Jóbarát Vendéglő Keszthely

Jóbarát Vendéglő Keszthely
Jóbarát Vendéglő KeszthelyJóbarát Vendéglő Keszthely
Jóbarát Vendéglő KeszthelyJóbarát Vendéglő Keszthely

Jóbarát Vendéglő Keszthely bemutatkozása

Vendéglőnk Keszthelyen a Martinovics utca és a Tapolcai út sarkán található. Étlapunkon elsősorban magyaros, de nemzetközi ételek is szerepelnek. Változatos hétvégi ajánlatainkat keresse éttermünkben ! Vállalunk családi és céges rendezvényeket, valamint esküvőket 85 főig.

Nussbaum Panzió Keszthely - Napi árak teljes előrefizetéssel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Jóbarát Vendéglő Keszthely vélemények

Kiváló 2013. december 30.családjával járt itt
December 23-án délben voltunk az étteremben, ahol azonnal jött a pincér,aki nagyon udvarias és gyors volt. Az ételek nagyon finomak voltak és hatalmasak. Tisztaság mindenütt, barátságos miliő. Miután a városban töltöttük a Karácsonyi Ünnepeket,hazautazás (Bp-re)előtt immár másodszor ellátogattunk a fiamékkal ebbe az étterembe.
Gyenge 2013. november 4.a párjával járt itt
Asztalhoz ülésünk után kb 5 perc múlva vették észre, hogy egyáltalán ott vagyunk, annak ellenére, hogy nem voltak sokan épp az étteremben. Volt időnk nézelődni, őszintén meg kell mondjam a tisztaság közel sem tökéletes! ! ! Mellettünk fent a falon volt 1 tárgy, lógott rajta a pókháló, poharaink csupa vízfolyásos, vízcseppesek voltak, az asztalterítőnk zsíros, pacás!
Kiváló 2013. augusztus 6.családjával járt itt
Többször járunk ide enni, mivel a közelben lakunk. Elsősorban Keszthelyen ide járunk. Sosem okozott csalódást. Az ételek finomak, a kiszolgálás gyors és udvarias, a tisztaság is tökéletes. Az árak megfizethetőek, az adagok hatalmasak. Mindenkinek ajánlom, hogy legalább egyszer kóstolja meg a házisonkás tócsit fokhagymás tejföllel. Bátran keressétek fel!
Kiváló 2013. augusztus 4.családjával járt itt
Nagyon finomat ettünk,a 2éves kisfiamnak is nagyon ízlett,amikor a férjem látta a melletünk ülők tányérján az adagot,azt mondta "majd legfeljebb becsomagoltatjuk ha nem bírjuk megenni"-a végén mégis üres tányérokat hagytunk magunk mögött.A pincérek kedvesek,és gyorsak.Máskor is betérünk.
Kiváló 2013. július 15.a párjával járt itt
A legszuperebb hely Keszthelyen!
A szállodában ajánlották, így kipróbáltuk. Megérte! Keszthely legjobb étterme a Jóbarát! Többször voltunk már ott, minden alkalommal nagyon meg voltunk elégedve. Az árak nagyon barátiak, az adagok pedig hatalmasak. . . Barátságos hely, jó a kiszolgálás. És azok kedvéért, akiknek ez fontos szempont: van wifi! :) Alig várom, hogy visszatérhessünk a párommal!
Kiváló 2013. június 24.családjával járt itt
31 éve járok nyaralni a környékre. Mindig elmegyünk vmi étterembe a nyaralás alatt. Egy ismerősöm ajánlotta ezt a helyet, jó pár éve. Megnéztük és nem csalódtunk. Kedvesek az ott dolgozók, nagyon finomak az ételek, nagy adagot adnak,szépen van tálalva. Hangulatos,jól néz ki a hely. Évente több alkalommal is járunk a környéken, és mindig ott eszünk. Ajánlom mindenkinek.
Mi már csak ide járunk.
Kiváló 2013. április 23.gyerekekkel járt itt
2012 júliusában nyaraltunk Keszthelyen, a szállásadó ajánlotta az éttermet. Első alkalommal fél 10 előtt pár perccel érkeztünk, 10-ig vannak nyitva, ennek ellenére kedvesen fogadtak, kiszolgáltak, nem néztek ki. Nagyon-nagyon jó a konyha, még egyszer visszatértünk, ekkor sem okoztak csalódást. Csodás ízek, hatalmas adagok, kedves és barátságos kiszolgálás!
Jóbarát Vendéglő Keszthely a térképen
8360 KeszthelyMartinovics utca 1.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • akadálymentes • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi