Hunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Monarchia Vendégház Keszthely - Legjobb ár önellátással
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

Kiváló 2014. december 31.gyerekekkel járt itt
Csodálatos kilátás, a szálloda hangulata egyedülálló. A személyzet rendkívül udvarias, minden kívánságát lesik a vendégeknek. Mindennel elégedettek voltunk, egy ötletet azonban leírok, ha nem sértem meg Önöket. Egy nagyobb jó meleg vizes jakuzzival tényleg minden igény kielégíthető lenne.
Kiváló 2014. december 31.gyerekekkel járt itt
Idén visszatértünk a Helikon Hotelbe. Immáron 3 gyermekünkkel. Most is elégedettek voltunk mind a szobával, mind az ételekkel, mind a személyzettel. Minden reggelinél volt tejbegríz! ! ! :)
A Balaton közelsége, a panoráma lenyűgöző. A gyerekek szobájában folyt a wc-tartály, amint jeleztük a recepción, pár perc múlva megjelent a szaki és megjavította.
Hunguest Hotel Helikon Keszthely - VendéglátásHunguest Hotel Helikon Keszthely - Külső képHunguest Hotel Helikon Keszthely - Külső kép
Kiváló 2014. november 16.a párjával járt itt
T. Címzett,
Nem szokás, nem sikk ma belföldi szállodai szolgáltatást dícsérni. Sok ország sok jó szállodáiban megfordultunk már az éveink során, épp ezért van kritikai érzékünk is. Reálisak vagyunk, a Helikonban valóban príma volt a fogadtatás, a szolgáltatás, az apró figyelmességek (bekészített gyümölcstál a szobában), kávé-süti utalvány.
Kiváló 2014. november 8.a párjával járt itt
Direkt csendes időszakban foglaltunk szállást a Hotel Helikonban ( kedd, szerda, csütörtök, az őszi "hosszú hétvégét" követően), mert feltöltődést, lazítást terveztünk. Minden elképzelésünk kívánságunkon felül teljesült. Az idő csodálatos volt, ezért hála a természetnek.
Kiváló 2014. november 5.a párjával járt itt
Mindössze egy éjszakát töltöttünk itt a Balaton-kerülő bringatúra során, így csak rövid ideig élvezhettük a szálloda vendéglátását, de azzal teljesen meg voltunk elégedve. A szoba kényelmes, tiszta és jól felszerelt volt, a kilátás pedig a Balatonra pazar. A személyzet udvarias és barátságos.
Kiváló 2014. szeptember 30.gyerekekkel járt itt
Az egybe nyitható szobák tökéletes választás,az ágy jó,a fürdő jó,az erkély a panorámával szuper,a félpanzió a kaja szenzációsan finom,bőséges,választékos,a
személyzet kedves köszönős és csinos/a tanuló lányok/.
A környék szuper,minden elérhető távolságban és megfizethető áron
A szobai tv lehetne nagyobb.
köszönjük
a Murvai család.
Kiváló 2014. augusztus 17.a párjával járt itt
Már második alkalommal nyaraltunk a Helikon Hotelben és ismét nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet kedves,barátságos,kéréseinket örömmel teljesítették. Az ételek nagyon finomak, változatosak voltak, mindig találtunk kedvünkre valót. Az étteremben a pincérek kedvesek, különös tekintettel a teremfőnökre, aki már ismerősként üdvözölt minket. Köszönjük!
Kiváló 2014. július 13.gyerekekkel járt itt
Az ágyak nem voltak a legkényelmesebbek, a pótágy rossz volt. A szolgáltatásban azért találtunk kifogást, mert a rengeteg szállóvendég ellenére csak egy ping-pong asztal, és egy billiárd asztal állt rendelkezésre, és a használatukért fizetni kellett.
A fürdőszobák kifogástalanul tiszták voltak, az ételek bőségesek, és nagyon finomak! A kilátás csodálatos, a környezet gyönyörű.
Kiváló 2014. július 4.a párjával járt itt
Szép volt a környezet kedvesek voltak személyzet jó volt a szálóda minden nagyon tetszett jókat sétáltunk szép volt a Balaton. Ajánlom másoknak is Majd valamikor még visszatérünk.a szálódába. Nagyon tetszett a szökökut a recepcíónál. Ki áltunk az erkélyre a Balatont láttuk Mindenki legalább egyszer menjen el.
Kiváló 2014. június 26.barátokkal járt itt
Tetszett,hogy a korai érkezés ellenére azonnal megkaptuk a szobát! A konyha kitűnő,a választék bőséges, a személyzet kedves, barátságos. Az egész hotel tiszta. Már másodszor voltam itt. Egyedül az uszoda vize számomra hideg,- de mivel idősebb korosztályt képviselem bizonyára azért!