Aranyhomok Business & Wellness Hotel Kecskemét
6000 Kecskemét, Kossuth tér 3.

Aranyhomok Business & Wellness Hotel Kecskemét a térképen

Aranyhomok Business & Wellness Hotel Kecskemét értékelése:

2. helyezett a 24 kecskeméti szállás közül
20. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Aranyhomok Business & Wellness Hotel Kecskemét képei

Aranyhomok Business & Wellness Hotel Kecskemét vélemények

2020. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. október 6. - 1 látogató hasznosnak vélte
Még soha sem jártunk ebben a városban, ezért választottuk uticélként. Tetszett, hogy a belváros szívében van a hotel, ami kívűlről kicsit retro ugyan, de bent mindent megettek, hogy ott ne tűnjön annak. Azzal nem számoltunk, hogy a hotel szomszédságában több templom is van, amik bizony vasárnap reggel 6-kor rázendítettek, jó hosszasan.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 16.
Rövid hétvégi városlátogatáson két éjszakát töltöttünk a szállodában. Jellemzően igen jók voltak a tapasztalataink: A szálloda szinte csak pár lépésre van minden fontosabb látnivalótól, de a központi elhelyezkedés ellenére sem zajos a környéke. A riasztó, a szocialista időkből származó küllem mögött kifejezetten kellemes belső fogadja a vendégeket, és ez a kényelmes szobákra is igaz.

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda központi helyen, így minden Kecskeméti rendezvény közelébe található, azonban annak hangja nem zavarja a vendégeket. A parkolás fizetős, de jól megoldott. A személyzet figyelmes, az étkezés finom és elégséges, különösen figyelmes volt az idősebb férfi pincér, a tisztaságra panasz nem lehet.
Válasz az értékelésre - 2020. március 2.
Kedves Kati!

Örömmel olvastuk írásos visszajelzését a sok kedves szóval, kiemelve szállodánk központi elhelyezkedését és a kedves személyzetet. A medencék hőmérsékletével kapcsolatos észrevételét fontolóra vesszük és a többi visszajelzések alapján módosítjuk, amennyiben szükséges a hőfokokat. Reméljük, lesz még alkalmunk Önöket az Aranyhomok szállodában köszönteni!
Gere Dávid (Aranyhomok Business & Wellness Hotel)

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Csillagos ötös szálloda csillagos ötös szolgáltatással és csillagos ötös személyzettel, maximálisan ajánlom mindenkinek, aki ár/érték arányban a legjobbat keresi, mert ez az, mindent köszönünk.
Válasz az értékelésre - 2019. július 21.
Nagyon köszönjük a maximális pontszámokat minden területen és külön köszönjük a kedves szavakat. Reméljük, hogy egy következő alkalommal is Vendégül láthatjuk Önöket szállodánkban.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Legjobban a személyzet hozzáállása tetszett. Kedvesek, segítőkészek voltak akikkel kapcsolatba kerültünk. A tisztasággal kapcsolatban annyi kifogásunk van, hogy a szobában porosak voltak a polcok (pl. az ágy mellettiek). A szállodát azért választottuk, mert a város közepén van. Jobb volna több parkolóhely. Tetszett a wellness részleg.
Válasz az értékelésre - 2019. március 1.
Köszönjük a kedves szavakat és hogy időt szánt szállodánk értékelésére. Örülünk, hogy személyzetünk mindenben a segítségére tudott lenni Önöknek, részükre továbbítjuk dicsérő szavait. Szobaasszonyaink minden nap lelkesen és körültekintően végzik munkájukat, hogy az Ön által írt esetek ne fordulhassanak elő, természetesen az ő munkájukba is csúszhat néha hiba.
Gere Dávid (Aranyhomok Business & Wellness Hotel)
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Nagyon tetszett a személyzet hozzáállása, segítőkészsége. Az első nap elfoglalt szobánkban nem működtek a TV csatornák. A recepciós hölgy felajánlotta a szobacserét, illetve, hogy másnapra hív szakembert. Másnap mégis szobát cseréltünk, ami gyorsan és akadály mentesen ment. Az ételnél sajnos nem volt nagy választék.
Válasz az értékelésre - 2019. február 3.
Köszönjük a pozitív visszajelzést, igyekszünk a Vendégeink kényelmét minden részlegen biztosítani. Az étkezésekkel kapcsolatos felvetéseit továbbítjuk az illetékes részleg felé. Sajnos csak egy minimális létszám esetén tudunk büfévacsorát biztosítani félpanziós Vendégeink részére.
Mindezek ellenére reméljük, hogy egy másik időpontban újra Vendégeink között köszönthetjük Önöket.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép környezetben álló szálloda az Aranyhomok Hotel. A kecskeméti emberek segítőkészek és vendégszeretőek, nem csupán a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat feleségemmel és 12 éves lányunkkal ebben a gyönyörű városban. A hotelben pedig kedves, mosolygós a személyzet, még a parkolásban is segítettek. Remek a konyha, jó a wellness, van két lift, a szoba tágas.

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Kiváló helyen van a szálloda, a parkolás egyszerű gyors. A szoba közvetlenül a térre nézett, nagyon kényelmes, jó elrendezésű, kellemes a fekvőhely. A fürdőszoba tiszta szinte tökéletes.
Negatívum nincs!
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 28.
Köszönjük a pozitív értékelést és a magas pontszámokat! Mindig igyekszünk a Vendégek igényeit maximálisan kiszolgálni. Ezért külön örülünk, hogy a frissen felújított főtéri Superior szobával is elégedett volt. Várjuk vissza legközelebb is.
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
A személyzet tagjai nagyon kedvesek,segítőkészek. Mindent megkaptunk ami a foglalásban szerepelt. A szálloda tiszta, reggeli és a vacsora bőséges, az ételek finomak. A wellness részleg is nagyon kellemes, kár hogy hétköznap délelőttönként zárva van. Az elhelyezkedése is nagyon jó, mivel a belvárosban van célszerű parkolót foglalni.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 7.
Nagyon köszönjük a majdnem maximális pontszámait és a mindenre kiterjedő pozitív értékelését. Megerősít minket abban, hogy érdemes dolgozni és a Vendéget szem előtt tartva kialakítani szolgáltatásainkat. A szálloda dolgozói is ezekből a visszajelzésekből merítenek erőt és új lendületet a folytatáshoz. Várjuk Önöket máskor is szeretettel.
Gyurgyik Gábor (Aranyhomok Business & Wellness Hotel)
2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes volt az itt töltött idő,jól éreztük magunkat a baráti társasággal. Nagyon szép a kilátás a szobákból,csendes nyugodt hely! Minden szép tiszta volt,az étel bőséges valamint nagyon finom! A személyzet nagyon barátságos, kedves,valamint nagyon figyelmes! Amit hiba-ként tudnék megemlíteni az a medence hőmérséklete. Számunkra elég hideg volt!
Válasz az értékelésre - 2018. április 12.
Nagyon köszönjük a mindenre kiterjedő pozitív értékelését és a magas pontszámokat. A medence hőmérsékletével kapcsolatos visszajelzését mindenképp továbbítjuk a vezetőség felé. Várjuk máskor is Önöket szeretettel!
Gyurgyik Gábor (Aranyhomok Business & Wellness Hotel)

Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness centrum és fitness terem használattal, fürdőköntössel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, wellness szolgáltatás kedvezménnyel
2021.09.01. - 2021.12.19.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 40.750,- Ft/család/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, finn-, infraszauna és gőzkabin használattal, meglepetés bekészítéssel
Érvényes: 2021.12.22-ig
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
Akár 1 éjszaka 29.337,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, meglepetés bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, aroma masszázzsal, TRX használattal, parkolással
Érvényes: 2021.12.22-ig
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 11.850 - 18.032,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, pályakilátással, Wi-Fi internet hozzáféréssel, parkolással
Érvényes: 2022.01.31-ig
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 19.234 - 25.417,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Tófürdő használattal, igénybe vehető játékokkal, játszószobával, gyermek animációs programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.08.31-ig
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 4.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.31-ig
Nyugi Tanya
Magyartés
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Érvényes: 2022.06.22-ig
Barack Thermal Apartmanok
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 6.950 - 12.950,- Ft/fő/éj között: önellátással, Gyógy- és Élményfürdő használattal, parkolással
Érvényes: 2022.12.29-ig
Termál Hotel Vesta
Tápiószecső
2 nap/1 éjszaka 19.000 - 29.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, parkolással, horgásztó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.02.27-ig
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 9.000,- Ft/fő/éj között: önellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.06.30-ig
Kecskemét
1-2 éjszaka 19.275,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és csokoládé bekészítéssel, korlátlan limonádé fogyasztással, italkuponnal, belépőkkel, wellness részleg használattal
Érvényes: 2021.08.28-ig

Szállodák Kecskeméten és környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét
Kecskemét új, exkluzív szállodája, a Granada Wellness, Konferencia és Sport Hotel a belvárostól...
Nyári szünidei akció (min. 3 éj)
Édes kettesben (1 éjtől)
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)

KecskemétX