családtagjaim éhesek voltak és nem sörkorcsolyát akartak enni, hanem valami rendes főtt ételt.
Tepsi Gastropub Kecskemét - BelsőTepsi Gastropub Kecskemét - Étel/italTepsi Gastropub Kecskemét - Étel/italTepsi Gastropub Kecskemét - Étel/italTepsi Gastropub Kecskemét - Étel/italTepsi Gastropub Kecskemét - Étlap/itallapTepsi Gastropub Kecskemét - Étel/italTepsi Gastropub Kecskemét - Étel/italTepsi Gastropub Kecskemét - Étlap/itallapTepsi Gastropub Kecskemét - Étlap/itallapTepsi Gastropub Kecskemét - BelsőTepsi Gastropub Kecskemét - BelsőTepsi Gastropub Kecskemét - Étel/ital