Kristály Hotel Keszthely
8360 Keszthely, Lovassy S. u. 20.

Kristály Hotel Keszthely a térképen

Kristály Hotel Keszthely értékelése:

3. helyezett az 52 keszthelyi szállás közül
34. helyezett Balatonon - 1122 szállás közül

Akciós csomagok

Kristály Hotel Keszthely bemutatkozása

A keszthelyi, háromcsillagos színvonalú Kristály Hotel a város központjához közel található. A Balaton tava, a városi múzeumok, a néhány kilométerre található Hévízi-tó és a balatoni kerékpárút számtalan kikapcsolódási lehetőséget nyújt a látogatóknak.

Kristály Hotel Keszthely képei

Kristály Hotel Keszthely vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 16.
3 éjszakát töltöttünk el a férjemmel,de ez a pihenés egy rémálom volt. Olyan meleg volt a szobában,alig lehetett kibírni. A függönyöket nem lehetett elhúzni, így a levegő sem talált be,de ha be is jött volna 38 fok volt odakinnt. A fürdőszoba és a szoba tisztasága is kívánni valót hagyott maga után. A vacsoránál két szörnyűség közül lehetett választani.

Mobilról küldte. | 2018. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. február 17.
Vékonyak a falak!!!!! Ha az első emeleten van a reggeli akkor 6kor ébresztő a tányérok csorompolesere. A szoba pokhalos.melygarazs parkolás :D ha elmész nyitokeres ha kialltal vissza kell menni odaadni.borzalmas volt a "pihenés" . Nem ajánlom senkinek.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 29.
Szörnyű szobát kaptunk. Kicsi volt, levegőtlen. A szoba berendezése a 80-as éveket tükrözte, talán takarítás is akkor volt utoljára. Az ágynemű koszos és büdös volt. A gyertyafényes vacsora valójában kétféle menüből (rántott hús és pörkölt) történő választást jelentette. Az előre befizetett szállásdíjat szerencsére visszakaptuk, de a nyaralásunk így véget is ért.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sajnos csalódottak voltunk, a párnák kénylemetlenek,az étel elviselhető,a wellness részleg nem az amilyennek lennie kellett volna! Fürdőköppenyt mindenhol adnak ingyenesen.A személyzet nem volt szinkronban a szolgáltatásokkal!De hála istennek nem ezen múlt hogy jól érezzük magunkat!Nem ajánlom amíg nem változtatnak.

2015. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
A fürdőszoba tisztasága rengeteg kívánnivalót hagyott maga után. A WC ülőke koszos volt, a zuhanytálca nem volt megfelelően kisúrolva, a tükör oldalai rozsdásodtak és némely helyen le voltak törve. A szobát széf szolgáltatással kértük, azonban a széf az utolsó nap kivételével nem működött. A párnák nem voltak kemények, nehezen lehetett rajtuk aludni.

2014. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. május 25. - 2 látogató hasznosnak vélte
Ilyen rossz helyen még nem jártam. Miniatűr lift. Az étel ehetetlen szinte és ezért 2500ftot elmernek kérni. A rizs olyan száraz kemény volt hogy senki nem ette meg. Mert olyan volt mintha a zacskóból szórták volna a tányérra. Ebéd elég szegényes volt egy gyerek nem lakna jól azzal az 1dl levessel. és még ráadásul a hölgy azért volt odaállítva nehogy valaki repetázzon.

2013. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. november 20. - 4 látogató hasznosnak vélte
Tisztelt Tulajdonos! Az alábbiakban szeretném ismertetni a tapasztalataimat, amit az alábbi szolgáltatás kapcsán átéltem: „Fűtetlen szobába érkezünk. A félszoba (306-os) kicsi (ca. 3. 00 x 2. 60 m), nincs 8 m2. Felszereltsége hiányos, egyetlen ülő alkalmatosság sincs benne. Külön kérésre másnap kapunk 2 db széket.

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 2.
Férjemmel utaztunk. Fépanziós ellátásunk volt. Az ár-érték arány szerintünk megfelelő!
6 évvel ezelőtt már jártunk itt. Az étkezés sokkal jobb lett! A reggeli bőséges (svédasztalos), a három fogásos menü vacsora szintén. Az ételek finomak voltak. A személyzet kedves, figyelmes. Még visszatérünk!

2020. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 9.
Az étkezés egyhangú, minőség és a mennyiség is hagy némi kívánni valót
A szoba és a fürdőszoba kisebb ráfordítással is sokkal barátságosabb lenne :(festés, fürdőszobai plafon penészmentesítése.) A személyzet kedves, udvarias. Wellness részleg tetszett.

2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. január 8.
A szálláshely jó helyen van, a tisztaság tökéletes és a személyzet is, akik előzékenyek, udvariasak, segítőkészek. Ellenben a szobában az ablak betörve, kinyitni nem lehet, másik szobát kaptunk. Ott nem volt meleg víz, igaz, a szálláshely fürdőszobái felújítás alatt vannak. Ettől még fürödni nem lehetett. . .

Kristály Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.07.02-ig
Érvényes: 2021.06.02-ig
Hotel Kakadu
4 nap/3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlő party-val, éjszakai pezsgőfürdőzéssel, ünnepi vacsorával, éjféli pezsgő koccintással, Újévi Koncert kivetítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Hotel Bacchus
5 nap/4 éjszaka 17.375,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szoba bekészítéssel, egy órás sétahajózással, Bormúzeum megtekintéssel, parkolással
Érvényes: 2020.08.20-ig
Abszolút Vendégház
3 nap/2 éjszaka 5.250,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Abbázia Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 6.004 - 14.155,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül
Érvényes: 2021.01.01-ig
Admiral Panzió
6 nap/5 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, strandbelépővel és wellness-részleg használattal, kedvezményes kerékpár-kölcsönzéssel és jakuzzi használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.19.
Hotel Ovit
3-5 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, limonádé kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Tokajer Wellness Panzió
3 nap/2 éjszaka 11.150 - 20.450,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2020.09.30-ig
Nussbaum Panzió
2 nap/1 éjszaka 3.600 - 9.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.31-ig
Hotel Kalma
3 nap/2 éjszaka 12.900 - 16.900,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, kedvezményekkel, wi-fi elérhetőséggel.
Érvényes: 2020.08.31-ig
Kristály Hotel
6 nap/5 éjszaka 13.750,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, strand és múzeum belépővel, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.03. - 2020.08.19.

Szállodák Keszthely környékén
Hotel Vital Zalakaros
Hotel Panoráma Balatongyörök Balatongyörök
Club Dobogómajor Cserszegtomaj
A Club Dobogómajor hotel a Balaton és Hévíz között kínál szállást - kényelmes apartmanokkal,...
Előnyári feltöltődés (min. 3 éj)
Bomba tavasz (min. 2 éj)
Cserszegtomaji vakáció (min. 2 éj)

KeszthelyX