Kehida Family Resort Kehidakustány

Kehida Family Resort Kehidakustány
Kehida Family Resort KehidakustányKehida Family Resort Kehidakustány
Kehida Family Resort KehidakustányKehida Family Resort Kehidakustány

Kehida Family Resort Kehidakustány bemutatkozása

Hévíztől északra, Kehidakustányban található a Kehida Family Resort, a Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő közvetlen szomszédságában. A szálloda kényelmes szobákkal, saját wellnessrészleggel várja vendégeit, a környéken pedig számtalan programra nyílik lehetőség.

Barbara Apartmanház Kehidakustány - Kedvező ajánlat
Villa Plattensee Vonyarcvashegy
25.080 Ft / 2 fő / éj-től büféreggelivel

Kehida Family Resort Kehidakustány vélemények

2014. július 26.családjával járt itt
Ez év Júliusában töltöttünk itt családommal 3 napot! A Szállás tiszta, kényelmes volt, apartmanszerű szobát kaptunk. Félpanziós ellátásban a reggeli a hotelben volt, és ami kicsit hátrány, hogy a vacsi egy étteremben volt a közelben. A wellnes részleg kicsi, de nagyon családias, és a kinti medencének nagyon jó hűs a vize.
2014. július 22.a párjával járt itt
Júliusban töltöttünk el pár kellemes napot itt a férjemmel. Az apartman kényelmes, tiszta, bár az ágyneművel és a törülközővel volt némi fennakadás, de estére megérkezett. A wellness részleg a képek alapján nagyobbnak tűnt, de végül is használható volt. A szállás nagy előnye, hogy közel van a fürdőhöz és kedvezményes jegyet is tudnak biztosítani a recepción.
2014. június 5.gyerekekkel járt itt
Párommal és kisfiammal jártuk tavaly júniusban itt. A szobák tiszták, kényelmesek. A személyzet segítőkész. A reggeli nagyon jó volt, a gyermekekre is gondolnak. Sajnos a vacsora egy közeli vendéglőbe volt, ami katasztrofális. Az étterem dolgozói flegmák, az ételre másfél órát vártunk, hidegen kaptuk meg, a 14 hónapos kisfiamnak nem bírtak adni semmit.
Kehida Family Resort Kehidakustány - WellnessKehida Family Resort Kehidakustány - Külső kép
2014. május 7.a párjával járt itt
Nagyon jó kis hely! Ajánlani tudom mindenkinek! A wellnes részlegen volna mit fejleszteni,de azt leszámítva csillagos 5-ös. A párommal voltunk április elején.
2014. április 23.a párjával járt itt
A párommal voltunk, most márciusban és nagyon jól éreztük magunkat,meg voltunk elégedve mindennel. Nagyon jó volt a kiszolgálás,kedvesek voltak a személyzet tagjai. A reggeli bőséges és választékos volt. Az ebéd vagy vacsora nem a szállodában volt ha nem pár percre egy étteremben,de csak jót mondhatunk arról is.
Kehida Family Resort Kehidakustány - Medence/kert
2013. november 20.a párjával járt itt
2013 júliusban töltöttünk el párommal 7 éjszakát a hotelben. A személyzettel maximálisan meg voltunk elégedve, készségesek, udvariasak voltak. Az apartman nagyon kényelmes, a berendezés egyszerű, de kényelmes. A masszázs szolgáltatást vettem igénybe néhányszor, amit egy hölgy csinált, az kitűnő volt.
2013. november 20. járt itt
2013. nyarán töltöttünk majdnem egy hetet a hotelben. A szoba remek volt, bár hiányoltam a napi takarítást. A reggeli bőséges volt, de nem volt elég változatos. A vacsora szuper és nagy adag volt a közeli étteremben. A személyzet nagyon aranyos és segítőkész volt. A közeli termál fürdő szuper. A szálloda termeál részlge pici, a szauna jó volt.
2013. július 28.gyerekekkel járt itt
2013. júliusában töltöttünk itt 5 napot. A szállás szép és tiszta volt. A szoba rendezett és tágas, szép nagy volt az erkély is. A személyzet nagyon kedves volt, első nap gondunk volt a tévével és rögtön kicserélték. A wellness részleg pici, de a közelben lévő Kehida Termálfürdő ezt pótolja, nagyon praktikus a nyári bejárat.
2013. április 23.gyerekekkel járt itt
Gyönyörű,modern,tiszta pedáns környezet,szobák! Kiemelem a zárt parkolót! Nagyra értékelnék a gyermekes családok a külső udvar játszótér bővítését,parkoló autók előtt kis kerítéssel apró gyerekek védelme fontos. A Wellness igen picike,sajnos eléggé hideg a víz benne,fáztunk! Sokan fájlalták a Wellness részleg korai zárását!
2013. február 4.a párjával járt itt
A szoba amiben mi laktunk 2 napig nagyon színvonalas szép és TISZTA volt:)
Személyzet nagyon segítőkészek és kedvesek voltak! ! ! Viszont ami miatt mi többet nem megyünk önökhöz annak oka csupán annyi,hogy a Wellness részleg nagyon pici:(Egy medence és a víz is hideg benne. Ezt kéne tovább fejleszteni és akkor biztos,hogy mennénk máskor is. De összességében nagyon jól éreztük magunkat.