Aranyhomok Business & Wellness Hotel Kecskemét
6000 Kecskemét, Kossuth tér 3.

Aranyhomok Business & Wellness Hotel Kecskemét a térképen

Aranyhomok Business & Wellness Hotel Kecskemét értékelése:

1. helyezett a 24 kecskeméti szállás közül
17. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Aranyhomok Business & Wellness Hotel Kecskemét képei

Aranyhomok Business & Wellness Hotel Kecskemét vélemények

2019. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szálloda központi helyen, így minden Kecskeméti rendezvény közelébe található, azonban annak hangja nem zavarja a vendégeket. A parkolás fizetős, de jól megoldott. A személyzet figyelmes, az étkezés finom és elégséges, különösen figyelmes volt az idősebb férfi pincér, a tisztaságra panasz nem lehet.
Válasz az értékelésre - 2020. március 2.
Kedves Kati!

Örömmel olvastuk írásos visszajelzését a sok kedves szóval, kiemelve szállodánk központi elhelyezkedését és a kedves személyzetet. A medencék hőmérsékletével kapcsolatos észrevételét fontolóra vesszük és a többi visszajelzések alapján módosítjuk, amennyiben szükséges a hőfokokat. Reméljük, lesz még alkalmunk Önöket az Aranyhomok szállodában köszönteni!
Gere Dávid (Aranyhomok Business & Wellness Hotel)

2019. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. július 9.
Csillagos ötös szálloda csillagos ötös szolgáltatással és csillagos ötös személyzettel, maximálisan ajánlom mindenkinek, aki ár/érték arányban a legjobbat keresi, mert ez az, mindent köszönünk.
Válasz az értékelésre - 2019. július 21.
Nagyon köszönjük a maximális pontszámokat minden területen és külön köszönjük a kedves szavakat. Reméljük, hogy egy következő alkalommal is Vendégül láthatjuk Önöket szállodánkban.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 11.
Legjobban a személyzet hozzáállása tetszett. Kedvesek, segítőkészek voltak akikkel kapcsolatba kerültünk. A tisztasággal kapcsolatban annyi kifogásunk van, hogy a szobában porosak voltak a polcok (pl. az ágy mellettiek). A szállodát azért választottuk, mert a város közepén van. Jobb volna több parkolóhely. Tetszett a wellness részleg.
Válasz az értékelésre - 2019. március 1.
Köszönjük a kedves szavakat és hogy időt szánt szállodánk értékelésére. Örülünk, hogy személyzetünk mindenben a segítségére tudott lenni Önöknek, részükre továbbítjuk dicsérő szavait. Szobaasszonyaink minden nap lelkesen és körültekintően végzik munkájukat, hogy az Ön által írt esetek ne fordulhassanak elő, természetesen az ő munkájukba is csúszhat néha hiba.
Gere Dávid (Aranyhomok Business & Wellness Hotel)
2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 28.
Nagyon tetszett a személyzet hozzáállása, segítőkészsége. Az első nap elfoglalt szobánkban nem működtek a TV csatornák. A recepciós hölgy felajánlotta a szobacserét, illetve, hogy másnapra hív szakembert. Másnap mégis szobát cseréltünk, ami gyorsan és akadály mentesen ment. Az ételnél sajnos nem volt nagy választék.
Válasz az értékelésre - 2019. február 3.
Köszönjük a pozitív visszajelzést, igyekszünk a Vendégeink kényelmét minden részlegen biztosítani. Az étkezésekkel kapcsolatos felvetéseit továbbítjuk az illetékes részleg felé. Sajnos csak egy minimális létszám esetén tudunk büfévacsorát biztosítani félpanziós Vendégeink részére.
Mindezek ellenére reméljük, hogy egy másik időpontban újra Vendégeink között köszönthetjük Önöket.

Mobilról küldte. | 2018. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon szép környezetben álló szálloda az Aranyhomok Hotel. A kecskeméti emberek segítőkészek és vendégszeretőek, nem csupán a szállodában. Nagyon jól éreztük magunkat feleségemmel és 12 éves lányunkkal ebben a gyönyörű városban. A hotelben pedig kedves, mosolygós a személyzet, még a parkolásban is segítettek. Remek a konyha, jó a wellness, van két lift, a szoba tágas.

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 18.
Kiváló helyen van a szálloda, a parkolás egyszerű gyors. A szoba közvetlenül a térre nézett, nagyon kényelmes, jó elrendezésű, kellemes a fekvőhely. A fürdőszoba tiszta szinte tökéletes.
Negatívum nincs!
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 28.
Köszönjük a pozitív értékelést és a magas pontszámokat! Mindig igyekszünk a Vendégek igényeit maximálisan kiszolgálni. Ezért külön örülünk, hogy a frissen felújított főtéri Superior szobával is elégedett volt. Várjuk vissza legközelebb is.
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 21.
A személyzet tagjai nagyon kedvesek,segítőkészek. Mindent megkaptunk ami a foglalásban szerepelt. A szálloda tiszta, reggeli és a vacsora bőséges, az ételek finomak. A wellness részleg is nagyon kellemes, kár hogy hétköznap délelőttönként zárva van. Az elhelyezkedése is nagyon jó, mivel a belvárosban van célszerű parkolót foglalni.
Válasz az értékelésre - 2018. szeptember 7.
Nagyon köszönjük a majdnem maximális pontszámait és a mindenre kiterjedő pozitív értékelését. Megerősít minket abban, hogy érdemes dolgozni és a Vendéget szem előtt tartva kialakítani szolgáltatásainkat. A szálloda dolgozói is ezekből a visszajelzésekből merítenek erőt és új lendületet a folytatáshoz. Várjuk Önöket máskor is szeretettel.
2018. áprilisban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. április 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon kellemes volt az itt töltött idő,jól éreztük magunkat a baráti társasággal. Nagyon szép a kilátás a szobákból,csendes nyugodt hely! Minden szép tiszta volt,az étel bőséges valamint nagyon finom! A személyzet nagyon barátságos, kedves,valamint nagyon figyelmes! Amit hiba-ként tudnék megemlíteni az a medence hőmérséklete. Számunkra elég hideg volt!
Válasz az értékelésre - 2018. április 12.
Nagyon köszönjük a mindenre kiterjedő pozitív értékelését és a magas pontszámokat. A medence hőmérsékletével kapcsolatos visszajelzését mindenképp továbbítjuk a vezetőség felé. Várjuk máskor is Önöket szeretettel!

2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. december 13.
Szinte minden tökéletes volt, jól éreztük magunkat. Az ételek bőségesek, finomak, bár félpanziót vasárnap csak ebéddel tudnak biztosítani, amit csak ott tudtunk meg, nehezen találtunk vacsorázó helyet. A wellness nagyon jó volt, bár fürdőköntös nem volt a szobában. Csendes volt,pedig központi helyen van! ! A személyzet nagyon segítőkész! !
2017. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. október 24.
Kedvesek a recepciósok,tiszta, elegáns a szálloda, gyönyörű a panoráma a virágos ekélyről, csend és nyugalom volt körülöttünk, ízlése a szoba berendezése, kényelmesek a fekhelyek, egyszerű, de szép a fürdőszaba, kedves a személyzet,finom volt a reggeli, udvarias a kiszolgálás, jó, hogy van parkolási lehetőség az udvarban,jól éreztük magunkat, jövünk újra.
Válasz az értékelésre - 2017. október 25.
Nagyon köszönjük a maximális pontszámait és a mindenre kiterjedő pozitív értékelését. Megerősít minket abban, hogy érdemes dolgozni és a Vendéget szem előtt tartva kialakítani szolgáltatásainkat. A szálloda dolgozói is ezekből a visszajelzésekből merítenek erőt és új lendületet a folytatáshoz. Várjuk Önöket máskor is szeretettel.

Kecskemét
2-3 éjszaka 14.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, fürdőbelépővel, városnéző túrával, az éjszakák számától függően vadaspark belépővel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, wellness szolgáltatás kedvezménnyel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Sport Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 6.850 - 9.995,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 9.300 - 16.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
Érvényes: 2020.12.27-ig
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-4 éjszaka 17.011,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, a foglalt éjszakák számától függően programokkal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.31-ig
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 15.556 - 26.094,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, pályakilátással, Wi-Fi internet hozzáféréssel, parkolással
Érvényes: 2021.08.01-ig
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Príma Vendégház
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.04-ig
Dream Horse Apartman
Cserkeszőlő
2 nap/1 éjszaka 5.720,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.05.31-ig
Éjjeli Bagoly Panzió
Szentes
2 nap/1 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.04-ig
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 17.475,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 15.550,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, wellness kuponnal, Vadaspark belépővel
Érvényes: 2020.08.23-ig

Szállodák Kecskemét környékén
Hotel Aquarell Cegléd
Aquarell nyár (min. 2 éj)
Nádas tóparti nyár (min. 2 éj)
Alföldi wellness (min. 2 éj)

KecskemétX