Los Amigos Mexikói Étterem Keszthely

Los Amigos Mexikói Étterem Keszthely
Los Amigos Mexikói Étterem KeszthelyLos Amigos Mexikói Étterem Keszthely
Los Amigos Mexikói Étterem KeszthelyLos Amigos Mexikói Étterem Keszthely

Los Amigos Mexikói Étterem Keszthely bemutatkozása

Hangulatos környezetben, fantasztikus ízekkel várjuk vendégeinket a Keszthely belvárosában található egzotikus gasztronómiai élményeket kínáló éttermünkben.

Nussbaum Panzió Keszthely - Napi árak teljes előrefizetéssel
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Los Amigos Mexikói Étterem Keszthely vélemények

Kiváló 2014. június 4.a párjával járt itt
Sajnos elég ritkák az ilyen tematikus éttermek, ahol kizárólag egyféle stílusban főznek. Itt nagyszerű mexikói ételeket készítenek, ráadásul a bőséges kínálatból igen nehéz volt választani. Ez arra késztet, hogy visszalátogassak egy másik alkalommal is. A tálalás is nagyon ötletes volt.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2013. október 18.barátokkal járt itt
Nagyon hangulatos hely, az ételek és italok minősége kiváló, a személyzet nagyon kedves és segítőkész :) ajánlatuk alapján kóstoltuk meg a mexikói fogásokat és nem csalódtunk :) szuper hangulat, szuper minőség és kiszolgálás :) plusz jó pont, hogy az étlapon fel van tüntetve, hogy mennyire fűszeresek, mivel én nem vagyok járta a mexikói ízvilágban nem ért meglepetés, mikor kihozták, amit rendeltem :) sok ilyen hely kellene még a környékre :)
Kiváló 2013. augusztus 23.gyerekekkel járt itt
A férjemmel és a kislányommal kimondottan a mexikói ételek miatt ültünk be ide. Ami egy 3,5 éves gyerekkel a legfontosabb: ennyire gyerekbarát étteremmel én még nem találkoztam! A kislánynak hoztak mesekönyvet, amikor nekünk az étlapot. Mivel kislány, italába rózsaszín szívószálat kapott, és hercegnős evőeszközt, az ételt Hello Kitty-s tányéron, gyerekszalvétáról, gyerekmintás alátétről nem is beszélve!
Kiváló 2013. július 2.a párjával járt itt
Évek óta, évente 2-3 alkalommal kifejezetten az étterem kedvéért megyünk Keszthelyre. Több mexikói éttermet is kipróbáltunk már szerte az országban, de ehhez hasonló színvonallal sehol nem találkoztunk. Színvonal alatt értendő az ételek változatlanul kiváló minősége, valamint a kedves, barátias kiszolgálás.
Los Amigos Mexikói Étterem Keszthely a térképen
8360 KeszthelyFő tér 2.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • étel elvitelre • koktélok • reggelizési lehetőség • sportközvetítés • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H
zárva