Ibolya Vendégház Kehidakustány
8786 Kehidakustány, Petőfi Sándor u. 5.

Ibolya Vendégház Kehidakustány a térképen

Ibolya Vendégház Kehidakustány értékelése:

1. helyezett a 62 kehidakustányi szállás közül
35. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1083 szállás közül

Ibolya Vendégház Kehidakustány bemutatkozása

A kehidakustányi gyógyfürdőtől mindössze 800 méterre várja vendégeit az Ibolya Vendégház. A csendes, nyugodt környezet jó alapja lehet a feltöltődésnek, a fürdőzés pedig az aktív kikapcsolódásnak. A négy, jól elszeparált apartman minden igényt kielégítő komfortot nyújt lakóinak.

Ibolya Vendégház Kehidakustány képei

Szállások Kehidakustány városában
Wellness csomagok Kehidakustány városában

Ibolya Vendégház Kehidakustány vélemények

2019. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 3.
4 éjszakát töltöttünk az Ibolya Vendégházban. Az ár nagyon kedvező volt, a négy személyes apartmant vettük igénybe. Az udvar rendezett, a szállás szép, tiszta, kényelmes. A tulajdonosok (Ibolya néni és Pista bácsi) nagyon kedvesek, figyelmesek, bármivel tudtunk hozzájuk fordulni. Saját termesztésű paradicsom-csomagot kaptunk útravalónak.

2019. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. július 28.
Egy hetet töltöttünk párommalaz Ibolya vendégházban! Udvarra néző földszintes szobában! Kényelmes ágy,tisztaság,családias hangulat! Minden elérhető távolságban,vendéglátóhely ,közért ,buszmegálló fürdő! Kedves vendéglátók akik segítenek a környék látnivalóit felfedezni! Mi nem kocsival voltunk,így kissé nehézkeseb lett volna a Deák kúriát meglátogatni!

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28.
A ház legnagyobb előnye a kiváló ár/érték arány. Kedves vendéglátók, jól használható, de nem a legújabb felszerelés, zárt parkoló, gyermekbarát kert (hinta, csúszda, trambulin), kerti grill ill. bográcsozási lehetőség kb. 10-12 személy számára alkalmas kerti pavilonnal. A leggyengébb láncszem sajnos az ágy.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. augusztus 9.
Gyönyörű környezet,tiszta csendes vendégház.A gyerekek egy percre sem unatkoztak.Mindenkinek csak ajánlani tudjuk aki vágyik egy kis csendre nyugalomra.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 19.
Nagyon jól éreztük magunkat az Ibolya Vendégházban. Szép tiszta környezet. A háziak is nagyon kedvesek és szolgálatkészek voltak. A közelben tudtunk ebédelni. Szeretnénk majd máskor is itt megszállni. A fürdő sem volt messze. Összefoglalva minden jó és szép volt. Ajánlani fogom ismerőseimnek is. Köszönjük. Üdvözlettel: Gombor Mária.

Szerencsemák Panzió
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 11.900,- Ft/fő/éjtől: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, korai bejelentkezéssel, zene és fényterápiás szauna használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.01-ig
Barbara Apartmanház
5-7 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éjtől: önellátással
2021.07.01. - 2021.08.31.
Admirál Villa Kehida
Kehidakustány
3 nap/2 éjszaka 10.900 - 15.900,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Petra Apartmanház
Malomkert Kehida Apartmanház
Kehidakustány
2 nap/1 éjszaka 3.475 - 5.225,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel

Szállodák Kehidakustány környékén
Hotel Vital Zalakaros
2=3 feltöltődés Hévízen (min. 3 éj)
Tavaszi-Téli feltöltődés (min. 3 éj)
Pünkösd (min. 1 éj)

KehidakustányX