Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét ★★★★

a 26 kecskeméti szállás közül
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel KecskemétGranada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét

A Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel legnépszerűbb csomagjai

Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Granada Élmények (min. 2 éj)
Granada Élmények
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Pünkösd (min. 2 éj)
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő - Két éjszakás ajánlat
2024.06.21-ig
Hotel Kapitány Sümeg

Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét vélemények

2014. január 8.a párjával járt itt
Hangulatos, család centrikus szálloda. Kedves és mosoly személyzet. Szép környezet, rendezett parkkal, igaz a köd nem sokat engedett látszattani. A szobánk kellemes, -sikerült a nem standard szobát kivennünk kedvező áron (és ha már itt tartok Ár-érték arányból ötös a szálloda)nagy, tiszta és egyedi.
Szörnyű 2015. augusztus 31.gyerekekkel járt itt
A szállods gyönyörü helyen van. A játszótér meseszép. A kiszolgálás mind az étteremben mind a recepcion katasztrofa. Alig állnak szóba az emberrel ha kérsz valamit akkor fejeket vágnak. Mintha minden nehezükre esne. Az étteremben ha leülsz az aztalhoz akkor nem jönn oda senki neked kell étlapot kérni és a rendelést is bemondani a pultnál.
Kiváló 2019. június 26.gyerekekkel járt itt
Nagyon gyerekbarát, a wellnes kicsi de ha mindenki elment akkor privát a jakuzzi :). Kaja ízletes és változatos, kiszolgálás nagyon jó (profi pincérek,recepció is átlagon felüli). Minden helyiség fal hűtéssel-fűtéssel ellátott. Óriási zöld gyep, mezitláb az igazi. Fákkal fedett gyerekjátszótér, csocsó, pinpong, playstation 3, biliárd, focipálya,stb. . . A recepción olcsóbban lehet jegyet venni a kecskeméti vadasparkba :)
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Medence/kertGranada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Medence/kertGranada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Külső képGranada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét - Medence/kert
Kiváló 2018. május 16.gyerekekkel járt itt
Gyerekekkel ide érkezőknek igazi Paradicsom a szálloda a gyönyörű parkjával, sok-sok fa játékával, kisállataival. A személyzet minden tagja maximálisan kedves, azon van, hogy a vendég jól érezze magát. Az ételek finomak és választékosak. A wellness részleg nem túl nagy, de a sok szabadidős lehetőség miatt eloszlottak a vendégek, így sosem volt zsúfolt.
Kiváló 2017. augusztus 5.gyerekekkel járt itt
Rend és tisztaság mindenhol! Az ételek mennyisége és minősége pazar! A kalandpark hatalmas, a wellness szuper, a személyzet mindig mosolyog, figyelmes, segítőkész. Kérdés/kérés esetén azonnal segítenek. 5 csillagos a hely! Amit picit hátránynak éreztem, hogy a nyaralás ideje alatt 40 fok volt, kivételesen vonattal érkeztünk, de a szálloda nem ajánlotta fel, hogy értünk jön vagy kivisz az állomásra.
Szörnyű 2016. október 23.a párjával járt itt
Tisztelettel! Nem szoktam értékeléseket írni, most is csak azert teszem hogy mas ne kerüljön ebbe a helyzetbe. A szemelyzet, főleg a recepció viselkedése es beszédstílusa kritikán aluli, egy fiatal felszolgalon es a wellness részleg vezetőjén kívül senki mas nem hallott a kedves önzetlen segítség es segítőkeszsegről.
Gyenge 2016. március 2.gyerekekkel járt itt
1 éjszakát töltöttünk ott, de kár volt. 2 felnőtt 1 gyermek félpanzióval. A törülköző száma 1 kicsi, 1 nagy 2 felnőttre, később kérésre hoztak. A Tv-nek nem volt távirányítója, a recepciónál szólva, fél nap után lett. 1 medence, 1 jakuzzi, plusz szauna, sókabin, ez mind oké, csak a medencét senki nem tudta használni, mert olyan hideg volt a víz.
Szörnyű 2016. január 8.a párjával járt itt
A párommal jártam a szállodában, gondoltuk, hogy meglepjük magunkat egy kis wellness-el. Félpanziós ellátást kértünk, amelyből a vacsora ízében és mennyiségben kifogástalan volt, a reggeli azonban egy alacsonyabb szintű panziós reggelinek felel meg.
Kiváló 2013. október 22.a párjával járt itt
Gyönyörű környezet,gyönyörű park. Kényelmes szobák. Ajánlom a VIP szobákat: körágy,jakuzzi a szobában,hatalmas erkély. A Welness rész minden igényt kielégít. Családoknak is ajánlom hatalmas kertjével, játszóterével. A szobák egyediek, tágasak. A személyzet kedves és udvarias. Ár-érték aránya kíváló. Rendezvények színhelyének is választhatja bárki.
Kiváló 2013. április 25.gyerekekkel járt itt
Március 15-én voltunk a családommal ebben a hotelben. Maximálisan meg voltunk elégedve mindennel. A szabadtéri játékokat nem tudtuk sajnos kipróbálni, mert hó volt, de ide biztosan visszamegyünk még nyáron is, már csak azért is mert szertném megnézni a nyári udvart, mivel a képek alapján nagyon szép lehet.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel Kecskemét a térképen
6000 KecskemétHarmónia u. 23.
• szauna • Fitnessz center • Spa & wellness center • masszázs • szolárium • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence • Kneipp taposómedence • napozóterasz
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, kamerával felügyelt: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 8 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 8 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 8 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • paleo étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár