Hunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely
Hunguest Hotel Helikon KeszthelyHunguest Hotel Helikon Keszthely

Hunguest Hotel Helikon Keszthely bemutatkozása

A háromcsillagos színvonalú Hotel Helikon sport- és üdülőszálloda minden generáció igényeinek megfelelően kialakított szolgáltatási palettája egész évben aktív kikapcsolódást ígér.

Nussbaum Panzió Keszthely - Napi árak teljes előrefizetéssel
Napi árak teljes előrefizetéssel
Nussbaum Panzió Keszthely
Kikapcsolódás nyugdíjas kedvezménnyel
2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Hunguest Hotel Helikon Keszthely vélemények

Átlagos 2013. november 19.kollégákkal járt itt
Nem volt fűtés,az az volt ,de temperáló jellegű, pedig telefonon le lett egyeztetve. Panaszkodtunk, de nem tudtak mit csinálni, kaptunk még takarót. Fel kellet vinni a kocsiból a kis hősugárzót:( A 7. emeletre "zsúfolták" az embereket (kb 8-10 főt rajtunk kívűl) A kilátás a Balatonra gyönyörű, persze ez szoba függő is.
Hunguest Hotel Helikon Keszthely - KörnyékHunguest Hotel Helikon Keszthely - KörnyékHunguest Hotel Helikon Keszthely - Környék
Gyenge 2016. január 18.a párjával járt itt
Hosszú évek óta járunk ebbe a szállodába. Télen-nyáron. A Karácsonyt másodszor töltöttük itt 2015-ben dec. 23-27. Utoljára a 2013. évit ugyanígy. 2 év alatt sokat kopott. Nem is tudom hogy kaphat 3 csillagot. Talán az összkép. . Érkezéskor nem volt meleg kakaó stb. A szobák kopottasok,függöny szakadt, matracok,ágyneműk diákszállásra emlékeztetnek.
Kiváló 2015. október 4.a párjával járt itt
Először voltam itt a feleségemmel, de olyan jól éreztük magunkat, hogy
rendszeresen visszajáró vendégek leszünk. Nagyon szép volt a kilátás
a Balatonra, jó volt a saját strand és napozó sziget. Erős szél fújt,
igy nem tudtunk csónakázni, de lehetőség volt rá. A félpanziós ellátás
szinte tökéletes, az ételek választéka és minősége teljesen kifogásta-
lan.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2015. szeptember 16.csoporttal járt itt
Többedjére tértem vissza, de most azt hiszem, utoljára. Bejelentkezéskor hosszas ténfergés után volt csak hajlandó odajönni a recepciós pult mögött álló nő (sem recepciósnak, sem hölgynek nem tudom nevezni), és azzal kezdte, az orra alól odadünnyögve, hogy azonnal álljak el az autóval.
Gyenge 2015. július 30.a párjával járt itt
All Inclusive nyaraláson voltunk hétvégén a Hotel Helikonban. Kétszáz kilométeres utazás után érkeztünk meg, 39 fokos melegben. Sajnos az egész szállodában nincs légkondicionálás. Ha nem ilyen messziről jövünk és nem fizettük volna be az előleget, azonnal visszafordultunk volna.
Kiváló 2014. december 31.gyerekekkel járt itt
Idén visszatértünk a Helikon Hotelbe. Immáron 3 gyermekünkkel. Most is elégedettek voltunk mind a szobával, mind az ételekkel, mind a személyzettel. Minden reggelinél volt tejbegríz! ! ! :)
A Balaton közelsége, a panoráma lenyűgöző. A gyerekek szobájában folyt a wc-tartály, amint jeleztük a recepción, pár perc múlva megjelent a szaki és megjavította.
Hunguest Hotel Helikon Keszthely - VendéglátásHunguest Hotel Helikon Keszthely - Külső képHunguest Hotel Helikon Keszthely - Külső kép
Átlagos 2013. október 30.a párjával járt itt
Az egész szálloda lepukkant, amivel nem lenne baj ha nem lenne ennyire drága! A személyzet tényleg kedves és a reggeli is kiváló, ízletes és bőséges. Viszont akkor már inkább felmegyek a nagymamámhoz,ő is kedves, ott is vannak öreg bútorok és finom étel!
Gyenge 2013. szeptember 2.gyerekekkel járt itt
4 éjszakát foglaltam, nejemmel, gyermekeimmel szerettem volna pár napot a Balaton parton eltölteni. Ami e Hotel kiválasztásában megfogott a szálláshely keresgélés alatt, az nem más, mint a közvetlen vízpart. Ez sajnos elvakított, s rendkívül befolyásolt. Hamar észleltem, hibáztam, ez tévedés volt. Másnap délelőtt elhagytuk a szállodát.
Szörnyű 2017. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Rendszeresen a Hunguest hálózat hotelei közül választottuk szállásunkat. . . . eddig. Tudtuk, hogy milyen színvonalat nyújtanak, bármelyik szállodát választottuk meg voltunk elégedve a nyújtott szolgáltatásokkal, ételekkel, személyzettel. A Hunguest Hotel Helikon viszont óriási csalódás volt. Néhány gondolat, ami remélem eljut az illetékesekhez is: 1.
Kiváló 2017. május 22.a párjával járt itt
Már több alkalommal voltunk itt, most sem csalódtunk. A csodálatos kilátás és kényelmes szobák ( de csak a standard szobákra értendő napi 1500 ft felárért, ami bőven megéri), a bőséges és finom ételek ilyen áron sehol sem találhatók meg. Esténként hangulatos zene a bárban, séta a mólón, a városban, a sétahajózás egyszerűen páratlan.