8784 Kehidakustány, Zalaszentlászló

Wellness csomagok Kehidakustány városában

Vadvirág Étterem Kehidakustány vélemények

Mobilról küldte. | 2019. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. június 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Csalàddal, kisgyerekkel, öten jàrtunk arra, gondoltuk beugrunk egy korai ebébre. 11:30-kor jókedvűen robugtunk be az étterembe, egy morcos pincér àllta utunkat és megkérdezte, hogy miben segíthet. Közöltük, hogy ebédelni jöttünk ő pedig ellentmondàst nem tűrően jelezte, hogy csak délben nyitnak.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 6.
Az ittjartam. hu alapján választottuk ezt a helyet. Jó döntésnek bizonyult. Az étterem tele volt, és nem volt asztalfoglalásunk, de megoldották. :) A belső, légkondícionált részben kaptunk asztalt. Azonnal kaptunk étlapot, majd 2 perc múlva a pincér felvette a rendelésünket. A választásunk egészben sült csülök, baconos, gombás, gyöngyhagymás raguval, sült burgonyával.

Mobilról küldte. | 2015. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. április 8.
Tökéletes környék, szerintem fantasztikus helyen van az étterem. Tiszta, rend van, a személyzet illedelmes s megfelelő! Zárás előtt 30 percel érkeztünk Szombaton, mégsem küldtek el! Kédzségessek s kedvesek voltak. Tehát csak pozitívat tudok mondani s ajánlani mindenkinek!

2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. január 13.
Tök jó falusi étterem, rengeteg pizzaválaszték, hamburgerválaszték és sok ételeik is vannak ezek mellett. Ételek finomak voltak. A felszolgáló kedves volt. Német barátunkat is 100%ban értette. A panzió az árához képest jó és felszerelt, ingyenes parkolás, ingyenes tv és wifi használat. A panzióban saját fürdő saját tv minden nem kell idegen vendégekkel lenni, mert más egy időben nem tartózkodhat ott.

Mobilról küldte. | 2014. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 11. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem egy nagy durranàs,az ételek átlagosak,ehetők de semmi extra!Egy falusi étteremi viszonykatban igen drága!

2013. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2014. június 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kiváló konyhájukban mesterszakácsok ínyenc remekei, pompás étkei szolgálnak élvezetül, amelyből igazán érdemes csemegézni! Étlapjuk 3 nyelven íródott, ezért az országba érkező turisták is könnyedén választhatnak. Közel 100 étel és temérdek pizza közül válogathat a vendég. Az étterem mellett egy panziót is üzemeltetnek, melyben magas a szobák színvonala.

Legnépszerűbb csomagok Kehidakustányban és környékén
Barbara Apartmanház
Kehidakustány
4 nap/3 éjszaka 5.983,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, két estére vacsorával, kerékpár használattal, kedvezményes masszázzsal, kerékpár használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.10. - 2020.04.10.
Club Dobogómajor
Cserszegtomaj
3 nap/2 éjszaka 14.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szabadidős programokkal, masszázskuponnal, teniszpálya használattal, parkolással
2020.04.09. - 2020.04.13.
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.150 - 8.000,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.09.02. - 2020.08.31.
Hunguest Hotel Hélios
3 nap/2 éjszaka 11.690 - 14.190,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőhasználattal, sport- és kulturális programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.01. - 2021.01.04.
Joó-tó Rönk-vendégház
Marcalgergelyi
3 nap/2 éjszaka 30.000 - 32.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.05.03. - 2020.09.30.
Hotel Bacchus
3 nap/2 éjszaka 11.350,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, Bormúzeum megtekintéssel, parkolással
2020.04.14. - 2020.06.24.

Szállodák Kehidakustány környékén
Hotel Panoráma Balatongyörök Kehidakustány
Hunguest Hotel Pelion  Kehidakustány
Palace Hotel  Kehidakustány
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Pelion nyár előfoglalási kedvezménnyel (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

Vadvirág Étterem KehidakustányX