Tompos Étterem Keszthely

Tompos Étterem Keszthely
Tompos Étterem KeszthelyTompos Étterem Keszthely
Tompos Étterem KeszthelyTompos Étterem Keszthely

Tompos Étterem Keszthely bemutatkozása

A Tompos Étterem 2012. 04. 28. -án nyitott meg Keszthely legnyugodtabb övezetében. Az épület ugyan új építésű, azonban az üzemeltető, a Tompos 2000 Kft. , pontosabban tulajdonosa, Tompos Miklós, családjával együtt több, mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik a vendéglátás terén.

Nussbaum Panzió Keszthely - Napi árak teljes előrefizetéssel
Napi árak teljes előrefizetéssel
Nussbaum Panzió Keszthely
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Tompos Étterem Keszthely vélemények

Szörnyű 2016. március 6.a párjával járt itt
Az étel mennyisége kevés. Teljesen ìztelen, a hús rágós, a rizs összeállt. A legolcsóbb mirelit ételeknek is több íze van mint az ott felszolgált ebédnek. Összefoglalva fogyaszthatatlan az étel. Senkinek nem ajánlom az éttermet aki egy finom ételt szeretne elfogyasztani. Mindemellett a kiszolgálás is hagy némi kívánnivalót maga után.
Tompos Étterem válasza
Kedves Pityus82!

Először is szeretném megköszönni hogy időt szánt ránk és értékelésével hozzájárult ahhoz hogy munkánkat jobban végezhessük.
Egyúttal magam és az egész étterem nevében is kérem elnézését az Önt ért hiányosságokért.
2016. március 15., Tompos Levente, tulajdonos
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2015. május 22.családjával járt itt
Nemrég jártunk az étteremben 4 felnött ée 2 gyerek. Hát nem voltunk megelégedve. Szerintünk a tulajdonosnak valahol malma is van mert az u. n. vadragu leves és harcsapaprikás is tele vol lisztel. A leves teljesen ehetetlen volt a paprikásból ki lehetett enni a halat ami szerintünk valamilyen fagyasztot halból készült - ezért vol nagyon apróra vágva.
Gyenge 2022. augusztus 13.barátokkal járt itt
Nagyon sajnljuk, hogy egy ilyen szörnyű ebd részesei lehettünk. Semmi nem bolt jó . Fel sem tudom sorolni , nincs is rtelme.Biztosan következőbe nem ide jövünk .
Gyenge 2016. szeptember 9.barátokkal járt itt
Egy étterem attól válik igazán étteremmé, hogy többet nyújt mint egy otthon elkészített étel. Sajnos a Tompos étterem nem tud többet adni, mint egy egyszerű átlagos étel, amit bármikor otthon is elkészíthetek. Hiányzik az egyedi íz, a meglepetés. A felszolgálás sem volt az a legjobb, a felszogáló nem volt a helyzet magaslatán.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Gyenge 2015. október 8.gyerekekkel járt itt
Egy éve jártunk itt, azóta a hely szebb lett, újabb virágágyás és teraszos rész került kialakításra, a környezet tehát rendben van - a konyha viszont rosszabb lett. Sokkal rosszabb. Az ételek minősége a középszerű és a még éppen fogyasztható között hullámzik. A levesek teljesen jellegtelenek és a főfogásokkal is alapvető problémák vannak.
Átlagos 2023. november 4.a párjával járt itt
Többször jártunk itt a nyáron, nem a legolcsóbb, de az ételek minősége és a kiszolgálás jó.
A környezet is jónak mondható.
Átlagos 2021. szeptember 21.családjával járt itt
Foglalással érkeztünk ebédelni az étterembe. A 8 főre foglalt asztal üres, még terítő sem volt rajta. Az asztal közepén egy pekedliben 7 darab teríték szalvétába csomagolva. Az asztalnál 7 szék. A rendelés nehézkesen indult. Az étlapon hatalmas választék, túl nagy. Vagy 70-80 fajta étel.
Átlagos 2016. július 23.a párjával járt itt
Egy kellemes könnyű ebédet fogyasztani jöttünk az étteremben
Hát nem voltunk megelégedve vele.
A hely szép tiszta elegáns.
De az étel íze sótlan,hús kiszáradt a hasábburgonya olajos volt. De a mennyiségével és a felszolgáló kedvességével megvoltunk elégedve. Ár kicsivel magasabb átlagosnál. Nem ajánlom az éttermet aki egy finomat szeretne enni.
Átlagos 2015. október 15.a párjával járt itt
Egy ebédre mentünk be átutazóban Keszthelyen, a pincérek nem túl kedvesek, talán az esős idő miatt mindenki rosszkedvű volt, az étel sem ízlett. A leves számomra ehetetlen volt, sokat kellett várni a főételre, ami szintén nem hozta számomra azt amit vártam. A pohár és az evőeszközök foltosak voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 161 feltöltött kép
2018. január 28.a párjával járt itt
Egy szép városkában Keszthelyen található a hely annak is 1 új részében Gyenesdiás felé, kicsit eldugott, parkoló szűkös, a hely maga nagy bár kicsit számomra egyszerű. Itallap és étlap bőséges választékkal szolgál. Kiszolgálás udvarias, ételre nem kellett sokat várni. Minden ízletes és finom.
Tompos Étterem Keszthely - Étel/ital
Tompos Étterem Keszthely a térképen
8360 KeszthelyPázmány P. u. 56-60
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • gyerekmenü • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi, vegetáriánus