Hotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös ★★★

Hotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő  Kiskőrös
6200 Kiskőrös, Erdőtelki út 21.

Hotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő  Kiskőrös a térképen

Hotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös vélemények

csukati TOP étteremértékelő
csukati TOP egyébhely értékelő
2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 18.
Tetszett: A személyzet udvarias volt és segítőkész. A tisztaság is rendben volt. A reggeli átlagos színvonalú: olcsó felvágottak, sajtok, gépi kávé, de nagyon finom croissant és péksütemény. Lehetett válogatni a sós és édes ételekből és igazán jól is lakhatott, aki akart. Kellemes, szép a szauna, sókabin, pihenőszoba. A szobák berendezése a szokásos.

2020. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Két éjszakát töltöttünk itt. A szálló személyzete kedves, és segítőkész. A szoba megközelíthetősége, tisztasága megfelelő. Fürdő lévén hiányoltam az ingyenes fürdőköpenyt, illetve strandtörölközőt. A szoba légkondicionált volt, de hatékonysága nem volt tökéletes. A fürdőszobai csap a mosdó felett vízköves volt, ami akadályozta már a tökéletes működését.

2020. júniusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. július 19.
2020. júniusban voltunk barátokkal. Kellemes szálloda, kedves személyzet, finom ételek. A beltéri fürdő pillanatnyilag zárva volt, de közvetlen átjárásunk volt a városi fürdőbe. Mindenütt tisztaság volt. Szeretnénk újra visszamenni. Szívesen ajánlom bárkinek, aki kellemes kikapcsolódásra vágyik. Nem mellékes, hogy ár-érték arányban is megfelelő.

Mobilról küldte. | 2018. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
A gyerekek is imádták a helyet. Az étteremben nagyon finom ételeket ettünk. Tervezzük, hogy jövőre dupla-dupla csomagot veszünk és így lent lehetünk 4 éjszakát. Egy kis negatívum, hogy a tetőtéri szobákban a klíma ellenére sincs elég hűvös (de még tűrhető), illetve a reggelihez kávéautomatából nyert kávét lehet inni, ami nekem nem ízlett.

jova TOP szállásértékelő
jova TOP egyébhely értékelő
2018. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. április 24. - 2 látogató hasznosnak vélte
2018. év februárjában és márciusában is sikerült eltölteni, egy-egy 3 napos kikapcsolódást. Nagyon jól éreztük magunkat, kellemes környezet, kedves személyzet, választékos reggeli. A szállodához tartozó gyógyfürdő csak egy plussz amitől még komfortosabban éreztük magunkat. A szálloda kényelmes, tiszta, nem rég ujjithatták fel, az ágyak kényelmesek, a fürdő hamar és kényelmesen megközelithető, amint az étterem is.

nagytamasne TOP szállásértékelő
2017. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. július 3.
Férjemmel kettesben jártunk itt. A vakáció ellenére félházzal üzemeltek. Szép, tiszta, kényelmes szobát kaptunk. A tévé viszont élvezhetetlen volt állandóan állítgatni kellett mert rossz volt a vétel. A személyzet kedves. Az étteremben nagyon kedvesek voltak, gyors kiszolgálásban volt részünk. A reggelivel nem volt gond, a vacsorát viszont étlapról éri meg választani.

bnedora TOP fotófeltöltő
2017. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. június 6. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tavaszi frissítésnek szántuk az itteni gyógyvizes pihenést. A szálloda ár/érték arányban megfelelő volt, tiszta, kellemes szobákkal. Sajnos, csak egyik szobában volt tévé, amely még kicsi is volt. A személyzet kedves volt, bár nem eléggé tájékoztató. Külön megfogott a folyosókon lévő hatalmas virágok. A gyógyvíz kellemes volt, nem volt zsúfolt.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. március 22.
Többet vártam erről a szálláshelyről. Jó volt, hogy nem volt zsúfolt. Érdekes volt számunkra, hogy az étkezést külön kellett étlapról választani és pénzügyileg rendezni. Gyógymedencében jót lehetett pihenni, ellazulni. Nem volt zsúfolt csak 4-5 házaspár pihent ott. Maga a szálloda belső nem igazán a mai igényeknek megfelelő. Igazán lehetne egy kis modernizálás.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 21.
Ebben a létesítményben csak az éttermet és a fürdőt vettük eddig igénybe. A gyógyfürdő részleg családias, nagyon olcsó, kellemes hely, kényelmes minden , az öltöző, a fürdő, minden tetszett. A városi fürdő mellett van, de főleg télen ez sokkal kényelmesebb. A büfé szerény, inkább egy munkahelyi büfére hasonlít. A belépő tükrözi a szolgáltatást, olcsó, mindenki számára elérhető.

2016. novemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. december 1.
Könnyen megközelíthető. Személyzet nagyon segítőkész. A szoba szép, kényelmes. Medence a hotelben. Kinti medence is van. Vizitorna is van. Petőfi szülőházát és a Közúti Múzeumot érdemes megnézni. Bőséges svédasztali reggelit kapunk. Sőt még megkérdezik, hogy kérünk-e még tükörtojást. Egyből 9-et kaptunk. Lehet sétálni a városban.

Zichy Park Hotel
Bikács
3 nap/2 éjszaka 9.816 - 15.600,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, spa használattal, fitnessterem használattal, programokkal, parkolással
Érvényes: 2021.10.17-ig
Knáb Panzió
Nemesnádudvar
Érvényes: 2021.11.27-ig
Duna Wellness Hotel
Baja
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 11.750,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.17-ig
Geréby Kúria Hotel és Lovasudvar
Lajosmizse
3-5 éjszaka 25.780,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, szilveszteri díszvacsorával és élőzenés bulival, változatos kültéri és fakultatív programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Erzsébet Nagy Szálloda
Paks
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, parkolással, kerékpár bérlési lehetőséggel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.19-ig
Németh Vendégház Dombori
Fadd-Dombori
2021.01.01. - 2021.11.27.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 29.217,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, délutánonként süteménnyel és forralt borral, szilveszteri vacsorával, tombolával, pezsgős koccintással, meglepetés produkcióval, kecskeméti idegenvezetéssel, wellness kuponnal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Hotel Három Gúnár
Kecskemét
4 nap/3 éjszaka 23.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolós vacsorával, szilveszteri vacsorával és műsorral, tombolával, fitneszterem és szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.29. - 2021.01.03.
Pilvax Hotel
Kalocsa
3 nap/2 éjszaka 5.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, szauna és pihenő használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.12.11. - 2020.12.22.
Granada Konferencia Wellness és Sport Hotel
Kecskemét
2-4 éjszaka 16.179,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, wellness-részleg használattal, korcsolyapálya használattal, délutánonként süteménnyel, forralt borral és teával, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Gokart Hotel
Kecskemét
2 nap/1 éjszaka 14.197,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szobai széffel, beltéri és kültéri parkolő használattal, Wi-Fi internet hozzáféréssel
2020.12.22. - 2020.12.27.
Pipacsos Vendégház
Kiskunmajsa
2 nap/1 éjszaka 3.900,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, grillezési és bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Kiskőrös környékén
Zichy Park Hotel Bikács
Kalocsai wellness (min. 2 éj)
Szilveszter Kecskeméten (min. 3 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)

KiskőrösX