Kristály Hotel Keszthely ★★★★

az 58 keszthelyi szállás közül
Kristály Hotel KeszthelyKristály Hotel Keszthely
Kristály Hotel KeszthelyKristály Hotel Keszthely

Kristály Hotel Keszthely bemutatkozása

A keszthelyi, háromcsillagos színvonalú Kristály Hotel a város központjához közel található. A Balaton tava, a városi múzeumok, a néhány kilométerre található Hévízi-tó és a balatoni kerékpárút számtalan kikapcsolódási lehetőséget nyújt a látogatóknak.

A Kristály Hotel legnépszerűbb csomagjai

Kristály Hotel Keszthely - Mindig Balaton (min. 2 éj)
Mindig Balaton
2024.05.30-ig
Kristály Hotel Keszthely - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.09.30-ig
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Kristály Hotel Keszthely vélemények

2020. január 9.a párjával járt itt
Az étkezés egyhangú, minőség és a mennyiség is hagy némi kívánni valót
A szoba és a fürdőszoba kisebb ráfordítással is sokkal barátságosabb lenne :(festés, fürdőszobai plafon penészmentesítése.) A személyzet kedves, udvarias. Wellness részleg tetszett.
Gyenge 2020. január 8.a párjával járt itt
A szálláshely jó helyen van, a tisztaság tökéletes és a személyzet is, akik előzékenyek, udvariasak, segítőkészek. Ellenben a szobában az ablak betörve, kinyitni nem lehet, másik szobát kaptunk. Ott nem volt meleg víz, igaz, a szálláshely fürdőszobái felújítás alatt vannak. Ettől még fürödni nem lehetett. . .
Kiváló 2019. december 14.egyedül járt itt
Arról nem tudok írni,hogy mi nem tetszett, mert olyan nem volt. Nekem nagyon bejött az a 4 éjszakás ott tartózkodásom. Éreztem a hely kedves báját, ami nyugodtsággal és jó érzéssel töltött el. Köszönőm a személyzetnek, hogy kedvességükkel ,profi hozzájárulásukkal tették kellemessé az ott eltöltött időmet.
Kiváló 2019. november 28.csoporttal járt itt
Én 12 fős csoporttal érkeztem a szálódába,ahol nagyon jól éreztük magunkat. A csoport minden tagja elégedett volt,mind a szobák tisztaságával,személyzet kedvességével ,ételekkel, ami mindig nagyon finom volt,és mennyiségileg is elég volt. Megértettük ,és nem zavart a szállodában végzett átalakitási munkák sem. Köszönünk mindent,és bizok benne ,hogy még találkozunk.
2019. november 25.a párjával járt itt
Tetszett az elhelyezés, udvariasak volt a személyzet. Sokat sétáltunk és amire vissza érkeztünk jó volt felmenni fürödni ellazulni. Jól éreztük magunkat. Köszönjük.
Kiváló 2019. október 28.a párjával járt itt
Tökéletes kiszolgálás,kedves személyzet,elhelyezkedése a szállodának kiváló. A félpanziós étkezés épp a kedvenceim voltak. Összességében perfekt 2 nap volt!
2019. október 7.a párjával járt itt
Könnyen lefoglaltam, azonnal visszajeleztek, Kedves fogadtatás üdvözlő ital, szoba elfoglalás, mind nagyon gördülékeny és jó volt.
Szép szobák, és nagyon kényelmes ágy.Ételek nagyon finomak, és izetesek.
2019. szeptember 27.barátokkal járt itt
A szobában lévő ágy nagyon alacsony! Idősebbeknek nehéz a felállás róla! Minden a szoba közepén volt összezsúfolva! Tisztaság, segítőkészség kitűnő volt! A személyzet nagyon barátságos! A reggelik kicsit egyhangúak, de a vacsorák nagyon finomak voltak. Köszönjük, azért nagyon jól éreztük magunkat!
Kiváló 2019. szeptember 22.a párjával járt itt
A szálloda nagyon jó helyen fekszik minden közel van hozzá, a Balaton part és a központ is. A személyzet kedves és segítőkész, az egész szálloda tiszta, rendezett. Külön jó dolog, hogy helyben van kerékpár kölcsönzési lehetőség ! Az ételek finomak és a választék is bőséges volt.
2019. szeptember 13.a párjával járt itt
A korábban olvasott értékelések alapján (is) választottuk ezt a hotelt. Elhelyezkedése, (állomások,központ, látnivalók "elérhető" távolságban vannak),berendezése jó. A fürdőszobára ráfér egy kis karbantartás (a személyzet tudhatja mire gondolok)összekötve ezt egy alapos nagytakarítással. Étkezés: reggeli, vacsora lehet változatosabb.
Kristály Hotel Keszthely a térképen
8360 KeszthelyLovassy S. u. 20.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár