visandi

visandi adatlapja

Regisztráció2013.07.22
Utoljára itt2015.10.19

2013. július 22.barátokkal járt itt
2012 szilveszterét töltöttük itt egy baráti házaspárral. A szálloda retro, 25 év házasság után úgy döntöttek, hogy 2 db külön ágyat kapunk, de mivel egymás mellett volt a szobánk a barátainkkal nem kértünk másikat. a folyosót tisztán tartották, ezen a szinten csak az előadók és mi voltunk.
Felhasználó fényképei:
Hotel Ezüstpart Siófok - Hotel Ezüstpart Siófok - Hotel Ezüstpart Siófok - Hotel Ezüstpart Siófok - Hotel Ezüstpart Siófok - Hotel Ezüstpart Siófok -
2015. október 15.a párjával járt itt
Keszthelyi wellnes pihenésünk alatt kerestük fel az éttermet egy ebéd erejéig. Kedves közvetlen személyzet fogadott bennünket, láttuk hogy nagyon sokan vannak ( pont délben mentünk) és a pincér már ajánlotta is a menüt. Nagyon finom menü volt összeállítva, nagyon olcsón, örültem hogy finomat ebédeltünk .
Átlagos 2015. október 15.a párjával járt itt
Egy ebédre mentünk be átutazóban Keszthelyen, a pincérek nem túl kedvesek, talán az esős idő miatt mindenki rosszkedvű volt, az étel sem ízlett. A leves számomra ehetetlen volt, sokat kellett várni a főételre, ami szintén nem hozta számomra azt amit vártam. A pohár és az evőeszközök foltosak voltak.