Jóbarát Vendéglő Keszthely

Jóbarát Vendéglő Keszthely
Jóbarát Vendéglő KeszthelyJóbarát Vendéglő Keszthely
Jóbarát Vendéglő KeszthelyJóbarát Vendéglő Keszthely

Jóbarát Vendéglő Keszthely bemutatkozása

Vendéglőnk Keszthelyen a Martinovics utca és a Tapolcai út sarkán található. Étlapunkon elsősorban magyaros, de nemzetközi ételek is szerepelnek. Változatos hétvégi ajánlatainkat keresse éttermünkben ! Vállalunk családi és céges rendezvényeket, valamint esküvőket 85 főig.

Nussbaum Panzió Keszthely - Napi árak teljes előrefizetéssel
2024.11.02-ig
Ensana Thermal Sárvár
42.000 Ft / 2 fő / éj-től bőv. félpanzióval

Jóbarát Vendéglő Keszthely vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. április 1.a párjával járt itt
Régen többször betértünk ide, kifejezetten jó emlékeink voltak. Most sajnos nem talaltunk tiszta terítőt, a viszonylag tiszta asztalhoz ültünk le. Töltött káposztát és pisztrángot kértünk. Nagy adagnak tűnt amikor kihozták, de nagyobb volt a füstje mint a lángja. A dödölle nem is hasonlított az eredetire, a hal nem volt fűszerezve, ízetlen volt.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márNépszerű író - 35 hasznos szavazat
Kiváló 2014. december 5.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat ebben a hangulatos kis étteremben. Az étel a tányéron nyilván nem a fotó kedvéért készült ilyen szépnek,és állítom, hogy nagyon finom is volt! :) A felszolgálók nagyon kedvesek voltak, mosolyogva jöttek az asztalhoz, frissen,gyorsan ott termett, amit kértünk,nem érezhettük, hogy ők most dolgoznak, egyszerűen és szeretettel vendégül láttak bennünket!
Köszönjük Somogyi Max-nak (Max Konyhája),hogy idehozott bennünket!
Jóbarát Vendéglő Keszthely - Étel/ital
Kiváló 2014. november 25.barátokkal járt itt
Érdemes idejönni! Az étel finom,- ára elfogadható,- a kiszolgálás udvarias.
Valamikor az Édesapám is dolgozott itt,- kalkulációt csinált- munkahelynek is jó volt.
Érdemes családdal, ismerősökkel, barátokkal ide betérni,- jön a forralt bor ideje,- már megkóstoltam- finom! !
Hangulatos,- akár egy kávéra, italra is érdemes betérni,- aki járt már itt, jön újra-és újra!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. szeptember 30.családjával járt itt
Párom születésnapját ünnepeltük meg egy vacsorával a szüleivel. Ők már jártak itt korábban is, nekem új volt a hely, de csak jó tapasztalataim voltak. Mivel még nyár volt, és meleg, ezért ki tudtunk ülni a kinti részére. Akit zavarnak az utcán elhaladó autók, vagy egy éhes macska odatévedése, az inkább üljön a benti részbe :)
a kiszolgálás gyors volt és udvarias.
Kiváló 2014. szeptember 14.családjával járt itt
Már többször jártunk itt, van tapasztalat bőven. Aki a puccos helyet keresi, nem ez az étterme. Aki viszont finomat és sokat akar enni, ez a tökéletes választás. A kiszolgálás azért nem kapott ötöst, mert pont ma kifogtunk egy kialvatlan pincérnőt, de az összes többi hatot is megérdemelt volna idáig, annyira kedvesek, mosolygósak, és készségesek.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Átlagos 2014. szeptember 14.gyerekekkel járt itt
Könnyű megközelíthetőség, ingyenes, jó parkolási lehetőség az étteremnél. Szolgálatkész, kedves és gyors felszolgálók. Az ételek közepes minőségűek; gasztronómiai remekre itt ne számítson senki. Az adagokkal viszont nem spórolnak. Az étkészlet katasztrofális állapotban van; rettenetesen megkopott kések, villák, kanalak, csorba poharak és tányérok.
Kiváló 2014. június 30.családjával járt itt
Már többször jártam az étterembe. Mindig kifogástalan,finom,kiadós ebédet kaptam. A választék nagyon kielégitő,mindenfajta húsféle szerepel az étlapon. A köretek is nagyon változatosak,hajrá dödölle. Az árak elfogadhatóak. Személyzetről is csak jót tudok írni,segítőkészek,gyorsak. Szerintem maga az étterem nagyon hangulatos tiszta. Kivánok sok vendéget,jó személyzetet a vezetőségnek.
Kiváló 2014. június 30.barátokkal járt itt
Utoljára barátokkal látogattunk el az étterembe, ahol névnapot ünnepeltünk.
A hely hangulatos, családias és tiszta volt, mint mindig amikor ott jártunk. Az ételek minősége és mennyisége 100%. A kiszolgálás kiváló.
Családunk a városban ezt a helyet kedveli a legjobban, tehát minden adandó alkalommal ide térünk be. Másoknak is ajánlom! Csak így tovább!
Kiváló 2014. június 16.a párjával járt itt
Csak ajánlani tudom. Egy hétvégét töltöttünk Keszthelyen. Három nap alatt 4x voltunk az étteremben, nagyon finom, házias ételeket ettünk. A pincérek udvariasak, nem tolakodóak, hogy "na választott már". Az étlap változatos. Hétköznap 2 féle menüből is lehet választani 15-óráig.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2014. január 12.családjával járt itt
A Jóbarát Vendéglőbe az oldalon található hozzászólók véleménye alapján látogattunk el. Átutazóban voltunk Keszthelyen, de a étterem jó fekvésének köszönhetően még kitérőt sem kellett tennünk. Az étlap változatos, a kiszolgálás gyors és barátságos volt.
Jóbarát Vendéglő Keszthely a térképen
8360 KeszthelyMartinovics utca 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi