Jóbarát Vendéglő Keszthely

Jóbarát Vendéglő Keszthely
Jóbarát Vendéglő KeszthelyJóbarát Vendéglő Keszthely
Jóbarát Vendéglő KeszthelyJóbarát Vendéglő Keszthely

Jóbarát Vendéglő Keszthely bemutatkozása

Vendéglőnk Keszthelyen a Martinovics utca és a Tapolcai út sarkán található. Étlapunkon elsősorban magyaros, de nemzetközi ételek is szerepelnek. Változatos hétvégi ajánlatainkat keresse éttermünkben ! Vállalunk családi és céges rendezvényeket, valamint esküvőket 85 főig.

Nussbaum Panzió Keszthely - Napi árak teljes előrefizetéssel
Ensana Thermal Sárvár
42.000 Ft / 2 fő / éj-től bőv. félpanzióval

Jóbarát Vendéglő Keszthely vélemények

Kiváló 2016. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Kitűnő hely, kiváló figyelmes kiszolgálás, házias ízek. Ajánlom mindenkinek
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. augusztus 3.családjával járt itt
Már évek óta járunk nyaralni Gyenesdiásra. Rendszeresen megfordulunk az étterembe. Mindig megvoltunk elégedve az ételekkel, a kiszolgálással. Érkeztünk már késő este is mikor már sehol nem szolgáltak ki vacsorával, itt viszont kaptunk. életem első sajttortáját is itt ettem. Azóta is szeretem. A pincérek kedvesek, segítőkészek, figyelmesek. A választék megfelelő.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. július 27.gyerekekkel járt itt
Kellemes látvány, nagy árnyas terasszal, ahová azonnal le is ültünk. . DE MINEK? negyed óra elteltével bementünk magunknak étlapért. . Újabb negyed óra múlva bementem, hogy megkérdezzem lehet e rendelni, mikor közöltea hölgy, hogy teraszon nem szolgálnak ki. . Ez ki volt írva az étterem ajtajára, ami befelé volt nyitva, tehát kívülről nem látszik!
2016. június 19.gyerekekkel járt itt
Mikor beértünk, szinte teljesen tele volt az étterem. A italrendelést gyorsan felvették, azt gyorsan meg is kaptuk, viszont az ételrendelésre már várni kellett. Ez üagában annyira nem lett volna nagy gond,hiszen sokan voltak az étteremben, viszont mikor megkértünk egy felszolgálót,hogy legyenek szivesek és csukják be a mellettünk levő ablakot,mert az öthónapos kislányunknak neü tesz jót a huzat, azt válaszolták, hogy nem szívesen.
Jóbarát Vendéglő Keszthely - Étel/italJóbarát Vendéglő Keszthely - Étel/italJóbarát Vendéglő Keszthely - Étel/italJóbarát Vendéglő Keszthely - Étel/italJóbarát Vendéglő Keszthely - Étel/italJóbarát Vendéglő Keszthely - Étel/ital
Kiváló 2016. március 12.a párjával járt itt
Nagyon finom ételeket ettünk a Párommal három napos pihenésünk alatt ebben a házias s hangulatos vendéglőben. Külön kiemelnénk a cipóban tálalt vargányakrémlevest, ami mindkettönknek nagy élmény volt.
Kiváló 2015. október 26.a párjával járt itt
Az étterem rendkívül hangulatos berendezésű, egyedi jellegű. Az ételválaszték sokszínű, az adagok nagyok, mindenféle étkű ember jóllakik. Az árak teljesen elfogadhatóak, az adagokhoz mérve inkább olcsók, mint drágák. A felszolgálók normálisak, de különösebben nem kedvesek és nem is keresik a vendégek kegyeit.
2015. október 15.a párjával járt itt
Keszthelyi wellnes pihenésünk alatt kerestük fel az éttermet egy ebéd erejéig. Kedves közvetlen személyzet fogadott bennünket, láttuk hogy nagyon sokan vannak ( pont délben mentünk) és a pincér már ajánlotta is a menüt. Nagyon finom menü volt összeállítva, nagyon olcsón, örültem hogy finomat ebédeltünk .
Szörnyű 2015. augusztus 3.családjával járt itt
Egyszer tértünk be ebbe a vendéglőbe balatoni nyaralásunk alkalmával gondoltuk jó választás lesz (utólag kiderült, hogy a lehető legrosszabb választás). A csalódások sorozata kezdődött a szúnyogokkal amik teljesen megkeserítették az ott eltöltött vacsoránkat a szúnyogokkal nem is lenne baj ha esetleg tennének ellene valamit egy riasztóval vagy lámpával vagy akármivel.
Kiváló 2015. július 14.a párjával járt itt
Egyszerűen imádjuk ezt a helyet, csak sajnos nagyon messze lakunk tőle. Először 2014-ben jártunk itt, már akkor is nagyon kellemes helynek tűnt. Idén megint a közelben nyaraltunk és benéztünk, hú de nem bántuk meg :) Nagyon tudom ajánlani a bélszínből készült ételeket, árban sem vészesek.
Gyenge 2015. július 5.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtt gyakori vendégek voltunk az étteremben, mindennel elégedettek voltunk,ezért gondoltuk itt fogyasztjuk el a vasárnapi ebédet. Kár volt! Először a teraszon szerettünk volna helyet keresni. 3-4 felszolgáló is jött-ment, végezte a dolgát miközben sem köszönni,sem érdeklődni szándékainkról nem volt ideje senkinek.
Jóbarát Vendéglő Keszthely a térképen
8360 KeszthelyMartinovics utca 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi