Vadvirág Étterem Kehidakustány

a 8 kehidakustányi étterem közül
étterem, családi
Vadvirág Étterem Kehidakustány

Barbara Apartmanház Kehidakustány - Családi ajánlat a márciusi ünnepekben
Családi ajánlat a márciusi ünnepekben
2024.04.07-ig
Barbara Apartmanház Kehidakustány
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő - Senior ajánlat félpanzióval
Senior ajánlat félpanzióval
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Vadvirág Étterem Kehidakustány vélemények

Szörnyű 2019. június 8.gyerekekkel járt itt
Csalàddal, kisgyerekkel, öten jàrtunk arra, gondoltuk beugrunk egy korai ebébre. 11:30-kor jókedvűen robugtunk be az étterembe, egy morcos pincér àllta utunkat és megkérdezte, hogy miben segíthet. Közöltük, hogy ebédelni jöttünk ő pedig ellentmondàst nem tűrően jelezte, hogy csak délben nyitnak.
Kiváló 2018. augusztus 6.a párjával járt itt
Az ittjartam. hu alapján választottuk ezt a helyet. Jó döntésnek bizonyult. Az étterem tele volt, és nem volt asztalfoglalásunk, de megoldották. :) A belső, légkondícionált részben kaptunk asztalt. Azonnal kaptunk étlapot, majd 2 perc múlva a pincér felvette a rendelésünket. A választásunk egészben sült csülök, baconos, gombás, gyöngyhagymás raguval, sült burgonyával.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. április 8.a párjával járt itt
Tökéletes környék, szerintem fantasztikus helyen van az étterem. Tiszta, rend van, a személyzet illedelmes s megfelelő! Zárás előtt 30 percel érkeztünk Szombaton, mégsem küldtek el! Kédzségessek s kedvesek voltak. Tehát csak pozitívat tudok mondani s ajánlani mindenkinek!
Kiváló 2015. január 13.barátokkal járt itt
Tök jó falusi étterem, rengeteg pizzaválaszték, hamburgerválaszték és sok ételeik is vannak ezek mellett. Ételek finomak voltak. A felszolgáló kedves volt. Német barátunkat is 100%ban értette. A panzió az árához képest jó és felszerelt, ingyenes parkolás, ingyenes tv és wifi használat.
Vadvirág Étterem Kehidakustány - Mosdó
Gyenge 2014. június 11.a párjával járt itt
Nem egy nagy durranàs,az ételek átlagosak,ehetők de semmi extra!Egy falusi étteremi viszonykatban igen drága!
2014. június 10., kollégákkal járt itt
Kiváló konyhájukban mesterszakácsok ínyenc remekei, pompás étkei szolgálnak élvezetül, amelyből igazán érdemes csemegézni! Étlapjuk 3 nyelven íródott, ezért az országba érkező turisták is könnyedén választhatnak. Közel 100 étel és temérdek pizza közül válogathat a vendég. Az étterem mellett egy panziót is üzemeltetnek, melyben magas a szobák színvonala.